Наші роботи
ВАЗ

ГБО на ВАЗ 2110 1.6 (4 циліндра) система ГБО - Digitronic

Фотографії встановленого "ГБО 4 покоління" на автомобіль ВАЗ 2110 1.6 (4 циліндра).

Встановлення ГБО Didgitronic на ВАЗ 2110
Встановлення ГБО Didgitronic на ВАЗ 2110
Загальний вигляд підкапотного простору після установки
Загальний вигляд підкапотного простору після установки
Блок управління Didgitronic
Блок управління Didgitronic
Редуктор Tomasetto Alaska
Редуктор Tomasetto Alaska
Фільтр тонкого очищення газу
Фільтр тонкого очищення газу
Газові форсунки Barracuda
Газові форсунки Barracuda
Кнопка перемикання газ-бензин
Кнопка перемикання газ-бензин
Балон тороїдальний на 42 літри
Балон тороїдальний на 42 літри
Євро мультиклапан
Євро мультиклапан
Заправний пристрій під бампером
Заправний пристрій під бампером
Дізнатися вартість ГБО на мій автомобіль
Встановлення ГБО на інших моделях ВАЗ

ВАЗ 2110 1.6 (4 циліндра) с установленной системой ГБО Digitronic

Формально випуск «десяткових» моторів почався у 2004 році. Однак кожен моторист знає, що нічого нового в цьому вазівському двигуні немає. Хіба що на деяких модифікаціях (124-й движок) вирішено проблему «зустрічі» клапанів з поршнями. Однак на газифікацію ці нюанси не впливають – ресурс агрегату при бензиновій експлуатації сягає 200 тис. км. Якщо ж їздити на газі, то до «капіталки» реально проїхати і 300 тис. км. Головне – правильно підібрати комплектацію газової установки, зробити налаштування після монтажу і вчасно заїжджати на ТО. Періодичність обслуговування газобалонного обладнання становить звичні для кожного автовласника 10 тис. км пробігу.

ГБО 4 на ВАЗ 2110: вимоги до комплектації

На щастя, на відміну від бюджетних седанів-конкурентів («Ланоса» або «Нексія», наприклад), двигуни «десятки», у всякому разі для масового ринку, не оснащуються швидкісними бензиновими форсунками. Під капотом – традиційний інжектор, а отже, особливих вимог до комплектації газобалонної установки тут немає. Як і у випадку з іншими автомобілями враховується потужність мотора, але базові комплекти основних газових брендів, як правило, відповідають характеристикам вазівських моторів і навіть перекривають їх, адже «десяткові» движки мають потужність до 100 к/с.

ГБО 4

Навіть до газових форсунок немає вимог щодо скорострільності, тому можна ставити «повільні» моделі. Однак нагадаємо, що слугують вони в рази менше, саме з цієї причини багато автовласників комплектують ГБО на ВАЗ 2110 дорожчими форсунками, але з великим ресурсом. Що стосується редуктора-випарника, то альтернативу «Алясці» шукати не варто: вузол розрахований на движки до 123 к/с, а в «десяток» мотори мають потужність від 89 до 98 к/с. Тобто витримується рекомендований запас у 20–25%, який усуває граничні навантаження на редуктор, а отже, зберігає його ресурс.

Якщо вас цікавить установлення ГБО на ВАЗ 2110, подробиці газифікації та варіанти комплектів дізнавайтесь у наших консультантів.

Сподобалася стаття? Поділіться
Час газу – це офіційні
сертифіковані станції з
установлення, обслуговування та ремонту ГБО
Ми отримали сертифікацію виробників систем ГБО, які встановлюємо, а також усі необхідні державні дозвільні документи, у тому числі – від Державної служби з питань праці на роботи підвищеної небезпеки.
0% розстрочка0% розстрочка
Время газа