Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити
Подобрать комплект ГБО под ВАЗ Largus
Авто в портфолио > Группа 1

Встановлення ГБО на ВАЗ Largus (4 циліндра) система ГБО - Lovato

Фотографії установки ГБО 2 покоління на ВАЗ Largus (4 циліндра)
Встановлення ГБО на ВАЗ Largus (4 циліндра) система ГБО - Lovato
43 деталі
у кожному
комплекті ГБО
Блок управління, форсунки і редуктор - це 50% надійної роботи авто, ще 50% успіху - інші комплектуючі
35%
клієнтів
встановили
ГБО у розстрочку
5 років гарантії або 200 000 км пробігу від Время газа
Окрім заводської гарантії на ГБО, надаємо додаткову гарантію на встановлення ГБО 5 років або 200 000 км пробігу від компанії «Время газа». Вирішуємо гарантійні ситуації в день звернення, без двотижневого очікування відповіді від заводу-виробника.
Авто в портфолио > Группа 2
Тс-с-с!
Хотите получить чек-лист
Как установить ГБО на ВАЗ Largus и на 100% без вреда для двигателя?
Пришлем вам его в мессенджер
Мессенджеры

Газ на авто (ГБО) на ВАЗ Largus (4 циліндра) система ГБО - Lovato

Модель лише умовно можна віднести до «вазів», тому що, по суті, мова йде про «Логан» MCV, який виробляють на «Богдан Авто» з машинокомплектів, що поставляються з Росії.

Незважаючи на заплутану долю авто, його технічна начинка не викликає ускладнень у наших мотористів - під капотом перевірений часом двигун Renault, який газифікується без проблем. Цей же агрегат зустрічається на інших «французів» - Megan, Clio, Duster, Fluence, а також Nissan Almera. Тому подальша інформація в значній мірі стосується і перерахованих автомобілів.

ГБО на ВАЗ Ларгус в Киеве

Тут ставлять виключно четверте і вище покоління газобалонної апаратури, тому що мотори оснащені розподіленим вприскуванням (інжектором). Застосовують кілька варіантів комплектації - від бюджетної до преміум.

Благо інжектор тут організований без наворотів. Для недорогих комплектів рекомендується додатково використовувати варіатор КВЗ, який вбереже клапани від прогару та компенсує бюджетность установки.

Газ на Ларгус: який комплект вибрати? ВАЗ Largus (4 циліндра) система ГБО - Lovato

Зручність експлуатації та ресурс обладнання безпосередньо залежать від його вартості. Звичайно, оптимальним варіантом вважається монобрендовий комплект. Це гарантія, що основні елементи будуть «співпрацювати без конфліктів». Однак і збірні комплекти показують себе непогано. Тут безліч поєднань, докладніше про які вам розповість консультант.

Серед варіантів «з однієї коробки» найкраще себе показують ловатовські комплектації. Потужності італійського редуктора-випарника та форс для мотору Largus буде з запасом, що як раз і рекомендується. Завдання - забезпечити безперебійну подачу пропану при пікових навантаженнях - обгін, різкий старт і т. д.

Економію на запірній арматурі вважаємо недоцільною. Ціна ГБО 4 покоління на Ларгус не сильно зменшиться за рахунок такої економії, а ось комфорт від їзди точно постраждає. Тому, незалежно від бюджетности обладнання, ми використовуємо при монтажі німецькі самозатисні хомути Norma. Вони не вимагають уваги протягом всього терміну служби установки, і автовласник надійно застрахований від витоків пропану.

Італійські шланги Parker - не менш важливий елемент. Через проникаючий в салон запах їзда на пропан-бутані перетворюється на тортури і для водія, і для пасажира. Це наслідки застосування недорогих зразків трубопроводу. Матеріал, з якого виготовляють паркерівські шланги, не вбирає газових ароматів. Це означає, що під капотом запах не з'явиться, а це означиає, що і в салоні теж.