Наші роботи
ВАЗ

ГБО на ВАЗ Priora 1.6 (4 циліндра) система ГБО - STAG

Фотографії встановленого ГБО на автомобіль ВАЗ Priora 1.6 (4 циліндра).

ГБО на пріору: Lada (ВАЗ) Priora 1.6 (98 к.с.)
ГБО на пріору: Lada (ВАЗ) Priora 1.6 (98 к.с.)
Кнопка перемикання палива газ-бензин
Кнопка перемикання палива газ-бензин
Загальний вигляд підкапотного пространства. ЕБУ Stag Go-fast, ред Tomasetto Alaska, форс Valtek 30
Загальний вигляд підкапотного пространства. ЕБУ Stag Go-fast, ред Tomasetto Alaska, форс Valtek 30
Заправний пристрій під бампером
Заправний пристрій під бампером
Балон внутрішній тороїдальний на 42 л.
Балон внутрішній тороїдальний на 42 л.
Дізнатися вартість ГБО на мій автомобіль
Встановлення ГБО на інших моделях ВАЗ

ВАЗ Priora 1.6 (4 циліндра) с установленной системой ГБО STAG

Модель оснащується рядними «четвірками» на 1,6 або 1,8 л, але другий ДВС зустрічається у нас в країні рідко.

По суті, мотори - родичі, які ведуть свій родовід від «десяточного» движка. А той, у свою чергу, став продовженням попередніх модифікацій, чиє коріння йде глибоко в 80-і роки минулого століття. Мабуть, це один з небагатьох агрегатів, якому пропан-бутан не просто підходить, а показаний для збільшення ресурсу: виробник наказує двигуну 200 тис. км безремонтного пробігу, проте по факту це частіше можна здійснити на пропані, а не на бензині. У той же час треба визнати, що помилки в підборі комплектації та некоректні налаштування газової апаратури «знищують» вазовські ДВС швидше, ніж можна було очікувати.

Встановлення газу на Пріору: нюанси

Пристрій і систему управління пріорівського двигуна не можна назвати навороченою, тому сюди підходять бюджетні комплектації газобалонного обладнання. Головне - не нехтувати послемонтажними налаштуваннями і не мудрувати з регулюваннями вприскування самостійно. Здібностей стагівського Go Fast з лишком вистачає, щоб налаштувати ідеальне газове впорскування, - машина поїде краще, ніж на бензині, особливо якщо в комплектацію включити спритні і надійні форсунки Barracuda. Можна, звичайно, обійтися 30-ми ВАЛТЕК, але з ними особливо не пошустриш.

Ще один мінус бюджетних форс - низький ресурс, ремонтувати їх доведеться вже після 40 тис. км пробігу.

Налаштовують систему виключно в русі. Подальша динаміка та витрата газу на Пріорі безпосередньо залежать від цього етапу робіт, як і здоров'я самого мотора. Шанувальникам автокалібровок нагадаємо, що функція автоналаштування служить лише для першого пуску на пропані. Go Fast - універсальний софт, і газова паливна карта під конкретний автомобіль створюється в результаті корекцій штатного часу вприскування бензину. Вприскування на пропані буде максимально точним, якщо відкатати реальні робочі режими.

Також не варто нехтувати установкою якісного фільтра парової фази - це продовжить ресурс газових форсунок.

В якості ємності під газ в «ладах» зазвичай застосовується ТОР. У нішу запасного колеса розміщується балон на 42 л, а багажник залишається функціональним. Сучасні балони комплектуються мультиклапаном євростандарту. Йдеться про подвійне перекриття газу при виключенні запалення. Додатковий клапан автоматично перекриває подачу безпосередньо на балоні, що підвищує безпеку газифікованих авто в закритих приміщеннях, якщо раптом в системі з'явилася витік.

Яка вартість конкретного комплекту ГБО на Пріору і ціна його обслуговування, дізнавайтеся у наших консультантів.

Сподобалася стаття? Поділіться
Час газу – це офіційні
сертифіковані станції з
установлення, обслуговування та ремонту ГБО
Ми отримали сертифікацію виробників систем ГБО, які встановлюємо, а також усі необхідні державні дозвільні документи, у тому числі – від Державної служби з питань праці на роботи підвищеної небезпеки.
0% розстрочка0% розстрочка
Время газа