Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

Встановлення ГБО на Subaru Outback 2.5 2007 (4 циліндра) система ГБО - Lovato

Фотографии установки газа на Subaru Outback 2.5 2007 (4 циліндра), ГБО 4 покоління
Встановлення ГБО 4 покоління Lovato Smart на Subaru Outback 2.5 2007 р. в.
Подобрать комплект ГБО под Subaru Outback 2.5 2007
Авто в портфолио > Группа 1
43 деталі
у кожному
комплекті ГБО
Блок управління, форсунки і редуктор - це 50% надійної роботи авто, ще 50% успіху - інші комплектуючі
35%
клієнтів
встановили
ГБО у розстрочку
5 років гарантії або 200 000 км пробігу від Время газа
Окрім заводської гарантії на ГБО, надаємо додаткову гарантію на встановлення ГБО 5 років або 200 000 км пробігу від компанії «Время газа». Вирішуємо гарантійні ситуації в день звернення, без двотижневого очікування відповіді від заводу-виробника.
Авто в портфолио > Группа 2
Тс-с-с!
Хотите получить чек-лист
Как установить ГБО на Subaru Outback 2.5 2007 и на 100% без вреда для двигателя?
Пришлем вам его в мессенджер
Мессенджеры

Газ на авто (ГБО) на Subaru Outback 2.5 2007 (4 циліндра) система ГБО - Lovato

У поточному поколінні модель йде з двома оппозитними агрегатами - 4-циліндровим на 2,5 л і 3,6-літровим «боксером» на 6 циліндрів. Крім нетрадиційної для світового автопрому оппозитного компонування, у обох ДВС є важливий нюанс, який важливо враховувати при газифікації машини.

Йдеться про надзвичайну чутливість «субариків» до складу паливної суміші. У штатних налаштуваннях вона трохи перезбагачена - звідси і відмінний апетит у двигунів. Спроби «придушити» двигун призводять до «капіталки».

На жаль, недосвідчені установники забувають або не знають про таку особливість, тому тривалий час існувала думка, що ставити ГБО на Subaru не можна. Однак наш досвід показує, що пропан сприймається моторами нормально. Головне - пам'ятати, що ДВС не можна «садити на дієту».

Ставимо газ на Субару Аутбек Subaru Outback 2.5 2007 (4 циліндра) система ГБО - Lovato

Отже, щоб силові агрегати моделі дихали на повні груди і отримували рівно стільки палива, скільки потрібно, важливо підбирати швидкісні форсунки і редуктор-випарник із запасом продуктивності.

Тому від бюджетних варіантів форсів слід відмовитися, тому що ні одна недорога модель не має часу відкриття штока менше 2 мс. Ті ж «ВалТек» відкриваються за 3,4 мс, що дуже довго для японського оппозитника. Тут найкраще себе проявляють Lovato 2KP (1,9 мс).

Більш висока ціна компенсується феноменальним ресурсом, і 150 тис. км - не межа, тоді як бюджетні форси ходять не більше 60-80 тис. км.

В пару «скорострільним» форсункам потрібен потужний редуктор-випарник, інакше перевага швидких форсів нівелюється недоліком газу.

Редуктор Lovato RGJ справляється при більшості модифікацій моторів. У разі необхідності вибирається більш потужна модель. Головне - дотримуватися «монобрендового» комплекту, щоб «мізки» і «залізо» мали одного виробника.

Це полегшує налаштування та регулювання ГБО - паливна карта виходить точніше, а це означає, що машина їде краще. Хороша тяга і відгуки на педаль газу з електронним блоком Lovato Smart підтверджуються і суб'єктивними відчуттями водія, і діагностичним обладнанням. А ось для монтажного матеріалу вибирається краще.

Решта комплектації виглядає так:

  • газова магістраль Farro з композиту, розрахована на весь термін служби установки;
  • шланги Parker, матеріал яких не просочується газовою віддушкою;
  • хомути Norma, що не потребують періодичної протяжки.

Сюди додамо газовий фільтр з відстійником, завдяки якому на штоках форсунок не накопичуються бензольні смоли - вони скорочують ресурс форсів, тому що стандартно присутні в складі пропан-бутану.

Ну, і щоб перераховані елементи назвати готовим комплектом, згадаємо мультиклапан євростандарту, який перекриває балон при виключенні запалення. Тобто витік газу під час стоянки виключається.

Гарантія на ГБО становить 3 роки або 100 тис. км пробігу. Разом з машиною та налаштованою газовою системою автовласник отримує пакет документів для реєстрації установки в будь-якому сервісному центрі МВС. Побачити монтаж на власні очі і задати хвилюючі питання клієнти можуть в будь-якому з наших настановних центрів. Секретів зі своєї роботи ми не робимо.