Наші роботи
Opel

ГБО на Opel Opel Vectra A (4 циліндра) система ГБО - Digitronic

Фотографії встановленого "ГБО 4 покоління" на автомобіль Opel Opel Vectra A (4 циліндра).

Встановлення ГБО на Opel Vectra А
Встановлення ГБО на Opel Vectra А
Дізнатися вартість ГБО на мій автомобіль

Opel Opel Vectra A (4 циліндра) с установленной системой ГБО Digitronic

На більшості збережених примірників стоять 4-циліндрові ДВС з моноінжекторним вприскуванням. Щоб газифікувати цю машину і почати економити на паливі, досить 2-го покоління газового обладнання.

Мінуси технології в порівнянні з більш сучасною системою - в організації подачі пропану в циліндри та необхідності робити точні налаштування вручну. Докучає також потреба зливати конденсат з редуктора-випарника, про що автовласники часто забувають. Але клопоти будуть не марні - пропан на опельовських моторах працює відмінно, а гроші, витрачені на монтаж та налагодження апаратури, відбиваються вдвічі швидше, ніж на розподіленому вприскуванні пропан-бутану. Головне - правильно підібрати комплектацію і точно налаштувати систему.

Встановлення ГБО на Опель Вектра А: принцип роботи

Подача газу здійснюється через міксер (змішувач), а кількість подаваного пропану регулюється гвинтами на дозаторі та редукторі-випарнику. Холостий хід і робота під навантаженням налаштовуються окремо. У цьому - основна складність і геніальна простота системи. Складність полягає в тому, що у водія часто виникає бажання підрегулювати подачу самостійно, що призводить до некоректної роботи мотору на газі. А просте - якщо систему кваліфіковано налаштувати, то подальшої участі власника авто вона не вимагає. Єдина його завдання - перемкнути машину в газовий режим після прогріву.

Запуск та прогрів двигуна відбуваються на бензині. Спроби заводитися на газі призводять до передчасного зносу редуктора. Щоб ГБО на Опель Вектра А не перетворилося із засобу економії в додаткову статтю витрат, робити цього не слід. Пуск на пропані - аварійна ситуація на випадок поломки бензонасоса або якщо бензобак спорожнів.

Після закінчення монтажу наш фахівець спочатку налаштовує холості оберти, а потім починає регулювати обладнання під навантаженням. Після пробних заїздів можуть знадобитися уточнюючі регулювання. Коректність вприскування перевіряють за допомогою газоаналізатора. Витрата пропан-бутану на «газовому карбюраторі» трохи вище, ніж в установках 4-го покоління. Однак ціна апаратури - в 2 рази нижче, а значить, ГБО окупиться максимум через 10 тис. км пробігу. Ресурс обладнання вимірюється сотнями тисяч кілометрів пробігу.

Сподобалася стаття? Поділіться
Час газу – це офіційні
сертифіковані станції з
установлення, обслуговування та ремонту ГБО
Ми отримали сертифікацію виробників систем ГБО, які встановлюємо, а також усі необхідні державні дозвільні документи, у тому числі – від Державної служби з питань праці на роботи підвищеної небезпеки.
0% розстрочка0% розстрочка
Время газа