Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

Встановлення ГБО на Nissan X-Trail 2.0 (4 циліндра) система ГБО - Romano

Фотографії установки ГБО 4 покоління на Nissan X-Trail 2.0 (4 циліндра)
Встановлення ГБО на Nissan X-Trail 2.0 (4 циліндра) система ГБО - Romano
43 деталі
у кожному
комплекті ГБО
Блок управління, форсунки і редуктор - це 50% надійної роботи авто, ще 50% успіху - інші комплектуючі
35%
клієнтів
встановили
ГБО у розстрочку
5 років гарантії або 200 000 км пробігу від Час Газу
Окрім заводської гарантії на ГБО, надаємо додаткову гарантію на встановлення ГБО 5 років або 200 000 км пробігу від компанії «Час Газу». Вирішуємо гарантійні ситуації в день звернення, без двотижневого очікування відповіді від заводу-виробника.
Авто в портфолио > Группа 2
Тс-с-с!
Хотите получить чек-лист
Как установить ГБО на Nissan X-Trail 2.0 и на 100% без вреда для двигателя?
Пришлем вам его в мессенджер
Мессенджеры

Газ на авто (ГБО) на Nissan X-Trail 2.0 (4 циліндра) система ГБО - Romano

Якщо не брати до уваги дизель, модель оснащують двома спорідненими «четвірками» на 2,0 і 2,5 л. Другий агрегат - похідне від першого, тільки зі збільшеним ходом поршнів та укороченими шатунами. Шток також застосовується інший.

Ці зміни погано позначилися на витривалості - ресурс у мотора більшого обсягу нижче, адже навантаження на поршневу групу зросли через кутові навантаження. Зате інженери домоглися хороших показників «на низах», за що власники «іксів» і цінують цю модель.

У «двушки» можливий інший темперамент, коли її ставлять на інші моделі концерну Ніссан-Рено. Однак і цей мотор не любить високі обороти, про що сигналізує великою витратою мастила та зниженням ресурсу при спробах зробити з нього спортсмена. Ці особливості враховують при експлуатації авто на пропані.

ГБО на Ниссан Х Трейл в КиевеГаз на Ніссан Х Трейл: нюанси комплектації Nissan X-Trail 2.0 (4 циліндра) система ГБО - Romano

Особливих вимог до характеристик елементів ГБО у моделі немає: форсунки підбирають з асортименту середньошвидкісних; запас потужності редуктора-випарника не потрібен. Але, як і всі японські ДВС - а двигуни виробляють в Японії, - агрегати чутливі до точності вприскування. Тому крім точних регулювань апаратури в комплектацію рекомендується включати варіатор випередження кута запалювання (КВЗ).

Пристрій вирішує відразу два завдання:

  • зберігає клапани від підгоряння, нівелюючи різницю в характері горіння пропан-бутану і бензину;
  • підвищує ККД мотору, наближаючи пропанові характеристики до бензинових.

Варіатор отримує імпульси з датчика положення коленвалу, інтерпретує їх і транслює на бортовий комп'ютер авто (БК) змінені свідчення.

Система запалювання тут же спрацьовує раніше - кут змінюється в ранню сторону. В результаті газ на Nissan X Trail встигає віддати всю енергію поршням, а не догорати на випуску, коли випускні клапани вже відкрилися. Згадаймо, що порція пропан-бутану горить довше, ніж бензин.

У цій схемі варіатор виконує функції октан-коректора. Власне, це ще одна його назва. Але найцінніше вплив пристрою - КВЗ виключає теплове навантаження на клапани.

Полум'я на випуску діє руйнівно на кромки клапанних тарілок - з часом вони стоншуються, тому що не розраховані на подібні випробування вогнем. Причому температура в камері згоряння штатна, просто в тілі клапана в опущеному стані розподіл тепла відбувається нерівномірно.

Чи можна обійтися без корекції запалювання?

Коректор запалювання не буде потрібно, якщо газові «мізки» включають програму корекції. Але так як налаштування запалювання в кожному авто унікальні, то універсальні програми газового вприскування їх не містять. А ось персоніфікований софт, який постачають виробники преміального ГБО, бере на себе функції УОЗ. Після монтажу подібного обладнання газ на Ніссан Ікс Трейл не потребує додаткових регулюваннях. Характеристики автомобіля на пропан не поступаються бензиновим.

Вам потрібне встановлення ГБО на Nissan X-Trail 2.0? 🤔
Чому Nissan X-Trail 2.0 повинне проводитись на сертифікованій станції ? 🤔
Скільки можливо заощадити, якщо встановити ГБО на Nissan X-Trail 2.0?🤔
Встановлення ГБО на Nissan X-Trail 2.0, за чи проти?🤔