Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

Встановлення ГБО на Toyota Prius 1.8 2016 (4 циліндра) система ГБО - MRC

Фотографии установки газа на Toyota Prius 1.8 2016 (4 циліндра), ГБО 4 покоління
Встановлення ГБО на Toyota Prius 1.8 2016 р.в.
Подобрать комплект ГБО под Toyota Prius 1.8 2016
Авто в портфолио > Группа 1
43 деталі
у кожному
комплекті ГБО
Блок управління, форсунки і редуктор - це 50% надійної роботи авто, ще 50% успіху - інші комплектуючі
35%
клієнтів
встановили
ГБО у розстрочку
5 років гарантії або 200 000 км пробігу від Время газа
Окрім заводської гарантії на ГБО, надаємо додаткову гарантію на встановлення ГБО 5 років або 200 000 км пробігу від компанії «Время газа». Вирішуємо гарантійні ситуації в день звернення, без двотижневого очікування відповіді від заводу-виробника.
Авто в портфолио > Группа 2
Тс-с-с!
Хотите получить чек-лист
Как установить ГБО на Toyota Prius 1.8 2016 и на 100% без вреда для двигателя?
Пришлем вам его в мессенджер
Мессенджеры

Газ на авто (ГБО) на Toyota Prius 1.8 2016 (4 циліндра) система ГБО - MRC

Певний час про газифікацію гібридного автомобіля було не прийнято говорити: міська витрата «Пріуса» становить до 6 л/ 100 км, а заміська – 5 л/100 км. Однак ціни на бензин ростуть, і в євро, і в гривнях, тоді як вартість ГБО в євровалюті залишається незмінною.
 
Після минулого подорожчання палива настав момент, коли окупність газової установки на гібридному автомобілі досягла розумних меж – максимум 20 тис. км. І це при тому, що газобалонна установка небюджетної комплектації. Ще один плюс при пеходіі бензо-електромобіля на пропан-бутані – збільшення запасу ходу за рахунок додавання ще одного виду палива.

Ставимо газ на Toyota Prius: чому не бюджет? Toyota Prius 1.8 2016 (4 циліндра) система ГБО - MRC

Мабуть, ще один мінус – встановлення недорогого ГБО на гібридний автомобіль можливе, але з ускладненнями. Можлива некоректна робота системи з постійними «чек-інжінами». Справа в тому, що управління впорскуванням газу тут відбувається за особливим алгоритмом, і традиційне бюджетне обладнання з мінімальними прошивками електронного блоку управління (ЕБУ) не має потрібного спектру регулювань. Ще з особливостей, в газовому блоці обов'язково повинна бути функція для налаштування старт-стоп.

Toyota Prius

Газобалонні установки під пропан для гібридів відносяться до середньоцінового сегменту або преміум класу. Крім того, щоб Тойота «Пріус» на газі їздила не гірше, ніж на бензині, в комплектацію обладнання обов'язково включають високошвидкісні газові форсунки. Якщо виконати всі необхідні вимоги: автомобіль буде їхати м'яко, різниця при їзді на газі і на бензині не відчутна; після прогріву автомобіль автоматично перейде на газ; старт-стоп система буде повністю сумісна з газом.
 
Робота «гібрида» на пропан-бутані відбувається за наступним принципом: запуск і прогрів мотора відбуваються на основному паливі. Потім машина переходить в газовий режим, і тут вже дотримуються бензинові алгоритми вмикання/вимикання двигуна, які залежать від характеру експлуатації в поточний момент і рівня заряду батареї.

Детальніше про те, як працює газ на Toyota Prius вам розповість наш консультант.