Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити
30листопада,2021

Вишневе: установлення ГБО, ремонт і діагностика газу на авто

Вишневе: установлення ГБО, ремонт і діагностика газу на авто

«Час Газу» – мережа спеціалізованих автогазових станцій, яка займається професійним ліцензованим підключенням ГБО для автолюбителів із Вишневого, а також техобслуговуванням газобалонного обладнання.

Мережа спеціалізованих СТО «Час Газу» підготує вигідну пропозицію з установлення ГБО у Вишневому або будь-якому іншому місті Київської області для будь-якого автомобіля – вітчизняного чи імпортного, проведе підключення в короткі строки.

Найближча із семи станцій «Час Газу» до Вишневого знаходиться за сім хвилин їзди на Окружній дорозі в Києві за адресою: Софіївська Борщагівка, вул. Садова, 48-А

Як відбувається встановлення ГБО для авто у Вишневому

Втручання в технічні параметри авто дозволене тільки фахівцям. Установлення пропанового обладнання в підпільних майстернях призводить до подальших проблем із технічним станом і електронікою авто, а також до відсутності гарантійного обслуговування.

Вузькоспеціалізовані автомайстри мережі СТО «Час Газу» мають навички, необхідні для надання якісної послуги із встановлення та обслуговування газового обладнання для подальшої безпроблемної експлуатації ГБО у Вишневому.

Три причини, чому варто поставити газ на авто

Установлення газу на авто у Вишневому – найкращий спосіб збільшити моторесурс і підтримати двигун. Ось список переваг пропану перед бензином:

 1. Економічна вигода від використання. Заправлятися газом практично у два рази дешевше. Наш сервіс ГБО у Вишневому (+ 4 км) може поєднати два види палива в автомобілі та отримати всі переваги повноцінної другої паливної системи. Це допоможе раціональніше розподіляти витрати на утримання авто.
 2. Екологічність обладнання. Якщо обрати газ, то зменшиться негативний вплив транспорту на здоров'я людини – газ у процесі горіння виділяє в кілька разів менше домішок порівняно з бензином.
 3. При використанні газу мастило забруднюється на порядок повільніше, двигун за рахунок високого октанового числа газу працює м'якше, а свічки залишаються чистими набагато довше, що підвищує ресурс експлуатації двигуна в цілому.

Встановлення ГБО у Вишневому

Що входить в ремонт ГБО у Вишневому

У Київській області мало СТО, у яких можуть швидко та якісно відремонтувати газове обладнання і надати гарантію.

Мережа спеціалізованих СТО «Час Газу» приймає заявки на ремонт ГБО авто всіх марок з Вишневого. Штат досвідчених співробітників дозволяє приймати заявки від приватних осіб і юридичних організацій з великим автопарком. У сервісі «Час Газу» готові провести встановлення ГБО на авто будь-якої марки з Вишневого. Газобалонне обладнання можна підключити за день і в цей же день виїхати на готовому та налаштованому авто з газом. До каталогу наших сервісних послуг включено:

 • Діагностику ГБО всіх брендів.
 • Налаштування роботи газової системи.
 • Проведення ТО ГБО.
 • Діагностику, ТО і ремонт газових форсунок.
 • ТО, ремонт, заміну ремкомплекту газового редуктора.
 • Діагностику газового блока / газового ЕБУ.

Усі роботи на СТО «Час Газу» виконуються відповідно до правил техніки безпеки і з урахуванням особливостей роботи з небезпечними речовинами. Ремонт ГБО у Вишневому доповнює можливість підібрати автогаз під індивідуальні особливості конкретної моделі автомобіля, включаючи:

 • газовий блок управління;
 • газовий редуктор;
 • датчик абсолютного тиску і температури або ж MAP-сенсор;
 • фільтри грубої й тонкої очистки газу;
 • сучасні швидкі та надійні форсунки;
 • мультиклапан євростандарту з багатоступінчастим захистом;
 • індивідуально підібраний під авто газовий балон (понад 40 варіантів);
 • кнопку переключення видів палива.

Особливу увагу автомеханіки мережі спеціалізованих СТО «Час Газу» приділяють безпеці ГБО – роботи проводяться тільки спеціалізованим інструментом, застосовуються самозажимні хомути Norma і високоякісні газові та тосольні рукава Thunderflex, а місця врізки редуктора обладнані якісними трійниками зі стійкого термопластику).

Мережа спеціалізованих СТО «Час Газу» гарантує документальний супровід робіт:

 • Акт прийому-передачі авто.
 • Свідоцтво про узгодження конструкції.
 • Паспорт на ГБО.

Ще кілька причин установити ГБО на авто в СТО «Час Газу»

Нашим пріоритетом є надання повного комплексу послуг – від розрахунку економії для конкретної марки авто до сервісного обслуговування і ремонту. Затишна атмосфера станцій сподобається кожному клієнту, а ароматна кава скрасить очікування. Наші бокси оснащені необхідним обладнанням та інструментами, склади запасних частин регулярно оновлюються, щоб не забирати у клієнта час через доставку деталей. Мережа спеціалізованих СТО «Час Газу» постійно пропонує своїм клієнтам спеціальні пропозиції, знижки та участь в акціях.