Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

Встановлення ГБО на Opel Corsa 1.2 2004 (4 циліндра) система ГБО - Lovato

Фотографії установки ГБО на Opel Corsa 1.2 2004 (4 циліндра), ГБО 4 покоління
Встановлення ГБО Lovato на Opel Corsa 1.2 2004 р.в.
Підібрати комплект під мій автомобіль
Авто в портфолио > Группа 1
43 деталі
у кожному
комплекті ГБО
Блок управління, форсунки і редуктор - це 50% надійної роботи авто, ще 50% успіху - інші комплектуючі
35%
клієнтів
встановили
ГБО у розстрочку
5 років гарантії або 200 000 км пробігу від Время газа
Окрім заводської гарантії, надаємо додаткову гарантію 5 років або 200 000 км пробігу від компанії «Время газа». Вирішуємо гарантійні ситуації в день звернення, без двотижневого очікування відповіді від заводу-виробника.
Авто в портфолио > Группа 2
Тс-с-с!
Хочете отримати чек-лист
Як встановити ГБО на 100% без шкоди для двигуна?
Пришлемо вам його в месенджер
Мессенджеры

Газ на авто (ГБО) на Opel Corsa 1.2 2004 (4 циліндра) система ГБО - Lovato

Вдала у всіх поколіннях модель. Не дарма на неї припадає третина продажів марки.

У цьому чимала заслуга силових агрегатів. Так виходить, що опелівським інженерам особливо вдаються малокубатурні мотори - тут стоять двигуни, якими оснащують і наступні покоління моделі, і інші авто в опелівській модельній лінійці. З особливостей, благотворно впливають на газифікацію машин, виділимо час відкриття бензинових форсунок - воно більше, ніж у корейських конкурентів, тому Corsa на газі їздить чудово. Причому комплектація газобалонної установки допускається від бюджетної до преміальної.

Однак з досвідом проявилися переваги - є комплекти, з якими двигуни компактного автомобіля поєднуються найкраще.

Установка ГБО на Опель Корса: яке обладнання вибрати Opel Corsa 1.2 2004 (4 циліндра) система ГБО - Lovato

Минулий досвід показує, що італійське Lovato відмінно поєднуються з німецькими та GM`овськими двигунами. Мова про E-GO і Smart: в першому випадку виділяються явні переваги щодо якості пропану - фільтр-відстійник тут йде в комплекті, тому обладнання спокійно перетравлює наш газ. Крім того, елементи установки толерантно переносять перепади температур. Що стосується монобрендового комплекту Lovato Smart, то тут виділимо невбивані форсунки (мінімум 100 тис. км пробігу) з завидним показником швидкострільності. Зазвичай форси з подібною швидкістю і живучістю коштують помітно дорожче. В такому оснащенні машина на пропан-бутані вимогливих водіїв порадує, а скептиків - здивує.

Програми газового вприскування в названих варіантах мають широкий діапазон регулювань і дають налаштувальнику деякий простір для вибору налаштувань.

Щоб газ на Опель Корса працював коректно, газову апаратуру обов'язково налаштовують після монтажу, тому що всі програми, які відносяться до бюджетного і середньоціновому сегменту, універсальні, тобто підходять для цілого ряду машин. Прописувати корекції вприскування для конкретного авто налаштовувати доводиться вручну, під час руху автомобіля. Для кожного режиму експлуатації майстер виставляє коефіцієнт корекції, щоб в подальшому при автоматичному переході на пропан електронний блок (ЕБК) на підставі імпульсів бортового комп'ютера (БК) міг задавати час відкриття газових форсунок.

Преміальне ГБО з прошивками під конкретну модифікацію ДВС додаткових регулювань не вимагає. У випадку з Corsa подібна установка коштує відносно дорого, тому автовласники в нашій країні віддають перевагу ловатовським комплектам середнього цінового сегмента. Як показує практика, італійське ГБО на Опель Корса і ціна його обслуговування залишаються оптимальним пропозицією на ринку для такого класу машин.

Детальніше про варіанти комплектації і апаратне забезпечення дізнавайтеся у наших консультантів.