Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

Отримай 18% кешбеку на оформлення Автоцивілки

Акція закінчилася
Знижка на автоцивілку для клієнтів "Час Газу"
ВЗЯТИ УЧАСТЬ В АКЦІЇ
Акция - страница > Группа 1

Тільки для клієнтів «Час Газу» оформити автоцивілку до кінця березня 2021 року можна з максимальною вигодою. Наш партнер Polis.ua дарує промокод, який повертає гроші у вигляді кешбеку на банківську карту покупця.

Polis.ua - це перший Всеукраїнський онлайн сервіс для зручного і швидкого оформлення Автоцивілки. Сайт-агрегатор співпрацює з понад 20 страховими компаніями, які пропонують понад 100 варіантів страхових полісів. У будь-якому місці та в будь-який час доби, маючи тільки доступ до інтернету можна зайти на сайт і переглянути пропозиції.

Як заощадити 18% на автоцивілці?

  1. На Polis.ua в онлайн-калькуляторі введіть параметри транспортного засобу.
  2. У спеціальному вікні вкажіть промокод GAZTIME.
  3. Ознайомтеся з пропозиціями від страхових компаній.
  4. Виберіть кращий варіант і заповніть свої дані.

Поліс, після оплати, моментально надійде вам на електронну пошту, а кешбек 18% від суми платежу повернеться на зазначену вами банківську картку в день його старту.

Скільки триває акція?

Оформити ОСЦПВ з кешбеком 18% можливо до 31.03.2021. Поспішайте придбати автоцивілку на будь-який вид транспортного засобу.

Також, купуючи паливо на сайті polis.ua ви економите до 3 грн на кожному літрі. Талон на паливо, як і поліс автоцивілки приходить на електронну пошту. У будь-який момент, навіть офлайн, ви можете скористатися цифровою версією.