Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити
13жовтня,2020

Виробник ГБО Zavoli

СТО Время газа Виробник ГБО Zavoli Київ

Італійська компанія Zavoli з'явилася на початку 90-х років минулого століття на тлі посилюваних екологічних норм. Як і колеги із сусідніх італійських провінцій і міст, фірма з Чезени (Cesena) відразу ж узяла курс на високі технології. Завдяки зусиллям кількох гравців Італія стала законодавцем мод щодо проєктування та випуску газобалонної апаратури.

«Фішка» пропозиції Zavoli – газове обладнання в тому числі й для 8-циліндрових моторів. Ще одна перевага – помірна ціна. Деякі газоводи навіть порівнюють Заволі з Lovato, тільки перша дешевша і фактично бюджетніша, у тому числі за якістю. Йдеться про устаткування 4-го покоління з просунутими програмами газового впорскування і надійними компонентами.

ГБО Zavoli

ГБО Zavoli: особливості

У компанії є власні круті розробки: наприклад, газові форсунки PANJet вважаються одними з найбільш «скорострільних» на ринку – час відкриття становить 1,9 мс! Для сучасних інжекторних моторів цей нюанс має значення, тому що чим вища швидкість спрацьовування штока, тим точніше вдається налаштувати впорскування газу. Однак форсунки ГБО Zavoli рідко зустрічаються на українському ринку.

Устаткування ГБО Zavoli може також комплектуватися форсунками сторонніх виробників. Завдяки цій обставині з'являється можливість зробити ціну комплекту нижчою. Так, наприклад, у комплекті ГБО Заволі можуть бути присутні газові форсунки Valtek. Особливо це актуально для автомобілів, у яких немає вимог до «скорострільності» форсунок.

ЕБУ Zavoli для ГБО має 32- або 64-бітну архітектуру, а швидкість обчислювальних операцій не поступається характеристикам бортових комп'ютерів (БК) автомобілів. «Газові мізки» з такими обчислювальними здібностями не вимагають особливих додаткових налаштувань після монтажу, якщо програма впорскування дозволяє точно і максимально детально налаштувати систему. Важливо: налаштовувати систему повинен фахівець, тому що тільки автокалібруванням тут не обійтися.

Zavoli для «монстрів»

Головне, на що звертають увагу власники машин із солідними характеристиками, – це продуктивність редуктора-випарника. Адже якщо агрегат не здатний забезпечувати мотор необхідним обсягом газу, то ні про яке задоволення від їзди на пропан-бутані не може бути й мови. Крім того, нестача газу позначається на якості паливної суміші, а отже, і на ресурсі двигуна.

У компанії є що запропонувати потужним швидкісним автомобілям: італійські редуктори здатні працювати на моторах потужністю від 160 до 340 к. с. За задумом інженерів Заволі, ГБО підходить буквально для всіх моделей топових автовиробників у сегментах C, D і E. Більш того, ці комплектації газобалонного обладнання підійдуть і для деяких моделей із преміум-сегменту. Однак, як показує практика, ці редуктори так і не прижилися в Україні через «дитячі хвороби» – специфічну гучність роботи агрегату при високих навантаженнях, а також протікання антифризу в холодну пору року.

Інші компоненти газобалонного комплекту повинні бути під стать надійному «залізу» і просунутим «мізкам»: щоб усунути клопоти з обслуговування системи, рекомендуємо використовувати шланги і монтажний матеріал перевірених брендів. Це гарантія того, що в салоні машини не пахнутиме газом, і автовласникові не доведеться щоранку починати з викруткою в руках біля відкритого капота. Подробиці дізнавайтесь у наших консультантів.

Більш надійна і перевірена альтернатива обладнанню Zavoli: ГБО MRC

Завдяки вивченню досвіду інших виробників ГБО, інженерам MRС Systems вдається впроваджувати в себе виключно вдалі технічні рішення. При цьому ціна ГБО MRС залишається в межах середнього цінового сегменту, а якщо говорити про якість, то вона явно вища, ніж у Zavoli.

Лінійка монобрендових комплектів MRС Systems із лишком перекриває модельний ряд італійців. У наявності комплекти для 4-, 6- і 8-циліндрових двигунів, у тому числі з безпосереднім упорскуванням. Зазначимо, що до комплектації ГБО MRC входять виключно швидкісні ресурсні газові форсунки, а програми впорскування дозволяють переводити на газ ДВЗ із прямим упорскуванням. Детальніше про альтернативу Zavoli дізнавайтесь у наших консультантів.

Розрахувати вартість ГБО для вашого авто
Блог-запись > Группа 1