Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

Встановлення ГБО на Skoda Octavia A5 1.6 (4 циліндра) система ГБО - Lovato

Фотографії установки ГБО на Skoda Octavia A5 1.6 (4 циліндра), ГБО 4 покоління
ГБО 4 на Skoda Octavia A5 1.6 2010
Підібрати комплект під мій автомобіль
Авто в портфолио > Группа 1
43 деталі
у кожному
комплекті ГБО
Блок управління, форсунки і редуктор - це 50% надійної роботи авто, ще 50% успіху - інші комплектуючі
35%
клієнтів
встановили
ГБО у розстрочку
Справжня Гарантія
Окрім заводської гарантії, надаємо додаткову гарантію 5 років або 200 000 км пробігу від компанії «Время газа». Вирішуємо гарантійні ситуації в день звернення, без двотижневого очікування відповіді від заводу-виробника.
Авто в портфолио > Группа 2
Тс-с-с!
Хочете отримати чек-лист
Як встановити ГБО на 100% без шкоди для двигуна?
Пришлемо вам його в месенджер
Мессенджеры

Газ на авто (ГБО) на Skoda Octavia A5 1.6 (4 циліндра) система ГБО - Lovato

Модель, хоча і відноситься до гольф-класу, своїми габаритами не поступається машинам класом вище. За це і полюбилася вона українським автомобілістам.

У новому поколінні, виходить вже в 3-му, що випускаються з 2013 року, в лінійці силових агрегатів залишилися виключно компактні ВАГовські турбодвигуни з пошаровим вприскуванням.

Йдеться про знамениту технології Volkswagen - TSI, яка застосована на компактних (1,2 і 1,4 л) моторах, що володіють відмінною жвавістю. Також в моторному лінійці присутня добре відомий нашим мотористам 4-цилідровий ДВС на 1,8 л, з турбіною і безпосереднім вприскуванням.

З позиції газовиків, основна проблема двигунів «Тсай» - з безпосереднім впорскуванням в циліндри, через яку форсунки розташовуються близько до камери згорання.

Тривалий час газифікувати такі моделі без шкоди ресурсу ДВС і здоров'ю бензинових форсунок було не можна. Адже відключення форсунок призводило до їх перегріву і виходу з ладу, тому що, за задумом інженерів, охолоджуватись вони повинні бензином, який через них проходить.

Елегантне інженерне рішення обернулося перешкодою для газифікації. Однак з часом, коли тренд на безпосереднє вприскування позначився у ряду виробників, було-таки знайдено відповідне рішення для газобалонної апаратури.

ГБО на Шкоду Октавія А5: принцип роботи Skoda Octavia A5 1.6 (4 циліндра) система ГБО - Lovato

Основна ідея полягала в тому, щоб бензин не переставав циркулювати в форсунки. Залишалося тільки обчислити його мінімальну кількість, якого достатньо для охолодження сопла бензофорсунки.

Далі створили програму, при якій звичний А-98, рекомендований в більшості випадків для TSI-моторів самими автовиробниками, надходив в циліндри, чергуючись з пропан-бутаном, і система запрацювала.

Через кілька років ми можемо стверджувати, що подібне рішення виявилося вдалим і єдино вірним - машини з комбінованої паливною подачею відходили не одну сотню тисяч кілометрів.

Частка основного А-98 в загальному споживанні при спільному вприскуванні коливається від 10 до 40% і залежить від оборотів двигуна.

За коректну роботу відповідає газовий електронний блок управління (ЕБУ), яким комплектується установка ГБО на Шкода Октавія А5, з прошивками під конкретну модифікацію ДВС. На інший автомобіль програма не підійде.

Природно, персоніфіковане обладнання коштує дорожче універсальних комплектацій. Але натомість автовласник отримує коректно працюючу систему, яка не впливає на ресурс двигуна.