Наші роботи
Toyota

ГБО на Toyota Rav 4 2.5 2016 (4 циліндра) система ГБО - Lovato

Фотографії встановленого "ГБО 4 покоління" на автомобіль Toyota Rav 4 2.5 2016 (4 циліндра).

ГБО 4 покоління на Toyota RAV 4 2.5 2016
ГБО 4 покоління на Toyota RAV 4 2.5 2016
Загальний вигляд підкапотного простору після встановлення ГБО
Загальний вигляд підкапотного простору після встановлення ГБО
Блок управління Lovato Easy Fast C-OBDII
Блок управління Lovato Easy Fast C-OBDII
Форсунки високошвидкісні Lovato 2KP
Форсунки високошвидкісні Lovato 2KP
Редуктор газовий Lovato RGJ + Фільтр тонкого очищення з відстійником Lovato
Редуктор газовий Lovato RGJ + Фільтр тонкого очищення з відстійником Lovato
Балон тороїдальний на 52 літра з мультиклапаном євростандарту
Балон тороїдальний на 52 літра з мультиклапаном євростандарту
Газовий заправний пристрій в лючку бензобака
Газовий заправний пристрій в лючку бензобака
Кнопка перемикання палива газ-бензин
Кнопка перемикання палива газ-бензин
Дізнатися вартість ГБО на мій автомобіль

Toyota Rav 4 2.5 2016 (4 циліндра) с установленной системой ГБО Lovato

Якщо не брати до уваги дизелів, то у моделі зустрічаються два бензинові мотори - на 2,0 і 2,5 л. Останній змінив 2,4-літрову «четвірку», яка встановлювалася в минулих поколіннях «Равика». Однак за темпераментом новий двигун мало відрізняється від попередника

Зате за складністю і технологічності різниця присутня - полегшені поршні, просунутий випускний колектор. Крім того, цей ДВС відносять до розряду тих, які не підлягають ремонту. Тобто в разі проблем з блоком «відкапіталити» агрегат не можна - відсутні ремонтні розміри. Звідси і вимоги до газобалонного обладнання - чим «просунутий» система, тим нижче ризик нанести двигуну незворотної шкоди.

Великий плюс, що тут можна реалізувати «рідке вприскування» - нова Тойота РАВ 4 2016 відмінно підходить для газового хай-тека.

Принцип роботи 5-го покоління

Пропан потрапляє в камеру згорання через форсунки в зрідженому стані, тому тиск не знижується редуктором, а навпаки, підвищується до 20-25 ат

За процес відповідає газовий насос, який розміщується всередині балона, а за точність подачі - регулятор тиску, який зайняв місце редуктора-випарника.

Відсутність процесу перетворення газу робить систему схожою на бензинове вприскування, до чого завжди прагнули виробники газобалонного обладнання.

Після запуску двигуна на бензині машина автоматично переходить на пропан. Тут навіть «обратка» присутня - зайвий газ через систему перепускних клапанів повертається в балон. Координує роботу апаратури електронний блок управління (ЕБУ).

Як працює установка ГБО на Тойота РАВ 4

Спосіб заправки через виносний заправний пристрій залишається колишнім. Конструкція балону також незмінна, якщо порівнювати з попереднім поколінням. Тільки газонасос розміщений всередині.

Далі по магістралі пропан потрапляє на регулятор тиску - тут застосовують трубопровід, який здатний витримувати потрібні атмосфери. Після регулятора, де показники тиску уточнюються до десятих часток, газ подається на форсунки.

Конструкція газових форсунок під «рідке вприскування» відрізняється від моделей для парообразної фази.

Фактично це бензинові форсунки з відповідною швидкістю спрацьовування. Швидкісні показники дозволяють мотору працювати на газі в найширшому діапазоні оборотів, тому різниця з бензиновими характеристиками відсутня.

З пропан-бутаном в парообразній фазі, як відомо, подібні номери не проходять, тому що форсунка не може пропустити потрібну кількість газу, і щоб робота мотора залишалася стабільною, або машина переходить на бензин, або проводиться його довприск паралельно з газом.

До недавнього часу ГБО на РАВ 4 з «рідким вприскуванням» було доступно виключно європейським автомобілістам: газові насоси не витримували вітчизняного пропану і ламалися через домішки в його складі.

Однак з появою нової моделі агрегату, здатного без шкоди ресурсу качати наш газ, виробники обладнання стали поставляти технологічні газобалонні установки і в Україні. Практика показує, що вони не помилилися.

З питань ціни звертайтеся до наших консультантів.

Сподобалася стаття? Поділіться
Час газу – це офіційні
сертифіковані станції з
установлення, обслуговування та ремонту ГБО
Ми отримали сертифікацію виробників систем ГБО, які встановлюємо, а також усі необхідні державні дозвільні документи, у тому числі – від Державної служби з питань праці на роботи підвищеної небезпеки.
0% розстрочка0% розстрочка
Время газа