Насправді, хвилюватися зарано, тому що всі зміни відбуваються еволюційним шляхом, в тому числі і в економіці. Електрифікація автопарку знаходиться на початковому економічному етапі, коли першими споживачами технічної новинки стають трендсеттери і бюджетні структури, здатні платити за технічну просунутість преміальну ціну. У будь-якому разі, на українському ринку з електрокарами відбувається саме так. Нові авто на акумуляторах приблизно вдвічі дорожче своїх бензинових предків якщо порівнювати рівні оснащення.

А ось беушні електромобілі, які зараз завозяться з США, вже можна порівнювати з популярними бюджетними автомобілями на бензині. На щастя, власники електрокарів активно діляться досвідом експлуатації, тому можна зіставляти цифри.

Досвід експлуатації

З позитивних моментів їзди на електриці виділимо головний - подекуди зберігається можливість «заправлятися» безкоштовно, що однозначно вигідніше, ніж ставити ГБО і заправлятися газом. Так що, якщо добовий пробіг не перевищує 120-150 км., То володіти електрокаром вигідніше, ніж бензиновим «мамонтом». В іншому випадку потрібно мати запас вільного часу для підзарядки.

У звичайних економічних умовах, коли за електрику доводиться платити, вартість кілометра пробігу чисто по паливу (без урахування експлуатаційних витрат) складе мінімум 0,1 грн. за кожен км. пройденого шляху з розрахунку вартості 1 кВт. електрики 1 грн. Ціна для комерційних організацій, якими і є електрозарядні станції, вище - близько 3 грн. за кВт. якщо рахувати разом з реактивною електроенергією. Разом з маржею компанії, що надає послугу підзарядки, вартість кілометра пробігу у авто типу Ніссан Ліф може досягати 0,5 грн.

З газом вийде дорожче: можна порівняти з ліфом 4-циліндровий Фольксваген Гольф «візьме» близько 8 л. пропан-бутану на 100 км. При середній ціні 13 грн. за літр пропану, вартість кілометра пробігу вийде не менше 1 грн., що вдвічі дорожче пробігу на електриці.

Висновок

Цифри показують, що майбутнє настало - їздити на електрокарі в певних режимах експлуатації дешевше. Але коли мова йде по денному пробігу понад 120 км, і є необхідність їздити не тільки в межах одного міста, то альтернативи вуглеводневому движку поки немає. Електрокари - безумовне наше майбутнє. Але на шляху до нього нам доведеться ще якийсь час покоптити небо. Нові авто на електротязі поки що дороги. Також ми не розглядали питання заміни акумуляторних батарей - вартість нових акумуляторів досягає половини ціни вживаного електрокара. Одним словом, підводні камені присутні, тому обережний водій почекає, коли все владнається. Зате відразу прикупить собі електроавто з автопілотом, щоб і пиво можна було попити, і ... самі розумієте.