Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

Встановлення ГБО на Ford Focus 3 1.6 2013 (4 циліндра) система ГБО - Lovato

Фотографії установки ГБО 4 покоління на Ford Focus 3 1.6 2013 (4 циліндра)
Подобрать комплект ГБО под Ford Focus 3 1.6 2013
Авто в портфолио > Группа 1
43 деталі
у кожному
комплекті ГБО
Блок управління, форсунки і редуктор - це 50% надійної роботи авто, ще 50% успіху - інші комплектуючі
35%
клієнтів
встановили
ГБО у розстрочку
5 років гарантії або 200 000 км пробігу від Время газа
Окрім заводської гарантії на ГБО, надаємо додаткову гарантію на встановлення ГБО 5 років або 200 000 км пробігу від компанії «Время газа». Вирішуємо гарантійні ситуації в день звернення, без двотижневого очікування відповіді від заводу-виробника.
Авто в портфолио > Группа 2
Тс-с-с!
Хотите получить чек-лист
Как установить ГБО на Ford Focus 3 1.6 2013 и на 100% без вреда для двигателя?
Пришлем вам его в мессенджер
Мессенджеры

Газ на авто (ГБО) на Ford Focus 3 1.6 2013 (4 циліндра) система ГБО - Lovato

Крім дизелів, модель в 3-му поколінні оснащується трициліндровим 1-літровим екобустом і «четвіркою» на 1,6 л з різним ступенем форсування. У моторів хороший ресурс - 300 тис. км і більше - за умови своєчасного доливання мастила і регулярного регулювання клапанів. Коли машина експлуатується на газі, теплові зазори регулюються через кожні 40-50 тис. км пробігу. В іншому випадку агрегат очікує прогар клапанів, який також трапляється при неправильному налаштуванні ГБО.

Відповідність характеристик основних елементів пропанового комплекту параметрам ДВС впливає на ресурс двигуна. Крім того, недостатня продуктивність редуктора-випарника і повільні газові форсунки призводять до несанкціонованих переходів авто на бензиновий режим. Але ж обладнання як раз і ставлять, щоб економити на паливі.

Встановлення ГБО на Форд Фокус 3: нюанси Ford Focus 3 1.6 2013 (4 циліндра) система ГБО - Lovato

Фордівські мотори не належать до розряду примхливих і наворочених, тому тут можна обійтися комплектом помірною бюджетности. Природно - 4-го покоління, головне, щоб елементи комлекту вчасно подавали газ в циліндри. Однак тенденція така - чим просунутий газобалонна апаратура, тим краще машина їде на газі.

Досвід доводить, що ловатовское обладнання відмінно співпрацює з Duratec`ами. Зокрема, Lovato Ego в монобрендової комплектації. В комплекті - форс Lovato Rail GLP 4EP і фірмовий редуктор-випарник RGJ з хорошим запасом потужності, що гарантує відмінне випаровування пропан-бутану при високих оборотах ДВС. А значить, провали тяги при Кикдаун і обгонах виключаються.

В якості ємності під пропан більшість автомобілістів схиляються в сторону ТОР. ГБО на Форд Фокус 3 може комплектуватися тороїдальним посудиною на 54 л, який йде разом з мультиклапаном євростандарту. Його завдання - дублювати запірний клапан на редукторі-випарнику, і немає необхідності перекривати подачу на балоні. ТОР розміщується в ніші запасного колеса. На швидкість це не впливає, але для зручності користування багажником - ключовий момент.

А ось що дійсно важливо, так це чистота подається в циліндри газу.

Тому ми рекомендуємо включати в комплект фільтр тонкої очистки з відстійником, де в міжсервісний інтервал накопичуються бензольні включення в пропан-бутану. Сам ДВС до них толерантний, але смолиста субстанція здатна заблокувати хід штока форсунки. Також є сенс використовувати італійські газові рукава Parker, матеріал яких не просочується пахучими ароматами - саме цей запах з часом з'являється під капотом і проникає в салон. Крім того, у цих шлангів підвищений ресурс. У сполученні магістралей ми застосовуємо самозатягивающиеся хомути Norma, і тоді у неприємних ароматів зовсім не залишається шансів вирватися назовні. Які ще є варіанти комплектацій на Focus, дізнавайтеся у наших консультантів.