Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити
19вересня,2017

СТО Час Газу в фіналі конкурсу "Краща СТО 2017"

СТО Час Газу в фіналі конкурсу "Краща СТО 2017"

11 липня 2017 року Україні стартував щорічний конкурс «Краща СТО» організовується ресурсом AvtoBazar.ua. Суть конкурсу полягає у виборі кращих станцій технічного обслуговування на підставі голосів автовласників, яким не байдужий рівень вітчизняного автосервісу.

 

Соціальна складова конкурсу лежить в можливості, за рахунок голосування за улюблену СТО, віддячити фахівців і менеджерів станцій техобслуговування різних рівнів за їх професіоналізм, лояльність до клієнтів і високу культуру обслуговування.

 

За підсумками конкурсу будуть визначені кращі станції техобслуговування в різних категоріях (номінаціях), також буде складено рейтинг Кращих 100 СТО України, яким можна довірити своє авто.

 

Майже два місяці тривало голосування автовласників і ось після підрахунку голосів ми дізналися, що СТО Час газу вийшла в фінал конкурсу. За що дякуємо всім нашим клієнтам, які проголосували за нашу команду!

 

Нагадаємо, що в конкурсі були номіновані 600 станцій техобслуговування, а до фіналу вийшло 34 СТО з різних міст України.

 

Наступним етапом конкурсу буде експертиза журі конкурсу всіх СТО фіналістів, а після вибір кращої СТО в кожній номінації, на підставі голосів експертів організаторів конкурсу.

 

З нетерпінням чекаємо продовження.

З повагою, команда «Час Газу».