Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

Встановлення ГБО на ВАЗ Ніва 2121 1.7 2010 (4 циліндра) система ГБО - STAG

Фотографии установки газа на ВАЗ Ніва 2121 1.7 2010 (4 циліндра), ГБО 4 покоління
Встановлення ГБО на ВАЗ 2121 1.7 2010
Подобрать комплект ГБО под ВАЗ Ніва 2121 1.7 2010
Авто в портфолио > Группа 1
43 деталі
у кожному
комплекті ГБО
Блок управління, форсунки і редуктор - це 50% надійної роботи авто, ще 50% успіху - інші комплектуючі
35%
клієнтів
встановили
ГБО у розстрочку
5 років гарантії або 200 000 км пробігу від Время газа
Окрім заводської гарантії на ГБО, надаємо додаткову гарантію на встановлення ГБО 5 років або 200 000 км пробігу від компанії «Время газа». Вирішуємо гарантійні ситуації в день звернення, без двотижневого очікування відповіді від заводу-виробника.
Авто в портфолио > Группа 2
Тс-с-с!
Хотите получить чек-лист
Как установить ГБО на ВАЗ Ніва 2121 1.7 2010 и на 100% без вреда для двигателя?
Пришлем вам его в мессенджер
Мессенджеры

Газ на авто (ГБО) на ВАЗ Ніва 2121 1.7 2010 (4 циліндра) система ГБО - STAG

40 років на конвеєрі говорять про актуальність моделі.

Всі ці роки машина випускається в незміненому вигляді, але невелика різноманітність в двигунах і системах вприскування все ж є. Від цього залежить, яке обладнання підійде позашляховику найкраще.

«Літнім» машинам альтернативи ГБО 2-го покоління немає, а ось на машини свіжіше, які вже йдуть з розподіленим вприскуванням, ставлять газобалонні установки 4-го покоління.

Причому підійдуть бюджетні варіанти комплектації, адже надшвидкості спрацьовування від газових форсунок не потрібно, а скромна потужність двигуна дозволяє обійтися редуктором-випарником, що не володіє видатною продуктивністю.

Разом з тим чимало автовласників вважають за краще обладнання подорожче. Багато що залежить від умов експлуатації.

Навіщо ставити газ на Ниву ВАЗ Ніва 2121 1.7 2010 (4 циліндра) система ГБО - STAG

Через аеродинамічні особливості та позашляхової гуми витрата бензину у моделі зависока як для обсягу двигуна на 1,7-1,8 л.

На трасі рубана форми кузова та розвинений протектор покришок гарантовано додають 1,5-2 л до витрати, тому громадянська експлуатація на пропані здорово економить сімейний бюджет.

Що стосується позашляхової їзди або жорсткого офф-роуда, то наявність газової установки на борту в 2,5 рази збільшує автономність - рибалці або мисливцеві з повним баком і балоном можна забратися в глухомань, де не зустрінеш АЗС, і не морочитися при цьому з каністрами.

Правда, якщо автомобіль використовується для спортивних трофі-рейдів, то розташовувати балон зовні не варто. Незважаючи на рекордний серед однокласників кліренс, є ризик обірвати кріплення в запалі спортивної боротьби.

ГБО на Ниву: компоновка

Отже, для міської їзди та експлуатації на ґрунтовках середньої тяжкості розташування балона циліндричної форми об'ємом 40 л зовні ергономічно виправдано.

В іншому випадку газову ємність ставлять в багажник. Хоча місця для поклажі залишиться мало, зате помістяться балони на 80-100 л.

Під капотом тут також тісно, ​​але за роки роботи з моделлю ми виробили самі ергономічні варіанти розташування вузлів та агрегатів газової апаратури в моторному відсіку, що забезпечують вільний доступ до них для налаштувань і ТО.