Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити
06лютого,2019

ЩО? ДЕ? В ЯКУ ЦІНУ? Окупність ГБО без шкоди для авто

Термін окупності ГБО

Любіть свій двигун

Високе октанове число (103-105) газу дозволяє йому згоряти повільніше і не викликає детонацію. Таким чином, двигун прослужить довше.

Любіть своїх дітей

При згорянні газ виділяє набагато менше нагару, ніж бензин або солярка. Тому автогаз - екологічне паливо. Турбота про навколишнє середовище - здорове майбутнє ваших дітей.

Любіть своє життя

Газобалонне обладнання не є вибухонебезпечним. Газовий балон робиться з міцного матеріалу, саме тому пошкодити його досить складно. Це забезпечує безпеку при ДТП. Регулярний техогляд забезпечить вам надійну і безпечну їзду. Завдяки спеціальній речовині, що додають в газ, і яке має різкий запах, ви завжди будете попереджені про витік.

Любіть свої гроші

Ціна бензину в Україні вже перевалила за 30 грн. Тож не дивно, що відповідальний водій вибере LPG. 7 грудня 2017 року Верховна Рада України прийняла нову редакцію Податкового кодексу, в якому зазначено, що ставка акцизу на зріджений газ не підвищиться, а залишається € 52. Також депутати не прийняли ініціативу введення мита на нафтопродукти. Окупність ГБО підтверджується даними фактами.

Любіть свій час

Швидко знайти газову заправку зараз не проблема - карта «росте» не по днях. Прокласти маршрут і вибрати кращу заправку вам допоможе інтернет-ресурс lpg-car.com. Тут ви також можете розрахувати витрати на паливо, подивитися рейтинги АГЗС та захистити свої права в разі неякісного обслуговування на заправках.