Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

Встановлення ГБО на Opel Astra H 1.6 2010 (MRC) (4 циліндра) система ГБО - MRC

Фотографії установки ГБО на Opel Astra H 1.6 2010 (MRC) (4 циліндра), ГБО 4 покоління
Встановлення ГБО 4 покоління MRC Systems на Opel Astra H 1.6 2010 р. в.
Підібрати комплект під мій автомобіль
Авто в портфолио > Группа 1
43 деталі
у кожному
комплекті ГБО
Блок управління, форсунки і редуктор - це 50% надійної роботи авто, ще 50% успіху - інші комплектуючі
35%
клієнтів
встановили
ГБО у розстрочку
5 років гарантії або 200 000 км пробігу від Время газа
Окрім заводської гарантії, надаємо додаткову гарантію 5 років або 200 000 км пробігу від компанії «Время газа». Вирішуємо гарантійні ситуації в день звернення, без двотижневого очікування відповіді від заводу-виробника.
Авто в портфолио > Группа 2
Тс-с-с!
Хочете отримати чек-лист
Як встановити ГБО на 100% без шкоди для двигуна?
Пришлемо вам його в месенджер
Мессенджеры

Газ на авто (ГБО) на Opel Astra H 1.6 2010 (MRC) (4 циліндра) система ГБО - MRC

Модель протрималася на конвеєрі 11 років, що можна вважати рекордом. З бензинових агрегатів в моторному лінійці присутні виключно 4-циліндрові двигуни об'ємом: 1,4, 1,6, 1,8 і 2 л. Всі агрегати - класичні інжектори. У рідкісних випадках зустрічаються турбіни. З "наворотів" на моторах застосовується система рециркуляції вихлопних газів - таким чином інженери марки досягають необхідної екологічності вихлопу. Також відзначимо систему Twinport, яка прикриває впуск на низьких оборотах.

На моторах об'ємом 1,6 і 1,8 л відсутні гідрокомпенсатори, тому потрібно регулювання теплових зазорів клапанів. Виробник наказує здійснювати процедуру кожні 150 тис. км пробігу. При газовій експлуатації рекомендуємо робити це частіше.

ГБО на Опель Астра H: варіанти комплектацій Opel Astra H 1.6 2010 (MRC) (4 циліндра) система ГБО - MRC

Двигуни відмінно приймають газ. В Європі, де модель користується хорошим попитом, газифікація «Астр» відбувається повсюдно. Виняткових вимог до комплектації немає, що розширює число варіантів відповідних газобалонних систем.

Підходять як монобрендові установки, так і збірні комплекти. З других позитивно себе зарекомендували установки «Ловато». Застосування елементів одного виробника дає ряд переваг, головне з яких - коректне налаштування газового вприскування. Якщо комплект збирається з агрегатів різних виробників, то звертають увагу на скорострільність і продуктивність газових форсунок, а також потужність редуктора. Вартість і ресурс у обох комплектацій можна порівняти. Чи не рекомендуємо ставити відверто бюджетні газові системи. Детальніше про варіанти ГБО на Опель Астра H дізнавайтеся у нашого менеджера.