Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити
13жовтня,2020

Виробник ГБО AEB

СТО Время газа Виробник ГБО AEB Київ

AEB Alternative Fuel Electronics (заснована в 1984 році) – потужна італійська компанія, що спеціалізується на керуючій електроніці для автомобільних газобалонних систем (LPG/CNG). У багатьох напрямах італійці залишаються лідерами галузі. З моменту появи першого продукту – варіатора КВЗ (кута випередження запалювання) – AEB перетворилася на транснаціональну корпорацію з десятками представництв по всьому світу. Втім, тільки за сам винахід варіатора КВЗ італійський бренд уже має отримати постійне місце в умовному «залі слави» технології ГБО.

Нагадаємо, що варіатор помітно покращує роботу двигуна на газі – сприяє коректному згорянню газоповітряної суміші в циліндрах, а отже, усуває провали і втрату динаміки.

Однак сьогодні газове обладнання AEB – це не тільки варіатори, а й складна керуюча електроніка, яку використовують десятки брендів ГБО: від бюджетних до преміальних. Landi Renzo, Zavoli, Tartarini, Lovato, OMVL – це далеко не повний список виробників газобалонної апаратури, які застосовують розробки інженерів і програмістів AEB. Газове обладнання самої компанії для деяких локальних ринків часто зустрічається під місцевими торговими марками. Подібну схему використовують деякі автовиробники, які встановлюють ГБО відразу на конвеєрі.

ГБО AEB: віхи розвитку

Засновники компанії – Вінченцо Бароні та Іван Фабріціо Патерліні – першими вирішили питання некоректного впорскування при переході автомобіля на газ. Тому першим агрегатом ГБО AEB можна вважати варіатор кута випередження запалювання, який розробили компаньйони.

Проблема полягає в тому, що через фізичні та хімічні відмінності вуглеводнів швидкості займання і згоряння в циліндрах газу і бензину відрізняються: поширення полум'я в газоповітряній хмарі протікає повільніше. В результаті отримуємо догоряння суміші на випуску, що негативно впливає не тільки на віддачу мотора, але й на його ресурс.

Проблему вирішив пристрій засновників AEB, ГБО тепер не впливає на ресурс двигуна.

Газовый блок управления A.E.B. King

Принцип роботи варіатора КВЗ полягає в коригуванні запалювання саме в газовому режимі: коли машина переключається на газ, пристрій змінює час упорскування в ранню сторону. В результаті порція палива запалюється раніше і встигає згоріти до моменту відкриття випускних клапанів, віддавши максимум енергії поршню. При переході на основне паливо КВЗ повертається до заводських показників.

Наступним важливим кроком у розвитку стала поява емулятора форсунок (1995 рік). А вже в 1998 році з'являється перший електронний блок управління ГБО. AEB не відстає від автовиробників і перетворюється на глобальну технологічну компанію, яка випускає ЕБУ для переходу на газ інжекторних ДВЗ і агрегатів із прямим упорскуванням.

AEB і співпраця з іншими виробниками газової апаратури

Успіхи не пройшли непоміченими для найбільших гравців ринку газобалонної апаратури. У 2010 році AEB разом з Eurogas, Lovato, EmmeGas уже входить до групи компаній Landi Renzo. Співпраця інженерів групи викликала синергетичний ефект: розвиток газових технологій змусив автоконцерни серйозно поглянути на альтернативне паливо, тепер дедалі більше моделей сходять із конвеєра з газобалонним устаткуванням.

Ще п'ять років тому устаткування ГБО AEB було результатом новаторства сотень інженерів LR Group..

ГБО AEB

Однак сьогодні компанія залишається виробником блоків управління для інших брендів і акцентує увагу саме на цьому. Монобрендовий комплект ГБО AEB із комплектуючими, що ідеально працюють, так і не з'явився на ринку.

В Україні комплектуючі AEB зустрічаються окремо в бюджетних комплектах газобалонного обладнання. Наприклад, електроніка та програми впорскування італійців тепер часто комплектуються більш сучасними форсунками Barracuda і редукторами-випарниками Shark польської компанії ALEX.

Газоводи зі стажем знають, що устаткування ГБО AEB ALEX – це цілком хороший бюджетний варіант ГБО. Детальніше про переваги цієї комплектації дізнавайтесь у наших консультантів.

Альтернатива AEB

Альтернативою італійським системам можна сміливо назвати ГБО MRC, де зійшлися всі найкращі розробки лідерів ринку за останні 11 років. Одна з переваг MRС Systems – наявність бюджетних комплектів для традиційних інжекторних моторів, а також преміальних комплектацій для переходу на пропан-бутан «безпосередніх» двигунів. Філософія бренду якраз і полягає у відборі та адаптації найбільш вдалих і робочих технічних рішень, які були протестовані в реальних умовах експлуатації.

Асортимент також вражає: тут і комплекти під розподілене впорскування з OBD-корекцією для 4-, 6- та 8-циліндрових агрегатів, і апаратура під пряме впорскування з турбіною або компресором. Усе газобалонне устаткування комплектується швидкісними і ресурсними газовими форсунками. Детальніше про варіанти ГБО MRC для вашого авто дізнавайтесь у наших консультантів.

Розрахувати вартість ГБО для вашого авто
Блог-запись > Группа 1