Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити
30листопада,2021

СТО на вулиці Туполєва, 19, у Києві

СТО на вулиці Туполєва, 19, у Києві

СТО «Нивки» на Туполєва входить до мережі станцій «Час Газу». Спеціалізація мережі – установлення, комплексний сервіс, діагностика та налаштування газобалонного обладнання. Мережа спеціалізованих СТО «Час Газу» працює з більшістю відомих виробників автотранспорту. Менеджери «Час Газу» на Туполєва готові скласти індивідуальну пропозицію з урахуванням особистих побажань замовника, а механіки – провести встановлення і налаштування ГБО в Києві в найкоротші строки.

Можливості підключення ГБО в «Час Газу» на Туполєва, 19

Деякі автолюбителі побоюються використовувати пропанове обладнання, вважаючи цю процедуру втручанням у конструкцію авто. Згодні, що кустарне встановлення системи в некваліфікованому гаражному сервісі, звичайно, несе високі ризики. Звертаючись до автомайстерень філії «Час Газу» на Туполєва, 19, можна бути впевненими в якості послуг, адже на кожній станції мережі існують єдині стандарти якості, майстри проходять регулярне навчання і працюють із висококласним спеціалізованим інструментом. Та й переваги пропану перед іншими нафтопродуктами є очевидними:

  • Екологічність: обираючи газ як паливо, людина проявляє турботу про навколишнє середовище. У Сервісі ГБО в Києві на Святошино впевнені: газ – більш екологічне паливо і містить менше шкідливих домішок при згоранні порівняно з іншими видами палива.
  • Підтримка двигуна: робота на бензині негативно впливає на ресурс центральної поршневої групи, строк служби та якість мастила, стан свічок запалювання, що веде до необхідності великих витрат на утримання авто.
  • Економічність: їзда на пропані майже у два рази дешевша, ніж на бензині.

СТО мережі «Час Газу» на Святошино здійснює поєднання експлуатації двох видів палива в одному авто. Це особливо актуально при тривалих поїздках по різній місцевості. Адже завдяки встановленню системи ГБО з'являється можливість користуватись одночасно двома паливними системами, отримуючи значно більший запас ходу і можливість рідше заправлятися.

ГБО "Час Газу" на станціях метро Нивки, Святошин

Переваги сервісу «Час Газу» на Туполєва, 19

СТО мережі «Час газу» на Туполєва, 19, – єдина станція у Святошинському районі, яка надає послуги з установлення і ТО всіх систем ГБО для будь-яких марок автомобілів.

Станція мережі спеціалізованих СТО «Час Газу» приймає приватні замовлення на встановлення ГБО в Києві та на Святошино, а також обслуговує корпоративних клієнтів з будь-якою кількістю авто.

Якщо ви залишите заявку на розрахунок економії ГБО на авто в Києві на Святошино, то консультанти СТО «Час Газу» передзвонять вам і дадуть відповідь на запитання, пов'язані з установленням газобалонного обладнання. Середній час установлення газу на авто в Києві на Святошино становить близько шести годин.

Список бонусів при встановленні ГБО в Києві на Святошино

Фахівці мережі спеціалізованих СТО «Час Газу» дотримуються технології монтажу та налаштування. Ось список бонусів і сервісів, передбачених під час установлення і ремонту ГБО в Києві на Святошино:

  • Індивідуальний підбір під конкретну модель авто газового блока, редуктора, форсунок.
  • Вибір із 40 варіантів балонів, які відповідають різним габаритам і типам кузова.
  • Установлення сучасного мультиклапана євростандарту ЄЕК ООН R67. 01 із сімома ступенями захисту.
  • Перевірка системи на герметичність після закінчення робіт.
  • Можливість проведення точного калібрування системи індивідуально під авто.

В сервіс встановлення ГБО в Києві на Святошино входить видача пакету документів відповідно до встановленого зразка, що включає паспорт на балон, акт прийому-передачі авто, свідоцтво про погодження конструкції. З ним можна пройти швидку сертифікацію в Києві. Крім того, передбачено гарантію на 5 років або 200 000 км пробігу. Будь-які гарантійні випадки розглядаються в день звернення.

Мережа спеціалізованих СТО «Час Газу» в Києві проводить сервісне обслуговування, діагностику і ремонт ГБО за прийнятними цінами. Займаємося ТО газових форсунок відповідно до встановленого інтервалу – через кожні 40 000 км. Маємо в наявності необхідні запчастини.

Запевняємо, що своєчасне підключення газобалонного обладнання на авто будь-якої марки дозволить власникам транспортного засобу зберегти мотор, не втрачаючи ходових властивостей машини. Знайдіть сторінки мережі «Час Газу» в соцмережах («Інстаграм», «Телеграм», «Фейсбук»), щоб бути в курсі всіляких корисних акцій і знижок.