Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

ГБО на Nissan Qashqai 2.0 (MR20DD) 2014 (4 циліндра) система ГБО - Romano

Фотографії установки на Nissan Qashqai 2.0 (MR20DD) 2014 (4 циліндра), ГБО 4 покоління
Встановлення ГБО 4 покоління Romano DI на Nissan Qashqai 2.0 (код двигуна MR20DD) 2014 р. в.
Підібрати комплект під мій автомобіль
Авто в портфолио > Группа 1
43 деталі
у кожному
комплекті ГБО
Блок управління, форсунки і редуктор - це 50% успішної роботи авто, ще 50% успіху - інші комплектуючі
35%
клієнтів
встановили
ГБО в розстрочку
Справжня Гарантія
Окрім заводської гарантії, надаємо додаткову гарантію 3 роки або 100 000 км пробігу від компанії «Время газа». Вирішуємо гарантійні питання в день звернення, без двотижневого очікування відповіді від заводу-виробника.
Авто в портфолио > Группа 2
Тс-с-с!
Хочете отримати чек-лист
Як встановити ГБО на 100% без шкоди для двигуна?
Пришлемо вам його в месенджер
Мессенджеры

Більшість Кашкаїв в Україні оснащені 2-літровою "четвіркою" на ланцюзі, яка відома автолюбителям по ряду моделей концерну Renault-Nissan.

З нюансів, які безпосередньо стосуються газифікації, відзначимо необхідність регулювати теплові зазори клапанів частіше, ніж наказує виробник для бензинової експлуатації. Ще одна важлива деталь - мотор схильний до перегріву, після чого головка блоку циліндрів (ГБЦ) отримує мікротріщини. Тому не можна допускати збіднених сумішей.

Комплектація та налаштування ГБО: нюанси

Щоб несправності не відбулися через газ, рекомендуємо дотримуватися періодичністі ТО, стежити за рівнями мастила та антифризу і заправлятися якісним паливом. При коректних налаштуваннях ресурс мотору на пропані навіть перевищить бензиновий.

Для установки рекомендуються електронні керуючі блоки (ЕБК) з розширеними прошивками. У поєднанні зі швидкісними форсами, електроніка наділяє машину бензинової віддачею. Бюджетні форси на кашкаївскіх моторах не рекомендуються.

З головних переваг QBOX виділимо автокоррекції по OBD-протоколу, корекції паливної карти з урахуванням температури двигуна і вбудований емулятор рівня палива.

Перші два моменти полегшують налаштування системи - роблять її точніше, тому вдається досягти бензинової віддачі від движка. А емулятор виключає відмови в роботі двигуна через розрахунки кілометражу пробігу по часу роботи форсунок, виконаних бортовим комп'ютером.

Газ на Ніссан Кашкай: налаштування

Після монтажу та автокорекції холостого ходу відкочують газову паливну карту. Кращий спосіб отримати дані про бензинові алгоритмах, на які й спирається ЕБК, - це реальна експлуатація.

Виходячи з накопичених даних створюється паливна карта, коректність якої потім перевіряється за допомогою діагностики. До слова, виявити всі помилки БК за допомогою «побутового сканера» неможливо. Правильніше - робити діагностику на сервісному обладнанні.

Тільки після цього машина готова до експлуатації. Разом з гарантією (3 роки або 100 тис. км пробігу) автовласник отримує документи для реєстрації обладнання в сервісних центрах МВС. Детальніше про це дізнавайтеся у наших фахівців на місці. Для цього можна приїхати на будь-яку з наших станцій.