Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

044 333 91 95

Італійське ГБО Lovato

Вигідна витрата палива і продуктивна робота вашого автомобіля

ГБО Lovato – хороший вибір для автомобілістів. Кращого доказу якості і надійності газового обладнання не знайти.

Встановити ГБО в сучасних реаліях – надзвичайно вигідне, своєчасне і правильне рішення, адже зараз саме час перевести ваш автомобіль на альтернативне паливо. Це дозволить вам знизити свої витрати на бензин, який постійно дорожчає, а також мінімум у два рази збільшити запас ходу автомобіля без дозаправки. Приємний бонус – ви сприятимете захисту навколишнього середовища. У всьому цьому вам допоможе італійське ГБО «Ловато».

Lovato ГБО – італійський характер в економії палива

Компанія, заснована в Італії ще в далекому 1958 році. З моменту відкриття почала займатися тільки виробництвом газобалонного обладнання для авто. Незабаром обладнання для всіх типів автомобільних ДВЗ зайняло впевнену позицію лідера спочатку на італійському, а потім і на світовому ринках. Такий успіх став можливим завдяки високим стандартам якості деталей для ГБО, і збереженню оптимального для клієнта співвідношення ціна/якість. Дану систему управління якістю виготовлення комплектуючих підтверджено міжнародним сертифікатом ISO 9001: 2000.

Факт: Стандарт ISO

Стандарт ISO 9001:2000 включає в себе вісім пунктів, і головними з них є такі:

 • Постійне поліпшення якості роботи компанії.
 • Недопущення дефектів на виробництві. Якщо в партії деталей знайдено хоча б один бракований елемент, то всі деталі спрямовуються в утиль.

Системи ГБО Lovato зроблені в Італії виробником електроніки світового рівня Lovato Electric - безумовним лідером на ринку за кількістю систем ГБО, встановлених на автомобілі по всьому світу. Тільки це вже немало говорить про якість цього обладнання.

Як влаштовано систему?

Ця система ГБО є підготовленою винятково під умови українських автодоріг: нормально працює в умовах температурних перепадів і на газі не найкращої якості. Функціонал системи влаштовано так, що електронний модуль розраховує час і обсяги впорскування палива, враховуючи температурні умови і склад газу. Ключова особливість комплектів Lovato – компактні розміри комплектуючих, що є ефективним рішенням для авто зі скромним підкапотним простором. Налаштовується таке обладнання в більшості випадків автоматично.

Що входить до комплекту обладнання Lovato

 • Форсунки
 • Редуктор
 • Електронний блок управління
 • Балон під запасне колесо (35/43 л) або циліндричний балон (50 л)
 • Форсунки з хорошим ресурсом у 100 та більше тис. км
 • Мультиклапан, оснащений сенсорним датчиком паливного рівня
 • Заправний клапан
 • Витратні матеріали: Norma, Німеччина; 3М, США; газові шланги виробництва Thunderflex, Італія

Крім самого устаткування отримаєте:

 • Встановлення та оптимальне налагодження системи
 • Документи для реєстрації ГБО у МРЕВ

Чому Lovato - вибір «Час Газу»

Надійне ГБО, з яким ви будете економити

 1. Потужний редуктор до 190 к. с. без доплати
 2. Надійні та стійкі форсунки на 100 000 км
 3. Фільтр із відстійником – уже в комплекті
 4. Мультиклапан євро-стандарту (з котушкою) включено у вартість

Ціну вказано «під ключ». До неї входить вартість обладнання, включаючи самозатискаючі хомути для всіх газових і тосольних з'єднань, вартість установлення, налаштування та «нульового» ТО.

Норми викидів вихлопних газів – Euro 5
Норми викидів вихлопних газів – Euro 5
Індивідуальний підбір балона
Індивідуальний підбір балона
Індивідуальне калібрування ГБО
Індивідуальне калібрування ГБО

Чим ГБО «Ловато» є зручним для українського водія?

 1. Адаптив-версія для наших доріг. 4-те покоління обладнання Lovato чудово зарекомендувало себе в роботі з українським газом і в наших кліматичних умовах.
 2. Рампа газових форсунок Lovato має реальний ресурс пробігу по українських дорогах у 200-300 000 км.
 3. Зручне і просте в експлуатації, навіть без читання інструкції.
 4. Дві гарантії. Крім гарантії від «Час Газу», виробник дає свою власну гарантію.
 5. Бізнес-клас не в літаку, а в ГБО. В Європі Lovato належить до високого сегменту обладнання. Тепер європейська якість є доступною для кожного українця.

Сервис ГБО Ловато  Газ на авто Ловато

Встановлення устаткування Lovato – це раціональне рішення для автомобілістів, які витрачають свої кошти розумно і не хочуть переплачувати. Правильно обраний і налаштований комплект ГБО дозволить економити вже з першого кілометра шляху. Без шкоди для автомобіля і навколишнього середовища.

Італійське ГБО, доступне кожному

ГБО виробництва Італія руйнує найпопулярніші міфи про встановлення газу на авто:

 • Зниження швидкості розгону.
 • Прискорене спрацювання двигуна.
 • Відмова паливної системи від частого використання газу.

На практиці – це все домисли. Газ можна встановити на будь-який автомобіль, і ваш «залізний кінь» не втратить свої ходові якості, за які ви так його любите.

Однак остерігатися треба. Популярність бренду Lovato призвела до того, що на ринок рікою проникла величезна кількість підробок. І зараз це доволі серйозна проблема для цього бренду.

