Наші роботи
ВАЗ

ГБО на ВАЗ Largus (4 циліндра) система ГБО - Lovato

Фотографії встановленого "ГБО 2 покоління" на автомобіль ВАЗ Largus (4 циліндра).

Установка ГБО на ВАЗ Largus
Установка ГБО на ВАЗ Largus
Дізнатися вартість ГБО на мій автомобіль
Встановлення ГБО на інших моделях ВАЗ

ВАЗ Largus (4 циліндра) с установленной системой ГБО Lovato

Модель лише умовно можна віднести до «вазів», тому що, по суті, мова йде про «Логан» MCV, який виробляють на «Богдан Авто» з машинокомплектів, що поставляються з Росії.

Незважаючи на заплутану долю авто, його технічна начинка не викликає ускладнень у наших мотористів - під капотом перевірений часом двигун Renault, який газифікується без проблем. Цей же агрегат зустрічається на інших «французів» - Megan, Clio, Duster, Fluence, а також Nissan Almera. Тому подальша інформація в значній мірі стосується і перерахованих автомобілів.

ГБО на ВАЗ Ларгус в Киеве

Тут ставлять виключно четверте і вище покоління газобалонної апаратури, тому що мотори оснащені розподіленим вприскуванням (інжектором). Застосовують кілька варіантів комплектації - від бюджетної до преміум.

Благо інжектор тут організований без наворотів. Для недорогих комплектів рекомендується додатково використовувати варіатор КВЗ, який вбереже клапани від прогару та компенсує бюджетность установки.

Газ на Ларгус: який комплект вибрати?

Зручність експлуатації та ресурс обладнання безпосередньо залежать від його вартості. Звичайно, оптимальним варіантом вважається монобрендовий комплект. Це гарантія, що основні елементи будуть «співпрацювати без конфліктів». Однак і збірні комплекти показують себе непогано. Тут безліч поєднань, докладніше про які вам розповість консультант.

Серед варіантів «з однієї коробки» найкраще себе показують ловатовські комплектації. Потужності італійського редуктора-випарника та форс для мотору Largus буде з запасом, що як раз і рекомендується. Завдання - забезпечити безперебійну подачу пропану при пікових навантаженнях - обгін, різкий старт і т. д.

Економію на запірній арматурі вважаємо недоцільною. Ціна ГБО 4 покоління на Ларгус не сильно зменшиться за рахунок такої економії, а ось комфорт від їзди точно постраждає. Тому, незалежно від бюджетности обладнання, ми використовуємо при монтажі німецькі самозатисні хомути Norma. Вони не вимагають уваги протягом всього терміну служби установки, і автовласник надійно застрахований від витоків пропану.

Італійські шланги Parker - не менш важливий елемент. Через проникаючий в салон запах їзда на пропан-бутані перетворюється на тортури і для водія, і для пасажира. Це наслідки застосування недорогих зразків трубопроводу. Матеріал, з якого виготовляють паркерівські шланги, не вбирає газових ароматів. Це означає, що під капотом запах не з'явиться, а це означиає, що і в салоні теж.

Сподобалася стаття? Поділіться
Час газу – це офіційні
сертифіковані станції з
установлення, обслуговування та ремонту ГБО
Ми отримали сертифікацію виробників систем ГБО, які встановлюємо, а також усі необхідні державні дозвільні документи, у тому числі – від Державної служби з питань праці на роботи підвищеної небезпеки.
0% розстрочка0% розстрочка
Время газа