Наші роботи
Opel

ГБО на Opel Corsa 1.2 2004 (4 циліндра) система ГБО - Lovato

Фотографії встановленого ГБО на автомобіль Opel Corsa 1.2 2004 (4 циліндра).

Встановлення ГБО Lovato на Opel Corsa 1.2 2004 р.в.
Встановлення ГБО Lovato на Opel Corsa 1.2 2004 р.в.
Загальний вигляд з ГБО
Загальний вигляд з ГБО
Кнопка перемикання палива
Кнопка перемикання палива
Форсунки Lovato Rail GLP 4EP
Форсунки Lovato Rail GLP 4EP
Блок керування ГБО Lovato E-GO
Блок керування ГБО Lovato E-GO
Тороїдальний балон Atiker 34 л на місці запасного колеса
Тороїдальний балон Atiker 34 л на місці запасного колеса
Заправний пристрій встановлено в бампер автомобіля
Заправний пристрій встановлено в бампер автомобіля
Щасливі власники автомобіля Opel Corsa
Щасливі власники автомобіля Opel Corsa
Дізнатися вартість ГБО на мій автомобіль

Opel Corsa 1.2 2004 (4 циліндра) с установленной системой ГБО Lovato

Вдала у всіх поколіннях модель. Не дарма на неї припадає третина продажів марки.

У цьому чимала заслуга силових агрегатів. Так виходить, що опелівським інженерам особливо вдаються малокубатурні мотори - тут стоять двигуни, якими оснащують і наступні покоління моделі, і інші авто в опелівській модельній лінійці. З особливостей, благотворно впливають на газифікацію машин, виділимо час відкриття бензинових форсунок - воно більше, ніж у корейських конкурентів, тому Corsa на газі їздить чудово. Причому комплектація газобалонної установки допускається від бюджетної до преміальної.

Однак з досвідом проявилися переваги - є комплекти, з якими двигуни компактного автомобіля поєднуються найкраще.

Установка ГБО на Опель Корса: яке обладнання вибрати

Минулий досвід показує, що італійське Lovato відмінно поєднуються з німецькими та GM`овськими двигунами. Мова про E-GO і Smart: в першому випадку виділяються явні переваги щодо якості пропану - фільтр-відстійник тут йде в комплекті, тому обладнання спокійно перетравлює наш газ. Крім того, елементи установки толерантно переносять перепади температур. Що стосується монобрендового комплекту Lovato Smart, то тут виділимо невбивані форсунки (мінімум 100 тис. км пробігу) з завидним показником швидкострільності. Зазвичай форси з подібною швидкістю і живучістю коштують помітно дорожче. В такому оснащенні машина на пропан-бутані вимогливих водіїв порадує, а скептиків - здивує.

Програми газового вприскування в названих варіантах мають широкий діапазон регулювань і дають налаштувальнику деякий простір для вибору налаштувань.

Щоб газ на Опель Корса працював коректно, газову апаратуру обов'язково налаштовують після монтажу, тому що всі програми, які відносяться до бюджетного і середньоціновому сегменту, універсальні, тобто підходять для цілого ряду машин. Прописувати корекції вприскування для конкретного авто налаштовувати доводиться вручну, під час руху автомобіля. Для кожного режиму експлуатації майстер виставляє коефіцієнт корекції, щоб в подальшому при автоматичному переході на пропан електронний блок (ЕБК) на підставі імпульсів бортового комп'ютера (БК) міг задавати час відкриття газових форсунок.

Преміальне ГБО з прошивками під конкретну модифікацію ДВС додаткових регулювань не вимагає. У випадку з Corsa подібна установка коштує відносно дорого, тому автовласники в нашій країні віддають перевагу ловатовським комплектам середнього цінового сегмента. Як показує практика, італійське ГБО на Опель Корса і ціна його обслуговування залишаються оптимальним пропозицією на ринку для такого класу машин.

Детальніше про варіанти комплектації і апаратне забезпечення дізнавайтеся у наших консультантів.

Сподобалася стаття? Поділіться
Час газу – це офіційні
сертифіковані станції з
установлення, обслуговування та ремонту ГБО
Ми отримали сертифікацію виробників систем ГБО, які встановлюємо, а також усі необхідні державні дозвільні документи, у тому числі – від Державної служби з питань праці на роботи підвищеної небезпеки.
0% розстрочка0% розстрочка
Время газа