ГБО Lovato

Встановити ГБО в сучасних реаліях – надзвичайно вигідне, своєчасне і правильне рішення, адже зараз саме час перевести ваш автомобіль на альтернативне паливо. Це дозволить вам знизити свої витрати на бензин, який постійно дорожчає, а також мінімум у два рази збільшити час руху автомобіля без дозаправки. Приємний бонус – ви сприятимете захисту навколишнього середовища. У всьому цьому вам допоможе італійське ГБО «Ловато».

Lovato ГБО – італійський характер в економії палива

Компанія, заснована в Італії ще в далекому 1958 році, з моменту відкриття почала займатися тільки виробництвом газобалонного обладнання для авто. Незабаром обладнання для всіх типів автомобільних ДВЗ (двигун внутрішнього згоряння) зайняло впевнену позицію лідера спочатку на італійському, а потім і на світовому ринках. Такий успіх став можливим завдяки високим стандартам якості деталей для ГБО і збереженні оптимального для клієнта співвідношення ціна/якість. Дану систему управління якістю виготовлення комплектуючих підтверджено міжнародним сертифікатом ISO 9001: 2000.

Факт: Стандарт ISOСтандарт ISO 9001:2000 включає в себе вісім пунктів, і головними з них є такі:

    Постійне поліпшення якості роботи компанії.

   Недопущення дефектів на виробництві. Якщо в партії деталей знайдено хоча б один бракований елемент, то всі деталі спрямовуються в утиль.

Італія
Справжня турбота про ваше авто
Розгорнути комплектацію
Згорнути
В комплекті:
4 циліндра
6 циліндрів
8 циліндрів
Форсунки
Lovato Rail GLP 2KP
Форсунки
Lovato Rail GLP 2KP
- -

ГБО Lovato – вибір №1 автомобілістів в світі. Кращого доказу якості і надійності газового обладнання не знайти.

Як влаштовано систему?

Ця система ГБО є підготовленою винятково під умови українських автодоріг: працює в умовах температурних перепадів і на газі не найкращої якості. Функціонал системи влаштовано так, що електронний модуль розраховує час і обсяги впорскування палива, враховуючи температурні умови і склад газу. Ключова особливість комплектів Lovato – компактні розміри комплектуючих, що є ефективним рішенням для авто зі скромним підкапотним простором. Налаштовується таке обладнання в більшості випадків автоматично.

Що входить до комплекту обладнання Lovato

 • Форсунки
 • Редуктор
 • Електронний блок управління
 • Балон під запасне колесо (35/43 л) або циліндричний балон (50 л)
 • Мультиклапан, оснащений сенсорним датчиком паливного рівня
 • Заправний клапан
 • Витратні матеріали: Norma, Німеччина; 3М, США; газові шланги виробництва PARKER, Італія

Крім самого устаткування отримаєте:

 • Установлення та оптимальне налагодження системи
 • Документи для реєстрації ГБО у МРЕВ
 • Розширена гарантія на ГБО – 3 роки

 • Норми викидів вихлопних газів – Euro 5

 • Індивідуальний підбір балона

 • Індивідуальне калібрування ГБО

Вже 75 років у 50 країнах світу Lovato – найбільш затребувана система ГБО

Чому Lovato – вибір «Час Газу»
Надійне ГБО, з яким ви будете економити
Потужний редуктор до 190 к. с. без доплати
Надстійкі форсунки на 100 000 км
Фільтр із відстійником – уже в комплекті
Мультиклапан євро-стандарту (з котушкою) включено у вартість

Сервіс ГБО Ловато

Чим ГБО «Ловато» є зручним для українського водія?

 1. Адаптив-версія для наших доріг. 4-те покоління обладнання Lovato чудово зарекомендувало себе в роботі з українським газом і в наших кліматичних умовах.
 2. Рампа газових форсунок Lovato має реальний ресурс пробігу по українських дорогах у 300 000 км.
 3. Зручне і просте в експлуатації, навіть без читання інструкції.
 4. 2 гарантії. Крім гарантії від «Час Газу», виробник дає свою власну гарантію.
 5. Бізнес-клас не в літаку, а в ГБО. В Європі Lovato належить до бізнес-сегменту обладнання. Тепер європейська якість є доступною для кожного українця.

Встановлення устаткування Lovato – це раціональне рішення для автомобілістів, які витрачають свої кошти розумно і не хочуть переплачувати. Правильно обраний і налаштований комплект ГБО дозволить економити вже з першого кілометра шляху. Без шкоди для автомобіля і навколишнього середовища.

Газ на авто ЛоватоІталійське ГБО, доступне кожному

ГБО виробництва Італія руйнує найпопулярніші міфи про встановлення газу на авто:

    Зниження швидкості розгону.

    Прискорене спрацювання двигуна.

    Відмова паливної системи від частого використання газу.

