100% на газі!

21 травня, 2017
Поділитися: 

Команда  "Время газа" розвиває напрямок встановлення 6-го покоління ГБО для двигунів з прямим вприскуванням палива. Дане встановлення обладнання дозволяє авто працювати виключно на газі! Фахівці представництва TM Prins (Голландія) в Польщі провели навчання і монтаж ГБО на авто компанії "Время газа" - Ford Focus з двигуном Ecoboost!
Які основні переваги 6-го нового покоління ГБО:
1. Система працює 100% на газі і заводиться на газі в будь-яку погоду (навіть в -20)
2. Газ подається безпосередньо через бензинові форсунки
3. Система не включає в себе газовий редуктор, газові шланги, газові форсунки, газові фільтри.
4. Можна сказати - це практично заводський монтаж, так як майстра нічого не налаштовують, система прошита під кожен автомобіль, з заводу вказано, де і що встановлювати, щоб виключити помилки.
Система ГБО Prins 6-го покоління на автомобілі Ford Focus включає в себе:
1. Балон з насосом (зібраний на заводі в Голландії)
2. Boost-помпа, в якій змішується бензин з газом для плавного переходу з одного виду палива на інший
3. ЕБУ 
4. Помпа HPP
Монтаж системи дуже простий, якщо порівнювати з 4 поколінням, так як немає редуктора, форсунок, рукавів. Величезним плюсом є те, що все що потрібно встановити вже зазначено в інструкції та підготовлені кронштейни під ці компоненти, які не вимагають налаштування, а тільки завантаження програми прошивки під певне авто.
Не дивлячись на те, що автомобіль і спочатку був досить економним у витраті палива, він став також економити фінанси і менш забруднювати навколишнє середовище.
Кожен бажаючий може ознайомитися з цим обладнанням на станції Час газу Подол (вул. Набережно-Лугова 8) і отримати тест-драйв.
Детальніше по тел. - 050 267 05 50

0% розстрочка0% розстрочка
Время газа