Наші роботи
Renault

ГБО на Renault Logan 1.2 2013 (4 циліндра) система ГБО - STAG

Фотографії встановленого "ГБО 4 покоління" на автомобіль Renault Logan 1.2 2013 (4 циліндра).

Установка ГБО на Renalt Logan 1.2 2013 р.в. (Stag)
Установка ГБО на Renalt Logan 1.2 2013 р.в. (Stag)
Загальний вигляд з ГБО
Загальний вигляд з ГБО
Кнопка перемикання видів палива
Кнопка перемикання видів палива
Форсунки газові Hana
Форсунки газові Hana
Блок керування ГБО Stag 200 GoFast і фільтр тонкого очищення з відстійником Alex 360
Блок керування ГБО Stag 200 GoFast і фільтр тонкого очищення з відстійником Alex 360
Тороїдальний балон встановлений замість запасного колеса
Тороїдальний балон встановлений замість запасного колеса
Заправний пристрій виведено в люк бензобака
Заправний пристрій виведено в люк бензобака
Дізнатися вартість ГБО на мій автомобіль

Renault Logan 1.2 2013 (4 циліндра) с установленной системой ГБО STAG

Незважаючи на скромний об'єм двигуна, модель не можна назвати суперекономічною - в місті витрата бензину становить понад 10 л на 100 км. Тому рішення автовласників ставити ГБО на цей мотор цілком з'ясовно, тим більше концерн «Рено-Ніссан» для деяких ринків практикує установку пропану на машини з таким двигуном вже з конвеєра.

З нюансів, які впливають на газифікацію, відзначимо необхідність регулювати теплові зазори клапанів. На бензині виробник наказує робити це через кожні 80 тис. км пробігу, а на пропані ми рекомендуємо проводити операцію вдвічі частіше.

Також радимо не пропускати момент заміни свічок запалювання: відповідно до рекомендацій автовиробника, заміну потрібно здійснювати через кожні 30 тис. км пробігу. При дотриманні приписів і рекомендацій машина буде їздити на пропан-бутану не гірше, ніж на бензині. Ще одна умова - правильна комплектація ГБО.

Ставимо газ на Рено Логан: нюанси комплектації

В першу чергу торкнемося характеристик газових форсунок: необхідно ставити скорострільні форси з часом відкриття не більше 2 мс, тому що для цього движка час спрацьовування штока грає ключову роль із-за швидкості штатних бензофорсів.

Повільні форси (3,4 с) хоч і коштують недорого, проте не підходять до цього ДВС. Редуктор-випарник краще брати з запасом продуктивності. З урахуванням того, що движок на 1,2 л не володіє позамежної потужністю, знайти відповідний агрегат - не проблема.

ГБО на рено логан установка в Киеве

Монобрендові комплекти «Ловато» (Італія) включають в себе і форси необхідної швидкості (1,9 мс), і редуктори потрібної продуктивності.

Великий плюс полягає в тому, що вартість італійського комплекту при цьому залишається в межах середнього бюджету, що для «народного автомобіля» зовсім не дрібниця. Альтернативою може стати комплект Stag 200 GoFast, який комплектують форсунками Hana. З цими форсунки Рено Логан на газу пройде не менше 200 тис. км. Інші елементи комплектації універсальні для обох варіантів ГБО:

  • балон ТОР на 42 л під запаску - в цій моделі є сенс застосовувати тороїдальний, тому що задні сидіння, на відміну від попереднього покоління, складаються;
  • мультиклапан євростандарту з додатковим запірним клапаном на балоні, що виключає необхідність перекривати балон вручну на стоянці або в гаражі;
  • газова магістраль з термопластика (Farro, Італія); матеріал для її виготовлення не вступає в реакцію з одорантами, на відміну від металевих магістралей;
  • самозатисні хомути Norma (Німеччина) з нержавіючої сталі - вони компенсують вплив температур на метал за рахунок оригінальної конструкції.

Щоб газ на Рено не виявляв себе зниженням тяги і підвищеним термічним навантаженням на клапани, рекомендуємо включати в комплектацію варіатор КВЗ, на який у нас діє знижка в 500 грн за умови одночасної установки з комплектом газобалонного обладнання.

Разом з економією і ідеально налаштованої апаратурою клієнт отримує документи для реєстрації ГБО в МРЕВ. Гарантія на установку становить 3 роки. Якщо у вас залишилися питання, задавайте їх нашому консультанту або приїжджайте в будь-який з наших центрів. Заодно зможете побачити процес монтажу від початку до кінця.

Сподобалася стаття? Поділіться
Час газу – це офіційні
сертифіковані станції з
установлення, обслуговування та ремонту ГБО
Ми отримали сертифікацію виробників систем ГБО, які встановлюємо, а також усі необхідні державні дозвільні документи, у тому числі – від Державної служби з питань праці на роботи підвищеної небезпеки.
0% розстрочка0% розстрочка
Время газа