Наші роботи
ВАЗ

ГБО на ВАЗ Нива 2121 1.7 2010 (4 циліндра) система ГБО - STAG

Фотографії встановленого ГБО на автомобіль ВАЗ Нива 2121 1.7 2010 (4 циліндра).

Установка ГБО на ВАЗ (4е покоління STAG 2121)
Установка ГБО на ВАЗ (4е покоління STAG 2121)
Загальний вигляд з ГБО
Загальний вигляд з ГБО
Кнопка перемикання видів палива STAG газ-бензин
Кнопка перемикання видів палива STAG газ-бензин
Блок управління ГБО STAG 200 GoFast (Польща)
Блок управління ГБО STAG 200 GoFast (Польща)
Форсунки газові ValtekType 30
Форсунки газові ValtekType 30
Газовий редуктор Tomasetto Alaska
Газовий редуктор Tomasetto Alaska
Балон циліндричний зовнішній об'ємом на 40 літрів
Балон циліндричний зовнішній об'ємом на 40 літрів
Заправний пристрій під бампером
Заправний пристрій під бампером
Дізнатися вартість ГБО на мій автомобіль
Встановлення ГБО на інших моделях ВАЗ

ВАЗ Нива 2121 1.7 2010 (4 циліндра) с установленной системой ГБО STAG

40 років на конвеєрі говорять про актуальність моделі.

Всі ці роки машина випускається в незміненому вигляді, але невелика різноманітність в двигунах і системах вприскування все ж є. Від цього залежить, яке обладнання підійде позашляховику найкраще.

«Літнім» машинам альтернативи ГБО 2-го покоління немає, а ось на машини свіжіше, які вже йдуть з розподіленим вприскуванням, ставлять газобалонні установки 4-го покоління.

Причому підійдуть бюджетні варіанти комплектації, адже надшвидкості спрацьовування від газових форсунок не потрібно, а скромна потужність двигуна дозволяє обійтися редуктором-випарником, що не володіє видатною продуктивністю.

Разом з тим чимало автовласників вважають за краще обладнання подорожче. Багато що залежить від умов експлуатації.

Навіщо ставити газ на Ниву

Через аеродинамічні особливості та позашляхової гуми витрата бензину у моделі зависока як для обсягу двигуна на 1,7-1,8 л.

На трасі рубана форми кузова та розвинений протектор покришок гарантовано додають 1,5-2 л до витрати, тому громадянська експлуатація на пропані здорово економить сімейний бюджет.

Що стосується позашляхової їзди або жорсткого офф-роуда, то наявність газової установки на борту в 2,5 рази збільшує автономність - рибалці або мисливцеві з повним баком і балоном можна забратися в глухомань, де не зустрінеш АЗС, і не морочитися при цьому з каністрами.

Правда, якщо автомобіль використовується для спортивних трофі-рейдів, то розташовувати балон зовні не варто. Незважаючи на рекордний серед однокласників кліренс, є ризик обірвати кріплення в запалі спортивної боротьби.

ГБО на Ниву: компоновка

Отже, для міської їзди та експлуатації на ґрунтовках середньої тяжкості розташування балона циліндричної форми об'ємом 40 л зовні ергономічно виправдано.

В іншому випадку газову ємність ставлять в багажник. Хоча місця для поклажі залишиться мало, зате помістяться балони на 80-100 л.

Під капотом тут також тісно, ​​але за роки роботи з моделлю ми виробили самі ергономічні варіанти розташування вузлів та агрегатів газової апаратури в моторному відсіку, що забезпечують вільний доступ до них для налаштувань і ТО.

Сподобалася стаття? Поділіться
Час газу – це офіційні
сертифіковані станції з
установлення, обслуговування та ремонту ГБО
Ми отримали сертифікацію виробників систем ГБО, які встановлюємо, а також усі необхідні державні дозвільні документи, у тому числі – від Державної служби з питань праці на роботи підвищеної небезпеки.
0% розстрочка0% розстрочка
Время газа