Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити
30листопада,2021

Обухів: де найближча станція мережі СТО «Час Газу»?

Обухів: де найближча станція мережі СТО «Час Газу»?

Газопаливо для автотранспорту в Україні дешевше від бензину і ДП, тому багато водіїв вважають за краще переходити з класичного бензину на альтернативне паливо − пропан-бутан. Щоб задовольнити зростаючий попит, мережа спеціалізованих СТО «Час Газу» відкрила станцію на Окружній дорозі (Софіївська Борщагівка, вул.Садова, 48-А), у тому числі для переобладнання на ГБО в Обухові та інших містах Київської області, що знаходяться неподалік. Подібний сервіс є найбільш актуальним для власників транспорту з великим пробігом або збільшеними витратами пального.

Найближча станція «Час Газу» для встановлення ГБО в Обухові – за 40 хвилин їзди на Окружній дорозі в Києві (Софіївська Борщагівка, вул. Садова, 48-А).

Алгоритм установлення ГБО в Обухові

Мережа спеціалізованих СТО «Час Газу» здійснює встановлення ГБО четвертого покоління. До комплекту газобалонного обладнання входять такі елементи:

 • газовий блок;
 • газовий редуктор з необхідним запасом потужності;
 • фільтр очистки газу з відстійником;
 • MAP-сенсор;
 • форсунки, їх швидкість упорскування практично збігається з бензиновими;
 • газовий балон (тороїдальний або циліндричний);
 • європейський мультиклапан, що має сім ступенів захисту;
 • кнопка перемикання видів палива;
 • заправний пристрій (у бампері, під бампером, у люку бензобака);
 • італійські шланги виробництва Parker/Thunderflex, самозажимні хомути Norma.

СТО «Час Газу» пропонує п'ять варіантів установлення ГБО для авто в Обухові: базовий, оптимальний для 2–4 циліндрів, оптимальний для 6–8 циліндрів, преміум і комплект Direct для безпосереднього впорскування. Компанія співпрацює як із фізичними, так і з юридичними особами.

П'ять переваг монтажу газу на авто в Обухові

 1. Власники автотранспортних засобів звертаються до мережі спеціалізованих СТО «Час Газу» для встановлення ГБО в Обухові Київської області, тому що у нас ви отримуєте якісно встановлену і грамотно налаштовану систему ГБО з гарантією на 5 років або 200 000 км пробігу.
 2. Команда СТО здійснює індивідуальний підбір комплекта ГБО під кожну марку авто – вітчизняну чи зарубіжну.
 3. Станція «Час Газу» «Окружна дорога» – мабуть, найбільш клієнтоорієнтована СТО в Київській області. Різноманітність варіантів із понад 40 видів балонів дозволяє підібрати оптимальне рішення під конфігурацію вашого авто (від 20 до 180 л).
 4. Співробітники мережі спеціалізованих СТО «Час Газу» мінімізують період очікування клієнтів і роблять його комфортним. Замовник може скоротати час у кімнаті відпочинку під цікавий фільм або випити чашку кави з оригінальним смаком. Виниклі запитання прояснять менеджер із встановлення або керівник станції.
 5. Після закінчення монтування газу на авто з Обухова мережа спеціалізованих СТО «Час Газу» видає власнику повний пакет документів для отримання сертифіката. Пройти сертифікацію можна за пару годин. Вписати комплект в техпаспорт можна в будь-якому сервісному центрі МВС. Гарантійне сервісне обслуговування становить 5 років або 200 000 км.
 6. Налагоджена система оптимально розташованих складських приміщень забезпечує поставку деталей у найкоротші строки. Всі технічні завдання вирішуються за один приїзд клієнта на станцію.

Як встановити ГБО в Обухові?

Як поставити газ на авто в Обухові?

Укажіть ваш телефонний номер у спеціальній формі зворотного зв'язку на нашому сайті або просто зателефонуйте нам, якщо хочете встановити газ на авто в Обухові. Протягом десяти хвилин консультант передзвонить і уточнить у вас побажання щодо комплекту ГБО, запропонує найбільш оптимальні комплекти, допоможе обрати вигідне рішення з оплати встановлення газової системи на авто. Після цього можна обрати відповідні день і час для відвідування зручної для вас київської станції в нашій мережі. При вході вас зустріне менеджер, з яким ви домовлялися про монтаж ГБО в Обухові.

Майстри мережі спеціалізованих СТО «Час Газу» проведуть діагностику та озвучать попередній час і вартість роботи із встановлення.

Переваги газобалонного комплекту для авто

Установка газу на авто для автолюбителів з Обухова має ряд переваг порівняно з використанням стандартної бензинової системи:

 • Газове паливо згорає більш повно, ніж бензин або дизельне паливо, завдяки чому вихлопи авто на газі стають чистішими, що підтримує сучасні тенденції до збереження екології.
 • Надійність і безпека. Мультиклапан із сімома ступенями захисту, міцні самозажимні хомути Norma, високоякісні газові рукава Thunderflex/Parker, надійні тосольні трійники.
 • ГБО – це друга незалежна паливна система, що дає можливість мати набагато більший запас ходу, рідше бувати на заправці та вигідніше утримувати авто.
 • Економічна вигода від пересування на газовому паливі: пропан дешевший від бензину практично у два рази.
 • Мастило при роботі двигуна на газі набагато чистіше, свічки спрацьовуються менше, центральна поршнева група приймає менші навантаження за рахунок більш м'якої роботи двигуна і неможливості детонації на газі, що в цілому позитивно впливає на ресурс мотора.

Крім монтажу і сервісу високоякісного європейського газового обладнання спеціалізовані СТО мережі «Час Газу» обслуговують й інші бренди газобалонних установок. «Час Газу» робить усе можливе, щоб кожен клієнт, який хоче почати використовувати екологічне паливо, зміг дозволити собі встановити газ. Тому за проведені встановлення або ж сервісні роботи з ГБО можна розрахуватись як готівкою, так і безготівковим способом, також можливо оформити вигідну оплату частинами або розстрочку.

Дізнатись останні новини про режим роботи СТО, що спеціалізуються на ГБО в Обухові, можна на сторінці сайту компанії або в соцмережах.

Сеть сертифицированных СТО «Время газа» предлагает услуги установки и ремонта газобаллонного оборудования для жителей всех городов Киевской области: