Наші роботи
ВАЗ

ГБО на ВАЗ Largus (4 циліндра) система ГБО - Lovato

Фотографії встановленого "ГБО 2 покоління" на автомобіль ВАЗ Largus (4 циліндра).

Установка ГБО на ВАЗ Largus
Установка ГБО на ВАЗ Largus
Дізнатися вартість ГБО на мій автомобіль

ВАЗ Largus (4 циліндра) с установленной системой ГБО Lovato

Модель лише умовно можна віднести до «вазів», тому що, по суті, мова йде про «Логан» MCV, який виробляють на «Богдан Авто» з машинокомплектів, що поставляються з Росії.

Незважаючи на заплутану долю авто, його технічна начинка не викликає ускладнень у наших мотористів - під капотом перевірений часом двигун Renault, який газифікується без проблем. Цей же агрегат зустрічається на інших «французів» - Megan, Clio, Duster, Fluence, а також Nissan Almera. Тому подальша інформація в значній мірі стосується і перерахованих автомобілів.

ГБО на ВАЗ Ларгус в Киеве

Тут ставлять виключно четверте і вище покоління газобалонної апаратури, тому що мотори оснащені розподіленим вприскуванням (інжектором). Застосовують кілька варіантів комплектації - від бюджетної до преміум.

Благо інжектор тут організований без наворотів. Для недорогих комплектів рекомендується додатково використовувати варіатор КВЗ, який вбереже клапани від прогару та компенсує бюджетность установки.

Газ на Ларгус: який комплект вибрати?

Зручність експлуатації та ресурс обладнання безпосередньо залежать від його вартості. Звичайно, оптимальним варіантом вважається монобрендовий комплект. Це гарантія, що основні елементи будуть «співпрацювати без конфліктів». Однак і збірні комплекти показують себе непогано. Тут безліч поєднань, докладніше про які вам розповість консультант.

Серед варіантів «з однієї коробки» найкраще себе показують ловатовські комплектації. Потужності італійського редуктора-випарника та форс для мотору Largus буде з запасом, що як раз і рекомендується. Завдання - забезпечити безперебійну подачу пропану при пікових навантаженнях - обгін, різкий старт і т. д.

Економію на запірній арматурі вважаємо недоцільною. Ціна ГБО 4 покоління на Ларгус не сильно зменшиться за рахунок такої економії, а ось комфорт від їзди точно постраждає. Тому, незалежно від бюджетности обладнання, ми використовуємо при монтажі німецькі самозатисні хомути Norma. Вони не вимагають уваги протягом всього терміну служби установки, і автовласник надійно застрахований від витоків пропану.

Італійські шланги Parker - не менш важливий елемент. Через проникаючий в салон запах їзда на пропан-бутані перетворюється на тортури і для водія, і для пасажира. Це наслідки застосування недорогих зразків трубопроводу. Матеріал, з якого виготовляють паркерівські шланги, не вбирає газових ароматів. Це означає, що під капотом запах не з'явиться, а це означиає, що і в салоні теж.

Сподобалася стаття? Поділіться
Час газу – це офіційні
сертифіковані станції з
установлення, обслуговування та ремонту ГБО
Ми отримали сертифікацію виробників систем ГБО, які встановлюємо, а також усі необхідні державні дозвільні документи, у тому числі – від Державної служби з питань праці на роботи підвищеної небезпеки.
0% розстрочка0% розстрочка
Время газа