Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

044 333 91 95

30листопада,2021

Де встановити ГБО у Василькові?

Де встановити ГБО у Василькові?

Питання економії хвилює багатьох автолюбителів. Використовувати альтернативне пальне їх змушують стабільне зростання цін на бензин, а також можливість продовжити строк служби двигуна авто. Підключення газового обладнання – популярна послуга на багатьох СТО. Спеціалізована мережа СТО «Час Газу» проводить установлення і сервіс для авто з будь-якої точки Київської області. Якщо вас цікавить монтаж ГБО у Василькові, станції мережі спеціалізованих СТО «Час Газу» мають у своєму розпорядженні все необхідне. З 2008 року ми зарекомендували себе як надійна і перевірена компанія.

Приїжджайте на найближчу до Василькова станцію «Час Газу» – за 45 хвилин їзди на Окружній дорозі в Києві (Софіївська Борщагівка, вул. Садова, 48-А).

Установка ГБО у Василькові (+45 хвилин їзди до Києва)

Суперечки серед автовласників про те, що краще – пропан чи бензин, досі актуальні, незважаючи на популярність газового палива. Неякісно проведені роботи можуть стати небезпечними для життя водія і пасажирів. Відсутність сертифікації після закінчення встановлення – привід втратити гарантійне обслуговування автомобіля.

Переваги сервісу ГБО у Василькові

 • Екологічність вихлопу. Продукти горіння пропану набагато чистіші, ніж у бензину чи дизельного палива. За ключовими показниками (СО, CO2, NOx, НС) екологічність газового палива набагато вища, ніж бензину.
 • Збільшення ресурсу мотора. Використання газової суміші гарантує менше спрацювання як двигуна в цілому, так і окремих його вузлів, таких як центральна поршнева група.
 • При роботі двигуна на газі мастило у двигуні залишається більш чистим, не утворюється і нагар на свічках запалювання.
 • Захист від детонації. Установлюване європейське монобрендове ГБО на авто з Василькова має високі стандарти безпеки і надійності роботи. Будь-які витоки і негерметичності системи усунуто, тому що «Час Газу» використовує надійні товстостінні газові балони, мультиклапани євростандарту ЄЕК ООН R67. 01 із сімома ступенями захисту, надійні та стійкі газові й тосольні рукава Thunderflex, довговічні самозажимні хомути Norma.
 • економічність>

Особливості ремонту і монтажу для ГБО у Василькові

Послуги мережі спеціалізованих СТО «Час Газу» не обмежуються розрахунком економічності й підключенням. Профілактичний огляд, ремонт і технічне обслуговування входять до переліку послуг. Даними пунктами не можна нехтувати – без своєчасного огляду автомобіль працюватиме нестабільно, його економічність знизиться.

Фахівці мережі СТО «Час Газу» рекомендують проводити ТО для авто на газі у Василькові залежно від пройденого кілометражу:

 • регулярне комплексне ТО – через кожні 10 000 км;
 • заміна ремкомплекту редуктора – через кожні 60 000 км;
 • заміна шлангів ГБО – через кожні 60 000 км;
 • заміна тосольних шлангів – через кожні 100 000 км;
 • налаштування та калібрування газових форсунок – через кожні 60 000 км;
 • перевірка газових магістралей – через кожні 100 000 км.

При зауваженнях до роботи, появі запаху газу необхідно звернутися до наших фахівців для вирішення проблеми з ГБО (Васильків).

ГБО в Василькові

Установлення ГБО на авто з Василькова: переваги

Команда мережі спеціалізованих СТО «Час Газу» підключає газобалонне обладнання на будь-які марки машин. Ми співпрацюємо з фізичними особами, можемо укласти договір на обслуговування організацій з великим автопарком. Досвідчені менеджери готові відповісти на запитання онлайн або по телефону. Для тих, хто сумнівається щодо вигоди використання автогазу, надамо детальний розрахунок економії під конкретну марку авто.

Інші переваги встановлення ГБО у Василькові

 • Час робіт з установлення ГБО на авто з Василькова займає не більше 6–8 годин, одразу після цього можна користуватися всіма перевагами газової паливної системи і насолоджуватися вигідними кілометрами їзди на екологічному газовому паливі. Для клієнтів підготовлено зал очікування з кавою, звідки можна спостерігати за ходом обслуговування або встановлення ГБО на авто з Василькова.
 • Разом з установленим газовим обладнанням на авто клієнт отримує на руки всі необхідні для подальшої сертифікації ГБО документи.
 • Якщо бюджет не дозволяє оплатити встановлення і сервіс ГБО у Василькові, мережа спеціалізованих СТО «Час Газу» надає можливість оплати частинами від одного з банків або в розстрочку без відсотків і переплати.
 • Комплексна гарантія від «Час Газу» становить 5 років або 200 000 км пробігу. Компанія цінує час клієнтів, тому розглядає гарантійні випадки ремонту ГБО з Василькова в день звернення без зайвого очікування і черги.

Газ на автомобіль – прекрасний вибір для тих людей, хто багато їздить, подорожує всією сім'єю на авто, оскільки система ГБО дозволяє мати другу повноцінну паливну систему. Завдяки цьому запас ходу без заправок нерідко збільшується практично вдвічі. Підключайте газ на авто у Василькові у професіоналів у газовій сфері та забудьте про проблеми, пов'язані з неякісним сервісом і оформленням супутніх документів.