Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

ГБО на Toyota Corolla 1.8 2003 (4 циліндра) система ГБО - Lovato

Фотографії установки на Toyota Corolla 1.8 2003 (4 циліндра), ГБО 4 покоління
Встановлення ГБО 4 покоління Lovato Smart на Toyota Corolla 1.8 2003 р. в.
Підібрати комплект під мій автомобіль
Авто в портфолио > Группа 1
43 деталі
у кожному
комплекті ГБО
Блок управління, форсунки і редуктор - це 50% успішної роботи авто, ще 50% успіху - інші комплектуючі
35%
клієнтів
встановили
ГБО в розстрочку
Справжня Гарантія
Окрім заводської гарантії, надаємо додаткову гарантію 3 роки або 100 000 км пробігу від компанії «Время газа». Вирішуємо гарантійні питання в день звернення, без двотижневого очікування відповіді від заводу-виробника.
Авто в портфолио > Группа 2
Тс-с-с!
Хочете отримати чек-лист
Як встановити ГБО на 100% без шкоди для двигуна?
Пришлемо вам його в месенджер
Мессенджеры

Це мало не найпопулярніша модель в світі серед всіх марок. А все через велику кількість комплектацій. На наш ринок Королли йдуть найчастіше з компактними «четвірками». Незважаючи на відмінності в потужності, мова йде про двигуни 1,4-1,6л. Причому не важливо, седан це або хетч. Виняток - машини з США, де можна зустріти 1.8-літрові мотори в комбінації з електродвигуном. Але сьогодні це рідкість.

Нюанси: простенькі ГБО не завжди добре

Більшість ДВС виробляють в Китаї. На якість збірки це не впливає, але є один нюанс: японські конструктори не передбачили ремонтні розміри. Тому газобалонні установки тут вибирають з особливою ретельністю. Помилка загрожує заміною агрегату в зборі.

Коштує це дорого, але багато хто все одно ризикують і ставлять простеньке ГБО на Тойота Королла, отримуючи в результаті очікувано негативний ефект:

  • витрата пропану складає плюс 20% до бензинового;
  • потужність помітно падає, особливо на високих оборотах;
  • натиснення педалі в підлогу призводить до провалів, або мотор зовсім глухне.

Коли важливо не тільки економити, але і отримувати задоволення за кермом

Крім того, некоректно показують датчики рівня палива, що на потужність не впливає, але позбавляє задоволення від їзди. Спроби відрегулювати систему ні до чого не призводять.

А справа в тому, що не вистачає діапазону регулювань в софті недорогих брендів, тому неможливо реалізувати потенціал двигуна. Можливо, ВАЗу така установка доведеться впору, а «японцеві» не вистачає прошивок ЕБУ. Виходу два - відмовитися від ідеї газифікації або встановити відповідне обладнання. Ігнорувати проблему довго не вдасться.

Правильна комплектація та налаштування ГБО

Щоб газ на Toyota Corolla працював як рідний, дотримуються кілька моментів. Особливо це стосується «свіжих» автомобілів:

  • з брендів вибирають в ціновому діапазоні не нижче середнього;
  • установку комплектують швидкісними газовими форсунками;
  • гідрокомпенсатори не виключають варіатора КВЗ.

Після монтажу та автокалібровки машину тестують в русі для точного регулювання системи. Тут імітують режими експлуатації, тому що хитрий штатний бортовий комп'ютер (БК) не дає цього зробити в статиці. Підвищення оборотів на нейтралі він не розцінює як рух під навантаженням. За це відповідають датчики в трансмісії.

Чекаємо вас на станціях Gaz-time з п'ятниці до суботи.