Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

ГБО на ГАЗ Газель 2.4 Инжектор 2008 г.в. (4 циліндра) система ГБО - STAG

Фотографії установки на ГАЗ Газель 2.4 Инжектор 2008 г.в. (4 циліндра), ГБО 4 покоління
Установка ГБО на газель: загальний вигляд автомобіля
Підібрати комплект під мій автомобіль
Авто в портфолио > Группа 1
43 деталі
у кожному
комплекті ГБО
Блок управління, форсунки і редуктор - це 50% успішної роботи авто, ще 50% успіху - інші комплектуючі
35%
клієнтів
встановили
ГБО в розстрочку
Справжня Гарантія
Окрім заводської гарантії, надаємо додаткову гарантію 3 роки або 100 000 км пробігу від компанії «Время газа». Вирішуємо гарантійні питання в день звернення, без двотижневого очікування відповіді від заводу-виробника.
Авто в портфолио > Группа 2
Тс-с-с!
Хочете отримати чек-лист
Як встановити ГБО на 100% без шкоди для двигуна?
Пришлемо вам його в месенджер
Мессенджеры

Альтернативи цьому комерційному грузовичку на ринку країни немає, тому частка газифікованих авто наближається до 100%.

Різниця лише в поколіннях встановлюваного газобалонного обладнання. На автомобілі з розподіленим вприскуванням ми рекомендуємо ставити сучасні комплектації з форсунками для кожного циліндра.

Особливих вимог до комплектації газобалонної установки тут немає: мотори низькообертні, що видають максимум крутного моменту в середньому діапазоні. Крутити газелівські движки сенсу немає, та й не призначені вони для цього.

Тому автовласники частіше обходяться бюджетними комплектаціями. А ті, хто ставить ГБО дорожче, дотримуються принципу, що просунуте обладнання служить довше.

Газ на Газель: ресурс елементів установки

До основних агрегатів комплекту під пропан 4-го покоління відносять газові форсунки, редуктор-випарник і електронний блок управління (ЕБУ). Бюджетні форсунки служать протягом 100 тис. км пробігу, що для комерційного транспорту становить приблизно рік експлуатації. Витрати на обладнання відбиваються за 2-3 місяці

Однак, якщо поставити газофорсунки середнього цінового сегменту, то пробіг без заміни складе вже 200 тис. км.

Коли власники віддають перевагу більш дорогим моделям, вони економлять час на заміну форсунок та гроші на їх ремонті і калібрування: після заміни ремкомплекта газову форсунку слід обов'язково відкалібрувати.

Те ж стосується редуктора - чим дорожче агрегат, тим вище його ресурс.

Окремо згадаємо ЕБУ: якщо установка ГБО на Газель комплектується просунутим софтом, то вдається домогтися феноменальної економічності.

Причина - хороша програма газового вприскування створює налаштувальник більше можливостей для корекції, а це означає, двигун на газі працює ідеально.

Правда, за умови правильного монтажу та подальшого регулювання. Зате потім повертатися до налаштувань не потрібно.

Якщо з бортовою електромережею порядок, то ЕБУ прослужить до закінчення експлуатації автомобіля. Тому тут можна не економити. Детальніше про бренди і вартості газобалонного обладнання дізнавайтеся у наших консультантів.