Приблизно 60 років тому Італія, тоді ще небагата країна, гостріше від інших в Європі відчула паливну кризу. Проте немає лиха без добра – завдяки різкому зростанню цін на бензин з'явилися перші покоління ГБО. Landi Renzo стала основоположником газових технологій.
Доказом тому є співпраця Landi Group із більшістю автоконцернів світу, які ставлять газове устаткування на свої моделі безпосередньо на конвеєрі.

До групи Landi Renzo входять AEB, Lovato, Eurogas, EmmeGas... Крім того, у середньому сегменті компанія також серед лідерів: ГБО Ланді Рензо ставлять на сучасні мотори. Йдеться про автомобілі з безпосереднім упорскуванням, газифікація яких довгий час залишалася під великим питанням. На сьогоднішній день італійці конкурують із виробниками високоточного газобалонного обладнання з Нідерландів, а також із концернами з виробництва ГБО в Польщі, які дуже успішно завойовують європейський ринок.

ГБО Landi Renzo

ГБО Landi Renzo: особливості розробок

Комплекти «Ланді» відповідають екологічним нормам Євро 4, Євро 5, Євро 6. Комплектації обладнання для 2- та 8-циліндрових ДВЗ можна розділити на два напрями: розподілене і пряме впорскування. У першому випадку йдеться про ГБО Landi серії Omegas та EVO під інжекторні двигуни. Для «безпосередніх» моторів (GDI, TSI, FSI тощо) використовуються комплектації Direct.
Основними елементами комплекту є:

Особливістю ЕБУ ГБО «Ланді» є здатність підключення до OBD II, через протоколи K-Line і CAN. Це дає ряд переваг при налаштуванні системи на конкретному авто. Крім того, розширює можливості діагностування і коригування суміші в режимі реального часу. Ефективність обладнання «Ланді Рензо» визнається інженерами WAG, Toyota, Mitsubishi, Nissan..

ГБО Landi Renzo

Landi Renzo для прямого впорскування

Що стосується «безпосередніх» моторів, то газове устаткування Landi Renzo Direct вважається непоганим, хоча і дорогим варіантом газифікації автомобіля з прямим упорскуванням. До комплекту входить програма впорскування газу під конкретний мотор. Як відомо, тут не можна застосовувати газові системи для традиційного інжекторного ДВЗ. Упевненість у своїх технологіях підтверджується дворічною гарантією.

Схема роботи «безпосереднього» мотора на газі виглядає так: запуск і прогрівання двигуна проходять у штатному режимі. При переході на пропан-бутан реалізується особливий алгоритм, який прописаний інженерами Landi Renzo: ГБО, а точніше – електронний блок управління, яке чергує подачу бензину і газу. Тільки бензину прокачується через форсунки рівно стільки, скільки необхідно для їх охолодження.

При помірній їзді бензинова частка в загальних витратах становить 20–25% (залежно від модифікації ДВЗ). Із збільшенням обертів двигуна зростає теплове навантаження на бензинові форсунки, тому бензину прокачується більше. Таким чином, газове устаткування Ланді Рензо оберігає штатні форсунки від перегрівання і справляється краще від багатьох конкурентів.

Монобрендові комплекти ГБО Landi Renzo обійдуться автовласникові дорожче за звичайний комплект. Саме тому Ланді Рензо прийнято вважати ГБО з преміум-сегменту. Однак навіть з преміальним обладнанням їздити на газі вигідно. Наш газовий калькулятор допоможе точніше підрахувати період окупності.

Чим можна замінити ГБО Landi Renzo?

Висока вартість італійського устаткування змушує автовласників шукати альтернативу. З нашого досвіду повноцінною заміною за коректністю роботи системи можна також сміливо вважати монобрендове ГБО для «безпосередніх» моторів компанії MRС Systems. Тільки ціна цих комплектів нижча за рахунок країни виробництва. Справа в тому, що всі компоненти газової системи MRC випускаються в Польщі, що відображається на собівартості продукції.

Тут також є комплекти для 4-, 6- та 8-циліндрових агрегатів із персоніфікованими програмами впорскування газу. І це не дивно, адже інженери MRC при створенні своїх систем уважно аналізують досвід лідерів ринку і впроваджують у себе виключно вдалі та перевірені часом технічні рішення. Детальніше про вартість ГБО MRC дізнавайтесь у наших консультантів.