Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

044 333 91 95

09листопада,2018

Чи потрібен фільтр з відстійником на авто з ГБО?

Чи потрібен фільтр з відстійником на авто з ГБО?

На фото форсунки після промивання спеціальною рідиною. Зверніть увагу на колір рідини крайньої лівої колби. Форсунка була сильно забруднена, що впливало на роботу всієї системи ГБО. 
 

Що ж робить фільтр з відстійником?

Основне завдання цього пристрою - фільтрація газової суміші від сторонніх домішок. Завдяки особливій конструкції фільтр з відстійником набагато ефективніше очищає газ, в порівнянні зі звичайними фільтрами-бочонками.

Нехай фільтр і не робить форсунки безсмертними, але продовжує їм життя, а іноді навіть рятує її. Адже трапляється так, що достатньо однієї заправки неякісним газом, щоб форсунки вийшли з ладу.

 

До чого може привести їзда на брудних форсунках?

При забрудненні форсунки починають працювати незбалансовано - змінюється їх продуктивність.

Брудні форсунки можуть подавати значно меншу кількість газу ніж «чисті». Якщо забруднилася тільки одна або дві форсунки, то в такому випадку електроніка буде розпізнавати обедненную паливо-повітряну суміш і для нормалізації роботи системи почне збільшувати подачу палива. І тут проблеми не змусять себе чекати. На «живому» прикладі: автомобіль на газу погано їде, тупить, мляво відгукується на педаль газу, глухне на світлофорі і багато проблем в цьому дусі. Замість того щоб отримати високий ресурс двигуна, обумовлений кращої збереженням властивостей моторного масла при роботі на зрідженому газі, є ризик зіткнутися із необхідністю передчасного ремонту.

 

Що ж, ризикувати або довіритися нашому досвіду вирішувати тільки Вам. Ми ж вважаємо за краще спати спокійно, чого бажаємо і Вам =D

Наш вердикт - фільтр тонкого очищення ставити однозначно.

P.S.: В результаті крайню ліву форсунку (див. фото) врятувати не вдалося.