На практиці – це все домисли. Газ можна встановити на будь-який автомобіль, і ваш «залізний кінь» не втратить свої ходові якості, за які ви так його любите.

Однак остерігатися треба. Популярність бренду Lovato привела до того, що на ринок рікою проникла величезна кількість підробок.

Справжнє італійське ГБОВідрізнити справжнє обладнання від контрафактного можна завдяки таким особливостям:

    На кожній деталі є номер і логотип Lovato.

    Кожний вузол поставляється з відповідною документацією.

    Номери, зазначені на редукторі та у паспорті, повинні збігатися.

Установлення слід проводити тільки у спеціалізованому сервісному центрі, а не в гаражних майстернях. Уже один цей захід урятує від установлення «сірих» деталей.

ГБО Ловато 2 покоління

Італійська компанія в числі перших вийшла на ринок України, ще коли в ходу були установки 1 покоління. До слова, вони випускаються до цих пір, тому що в основному на пострадянському просторі є автомобілі з карбюраторною системою впорскування.

У Києві також їздить чимало машин з карбюраторним мотором, на яких застосовувати сучасну технологію 4 покоління дорого (до речі з'явилися системи ГБО 4 покоління які можна поставити на карбюратор!), Тому що установка коштує як б / у автомобіль з карбюраторної з системою впорскування. Тому 2 покоління ГБО і сьогодні залишається єдиним варіантом ціна-якість для таких систем уприскування.

У комплект ГБО 2 входять:

 • редуктор-випарник;
 • мультиклапан на балон;
 • вентиляційна коробка;
 • газовий змішувач (міксер);
 • виносний заправний пристрій (ВЗУ);
 • електроклапани - газовий і бензиновий;
 • дозатор газу з регулювальними гвинтами;
 • кнопка управління паливними режимами;
 • монтажний матеріал (затискачі, трійники, кріплення);
 • газова магістраль високого тиску, шланги низького тиску;
 • газовий балон.

У комплектаціях 2 покоління також можна вибирати конфігурацію газового балона (тороидальний або циліндричний) і його місткість. Газове устаткування в такій комплектації ідеально підійде для карбюраторних і моноінжекторних автомобілів. Також такі комплекти можна встановлювати на деякі інжекторні авто.

Однак ми рекомендуємо газифікувати інжектори більш сучасною технологією, яка дозволяє точніше настроювати впорскування газу. Йдеться не про 3 покоління, яке в нас не набуло поширення, а про розподілене впорскування газу.

ГБО Ловато 4 покоління

На відміну від попередніх поколінь, які прийнято називати технологією газового карбюратора, тут застосовується повноцінне розподілене впорскування. Саме тому головним агрегатом газобалонного устаткування вважається електронний блок управління (ЕБУ) – він відповідає за коректну та узгоджену роботу всіх елементів газового обладнання.

У більшості комплектацій ЕБУ має універсальні програми впорскування. Тобто такий комплект підійде практично до всіх авто з традиційною інжекторною системою подачі палива. Виняток становлять пряме впорскування. Після монтажу універсальне ПО потребує доналаштування до конкретного автомобіля.

До стандартної мінімальної комплектації ГБО Ловато 4 покоління входить  – електронний блок, газові форсунки і редуктор-випарник. На відміну від більшості конкурентів, італійці роблять комплекти монобрендовими – «в одній коробці», що гарантує повну сумісність усіх агрегатів устаткування.

Зазначимо, що комплектація залежить від потужності й типу двигуна. Яке газобалонне устаткування підійде конкретно для вашого авто, дізнавайтесь у нашого консультанта. Із загальних рекомендацій виокремимо принцип вибору форсунок і редуктора: форсунки підбираються за двома параметрами – потужністю і швидкістю спрацьовування.

Перший показник прив'язаний до потужності двигуна, тут усе зрозуміло, а другий – до параметрів штатних бензинових форсунок. Тобто скорострільність газових форсунок ГБО Ловато 4 покоління повинно бути максимально наближене до параметрів бензинових форсунок автомобіля.

Газовий редуктор підбирається за потужністю щодо двигуна. При виборі редуктора-випарника потрібно дотримуватися 20-відсоткового запасу потужності, який усуне граничні навантаження на агрегат.

Компанія «Час Газу» встановлює тільки справжнє і сертифіковане ГБО «Ловато». Наші майстри атестовані виробником і мають великий досвід установлення обладнання цього бренду.

Ми розуміємо свою відповідальність, адже стабільність роботи системи і рухових вузлів автомобіля безпосередньо залежить від якості комплектуючих і точності роботи наших майстрів. Вибір обладнання Lovato – це вибір надійності, економічності й доступності. Перетворіть ваш автомобіль з активного джерела витрат на активний засіб економії. З газом на авто ви будете посміхатися. Час газу прийшов!

 

Дізнатися вартість ГБО на мій автомобіль
0% розстрочка0% розстрочка
Время газа