ГБО під захистом "Время газа"!

ГБО під захистом "Время газа"
18 березня, 2020
Поділитися: 

Друзі,ми аналізуємо події і знаємо, що зараз і в найближчі тижні нам усім: звичайним людям, бізнесу і всій країні, доведеться адаптуватися до нових умов - змінити бізнес-процеси, комунікацію та умови обслуговування у всіх сферах.

Ми хотіли б сказати, що ми зробили всі необхідні кроки для забезпечення безперебійної роботи наших станцій, а також безпеки вашого та нашого здоров'я в процесі обслуговування.

Частину команди ми перевели на віддалену роботу. Всіх співробітників на станціях забезпечили засобами захисту. На станціях в доступних місцях встановили антисептики для рук. Дезинфікуємо поверхні. І головне, просимо Вас проводити час на свіжому повітрі чекаючи авто, в зонах очікування на вулиці.

Ми зробили все від нас залежне, що примусова міра безпеки не вплинула на наш сервіс та якість спілкування з вами.

Всі наші команди та фахівці працюють в нормальному режимі. Ви можете звернутися до менеджерів з продажу, спеціалістів сервісу з будь-яких питань по телефону.

Більше того, всі наші зусилля направленіна те, щоб підтримати вас у цей складний період та вирішити питання обслуговування та монтажу на всіх наших станціях якомога швидше.

Бережіть своє здоров'я.

Газ вам у бак!

0% розстрочка0% розстрочка
Время газа