Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити
03серпня,2018

Тест ГБО 6 на Ford Focus EcoBoost 1.0 - пробег 24,000 км. Є проблема.

Тест ГБО 6 на Ford Focus EcoBoost 1.0 - пробег 24,000 км. Є проблема.

100% на газі!

 

ГБО 6-го покоління призначене тільки для двигунів з прямим вприскуванням палива. Дане встановлення дозволяє авто працювати 100% на газі.

Наша команда «Час Газу» вчилася монтажу систем 6-го покоління у фахівців представництва TM Prins (Голландія) в Польщі. Під час навчання ми зробили монтаж ГБО на авто компанії Ford Focus з двигуном Ecoboost.

 

Минуло 15 місяців з дати встановлення, автомобіль проїхав 24000 км. У цей момент вийшов з ладу газовий насос. На деякий час нам довелося перервати тест, поки чекали доставку насоса в Україну.

До слова, насос обійшовся нам близько 200 євро.

 

Підводячи підсумки нашого експерименту, можемо сказати, що з ГБО 6-го покоління їздити комфортно і легко, воно не вимагає обслуговування. До поломки насосу, наш тестовий автомобіль бензин навіть не "нюхав". У морози прекрасно заводився на газу.

Є тільки одне "але" - це вартість обладнання. Цінник 2500 євро, не змінюється з 2016 року і найближчим часом сподіватися на зниження вартості не доводиться. Устаткування викликає інтерес у автовласників, але рідко хто готовий сплатити таку суму за ГБО.

Що ж, це привід задуматися виробникові про перегляд системи ціноутворення на ГБО 6 покоління.

З повагою, команда "Час Газу".

Підписуйтесь на наш канал і стежте за новими випусками.