Справжнє італійське ГБО

Відрізнити справжнє обладнання від контрафактного можна завдяки таким особливостям:

 • На кожній деталі є номер і логотип Lovato.
 • Кожний вузол поставляється з відповідною документацією.
 • Номери, зазначені на редукторі та у паспорті, повинні збігатися.

Установлення слід проводити тільки у спеціалізованому сервісному центрі, а не в гаражних майстернях. Уже один цей захід урятує від встановлення «сірих» деталей.

5 років гарантії або 200 000 кілометрів пробігу від Час Газу
Окрім заводської гарантії на ГБО надаємо додаткову гарантію на встановлення ГБО – 5 років чи 200 000 кілометрів пробігу від компанії «Час Газу». Вирішуємо гарантійні ситуації в день звернення, без двотижневого очікування відповіді від заводу-виробника.

ГБО Ловато 2 покоління

Італійська компанія в числі перших вийшла на ринок України, ще коли в ходу були установки 1 покоління ГБО. До слова, вони випускаються до цих пір, тому що в основному на пострадянському просторі є автомобілі з карбюраторною системою живлення.

У Києві також їздить чимало машин з карбюраторним мотором, на яких застосовувати сучасну технологію 4 покоління дорого (до речі з'явилися системи ГБО 4 покоління які можна поставити на карбюратор!), Тому що установка коштує як б/у автомобіль з карбюраторною системою живлення. Тому 2 покоління ГБО і сьогодні залишається єдиним варіантом у співвідношенні ціна-якість для таких систем упорскування.

У комплект ГБО 2 входять:

 • редуктор-випарник;
 • мультиклапан на балон;
 • вентиляційна коробка;
 • газовий змішувач (міксер);
 • виносний заправний пристрій (ВЗУ);
 • електроклапани - газовий і бензиновий;
 • дозатор газу з регулювальними гвинтами;
 • кнопка управління паливними режимами;
 • монтажний матеріал (затискачі, трійники, кріплення);
 • газова магістраль високого тиску, шланги низького тиску;
 • газовий балон.

В комплект ГБО 2 входить:комплектація гбо ловато

У комплектаціях 2 покоління також можна вибирати конфігурацію газового балона (тороїдальний або циліндричний) і його місткість. Газове устаткування в такій комплектації ідеально підійде для карбюраторних і моноінжекторних автомобілів. Також такі комплекти можна встановлювати на деякі інжекторні авто.

Однак ми рекомендуємо газифікувати інжектори більш сучасною технологією, яка дозволяє точніше настроювати впорскування газу. Йдеться не про 3 покоління, яке в нас не набуло поширення, а про розподілене впорскування газу.

ГБО Ловато 4 покоління

набір гбо ловатоНа відміну від попередніх поколінь, які прийнято називати технологією газового карбюратора, тут застосовується повноцінне розподілене впорскування.

Саме тому головним агрегатом газобалонного устаткування вважається електронний блок управління (ЕБУ) – він відповідає за коректну та узгоджену роботу всіх елементів газового обладнання.

Однак ми рекомендуємо газифікувати інжекторні двигуни більш сучасною технологією, яка дозволяє точніше налаштовувати впорскування газу. Йдеться не про 3 покоління, яке в нас не набуло поширення, а про розподілене впорскування газу.

У більшості комплектацій ЕБУ має універсальні програми впорскування. Тобто такий комплект підійде практично до всіх авто з традиційною інжекторною системою подачі палива. Виняток становлять пряме впорскування. Після монтажу універсальне ПО потребує доналаштування до конкретного автомобіля.

До стандартної мінімальної комплектації ГБО Ловато 4 покоління входить – електронний блок, газові форсунки і редуктор-випарник. На відміну від більшості конкурентів, італійці роблять комплекти монобрендовими – «в одній коробці», що гарантує повну сумісність усіх агрегатів устаткування.

Зазначимо, що комплектація залежить від потужності й типу двигуна. Яке газобалонне устаткування підійде конкретно для вашого авто, дізнавайтесь у нашого консультанта. Із загальних рекомендацій виокремимо принцип вибору форсунок і редуктора: форсунки підбираються за двома параметрами – потужністю і швидкістю спрацьовування.

Перший показник прив'язаний до потужності двигуна, тут усе зрозуміло, а другий – до параметрів штатних бензинових форсунок. Тобто скорострільність газових форсунок ГБО Ловато 4 покоління повинно бути максимально наближене до параметрів бензинових форсунок автомобіля.

Газовий редуктор підбирається за потужністю щодо двигуна. При виборі редуктора-випарника потрібно дотримуватися 20-відсоткового запасу потужності, який усуне граничні навантаження на агрегат.

Компанія «Час Газу» встановлює тільки справжнє і сертифіковане ГБО «Ловато». Наші майстри атестовані виробником і мають великий досвід встановлення обладнання цього бренду.

установка гбо ловато

Ми розуміємо свою відповідальність, адже стабільність роботи системи і рухових вузлів автомобіля безпосередньо залежить від якості комплектуючих і точності роботи наших майстрів. Вибір обладнання Lovato – це вибір надійності, економічності й доступності. Перетворіть ваш автомобіль з активного джерела витрат на активний засіб економії. З газом на авто ви будете посміхатися. Час газу прийшов!

ГБО Ловато: установка в Киеєві

43 деталі
у кожному
комплекті ГБО
Блок управління, форсунки і редуктор – це 50% надійної роботи авто, ще 50% успіху забезпечують інші комплектуючі.
35%
клієнтів
встановили
ГБО у розстрочку