Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

Встановлення ГБО на ВАЗ Priora 1.6 (4 циліндра) система ГБО - STAG

Фотографії установки ГБО на ВАЗ Priora 1.6 (4 циліндра),
ГБО на пріору: Lada (ВАЗ) Priora 1.6 (98 к.с.)
Підібрати комплект під мій автомобіль
Авто в портфолио > Группа 1
43 деталі
у кожному
комплекті ГБО
Блок управління, форсунки і редуктор - це 50% надійної роботи авто, ще 50% успіху - інші комплектуючі
35%
клієнтів
встановили
ГБО у розстрочку
5 років гарантії або 200 000 км пробігу від Время газа
Окрім заводської гарантії, надаємо додаткову гарантію 5 років або 200 000 км пробігу від компанії «Время газа». Вирішуємо гарантійні ситуації в день звернення, без двотижневого очікування відповіді від заводу-виробника.
Авто в портфолио > Группа 2
Тс-с-с!
Хочете отримати чек-лист
Як встановити ГБО на 100% без шкоди для двигуна?
Пришлемо вам його в месенджер
Мессенджеры

Газ на авто (ГБО) на ВАЗ Priora 1.6 (4 циліндра) система ГБО - STAG

Модель оснащується рядними «четвірками» на 1,6 або 1,8 л, але другий ДВС зустрічається у нас в країні рідко.

По суті, мотори - родичі, які ведуть свій родовід від «десяточного» движка. А той, у свою чергу, став продовженням попередніх модифікацій, чиє коріння йде глибоко в 80-і роки минулого століття. Мабуть, це один з небагатьох агрегатів, якому пропан-бутан не просто підходить, а показаний для збільшення ресурсу: виробник наказує двигуну 200 тис. км безремонтного пробігу, проте по факту це частіше можна здійснити на пропані, а не на бензині. У той же час треба визнати, що помилки в підборі комплектації та некоректні налаштування газової апаратури «знищують» вазовські ДВС швидше, ніж можна було очікувати.

Встановлення газу на Пріору: нюанси ВАЗ Priora 1.6 (4 циліндра) система ГБО - STAG

Пристрій і систему управління пріорівського двигуна не можна назвати навороченою, тому сюди підходять бюджетні комплектації газобалонного обладнання. Головне - не нехтувати послемонтажними налаштуваннями і не мудрувати з регулюваннями вприскування самостійно. Здібностей стагівського Go Fast з лишком вистачає, щоб налаштувати ідеальне газове впорскування, - машина поїде краще, ніж на бензині, особливо якщо в комплектацію включити спритні і надійні форсунки Barracuda. Можна, звичайно, обійтися 30-ми ВАЛТЕК, але з ними особливо не пошустриш.

Ще один мінус бюджетних форс - низький ресурс, ремонтувати їх доведеться вже після 40 тис. км пробігу.

Налаштовують систему виключно в русі. Подальша динаміка та витрата газу на Пріорі безпосередньо залежать від цього етапу робіт, як і здоров'я самого мотора. Шанувальникам автокалібровок нагадаємо, що функція автоналаштування служить лише для першого пуску на пропані. Go Fast - універсальний софт, і газова паливна карта під конкретний автомобіль створюється в результаті корекцій штатного часу вприскування бензину. Вприскування на пропані буде максимально точним, якщо відкатати реальні робочі режими.

Також не варто нехтувати установкою якісного фільтра парової фази - це продовжить ресурс газових форсунок.

В якості ємності під газ в «ладах» зазвичай застосовується ТОР. У нішу запасного колеса розміщується балон на 42 л, а багажник залишається функціональним. Сучасні балони комплектуються мультиклапаном євростандарту. Йдеться про подвійне перекриття газу при виключенні запалення. Додатковий клапан автоматично перекриває подачу безпосередньо на балоні, що підвищує безпеку газифікованих авто в закритих приміщеннях, якщо раптом в системі з'явилася витік.

Яка вартість конкретного комплекту ГБО на Пріору і ціна його обслуговування, дізнавайтеся у наших консультантів.