Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

Встановлення ГБО на Nissan X-Trail 2.0 (4 циліндра) система ГБО - Romano

Фотографії установки ГБО 4 покоління на Nissan X-Trail 2.0 (4 циліндра)
Встановлення ГБО на Nissan X-Trail 2.0 (4 циліндра) система ГБО - Romano
Розрахунок витрати та економії
від встановлення ГБО на станціях «Час Газу» для Nissan X-Trail 2.0
Протягом 10 хвилин отримайте точну калькуляцію окупності ГБО для вашого Nissan X-Trail 2.0
Дисклеймер: точність розрахунку залежить багатьох чинників. Розрахунок нижче – усереднений. Ми наводимо його для того, щоб ви могли скласти загальне уявлення про вигоду їзди газом для вашого авто.
Бензин
Газ
Різниця
Об'єм бака
60 л
42 л
-18 л
Вартість повного бака
2778 ₴
885.78 ₴
-1892.22 ₴
Витрата на 100 км
місто 12.1 л
місто 13.4 л
1.3 л
траса 9.7 л
траса 10.4 л
0.7 л
Поїздка на одному баку
місто 496 км
місто 313 км
-182 км
траса 619 км
траса 404 км
-215 км
Ціна палива
46.30 ₴
21.09 ₴
25.21 ₴ (на 54% дешевше)
Цена поездки 1000 км
місто 5602 ₴
місто 2826 ₴
2776 ₴ (на 50% дешевше)
траса 4491 ₴
траса 2193 ₴
2298 ₴ (на 51% дешевше)
Щомісячні витрати при пробігу 10 000 км у змішаному режимі
місто 50467 ₴
місто 25097 ₴
25370 ₴ (на 50% дешевше)
43 деталі
у кожному
комплекті ГБО
Блок управління, форсунки і редуктор – це 50% надійної роботи авто, ще 50% успіху забезпечують інші комплектуючі.
35%
клієнтів
встановили
ГБО у розстрочку
5 років гарантії або 200 000 кілометрів пробігу від Час Газу
Окрім заводської гарантії на ГБО надаємо додаткову гарантію на встановлення ГБО – 5 років чи 200 000 кілометрів пробігу від компанії «Час Газу». Вирішуємо гарантійні ситуації в день звернення, без двотижневого очікування відповіді від заводу-виробника.
Авто в портфолио > Группа 2
Тс-с-с!
Хочете отримати чек-лист.
Як встановити ГБО на Nissan X-Trail 2.0 і на 100% без шкоди для двигуна?
Вишлемо вам його в месенджер

Газ на авто (ГБО) на Nissan X-Trail 2.0 (4 циліндра) система ГБО - Romano

Якщо не брати до уваги дизель, модель оснащують двома спорідненими «четвірками» на 2,0 і 2,5 л. Другий агрегат - похідне від першого, тільки зі збільшеним ходом поршнів та укороченими шатунами. Шток також застосовується інший.

Ці зміни погано позначилися на витривалості - ресурс у мотора більшого обсягу нижче, адже навантаження на поршневу групу зросли через кутові навантаження. Зате інженери домоглися хороших показників «на низах», за що власники «іксів» і цінують цю модель.

У «двушки» можливий інший темперамент, коли її ставлять на інші моделі концерну Ніссан-Рено. Однак і цей мотор не любить високі обороти, про що сигналізує великою витратою мастила та зниженням ресурсу при спробах зробити з нього спортсмена. Ці особливості враховують при експлуатації авто на пропані.

ГБО на Ниссан Х Трейл в КиевеГаз на Ніссан Х Трейл: нюанси комплектації Nissan X-Trail 2.0 (4 циліндра) система ГБО - Romano

Особливих вимог до характеристик елементів ГБО у моделі немає: форсунки підбирають з асортименту середньошвидкісних; запас потужності редуктора-випарника не потрібен. Але, як і всі японські ДВС - а двигуни виробляють в Японії, - агрегати чутливі до точності вприскування. Тому крім точних регулювань апаратури в комплектацію рекомендується включати варіатор випередження кута запалювання (КВЗ).

Пристрій вирішує відразу два завдання:

  • зберігає клапани від підгоряння, нівелюючи різницю в характері горіння пропан-бутану і бензину;
  • підвищує ККД мотору, наближаючи пропанові характеристики до бензинових.

Варіатор отримує імпульси з датчика положення коленвалу, інтерпретує їх і транслює на бортовий комп'ютер авто (БК) змінені свідчення.

Система запалювання тут же спрацьовує раніше - кут змінюється в ранню сторону. В результаті газ на Nissan X Trail встигає віддати всю енергію поршням, а не догорати на випуску, коли випускні клапани вже відкрилися. Згадаймо, що порція пропан-бутану горить довше, ніж бензин.

У цій схемі варіатор виконує функції октан-коректора. Власне, це ще одна його назва. Але найцінніше вплив пристрою - КВЗ виключає теплове навантаження на клапани.

Полум'я на випуску діє руйнівно на кромки клапанних тарілок - з часом вони стоншуються, тому що не розраховані на подібні випробування вогнем. Причому температура в камері згоряння штатна, просто в тілі клапана в опущеному стані розподіл тепла відбувається нерівномірно.

Чи можна обійтися без корекції запалювання?

Коректор запалювання не буде потрібно, якщо газові «мізки» включають програму корекції. Але так як налаштування запалювання в кожному авто унікальні, то універсальні програми газового вприскування їх не містять. А ось персоніфікований софт, який постачають виробники преміального ГБО, бере на себе функції УОЗ. Після монтажу подібного обладнання газ на Ніссан Ікс Трейл не потребує додаткових регулюваннях. Характеристики автомобіля на пропан не поступаються бензиновим.

Вам потрібне встановлення ГБО на Nissan ? 🤔
Чому Nissan повинне проводитись на сертифікованій станції ? 🤔
Скільки можливо заощадити, якщо встановити ГБО на Nissan ?🤔
Встановлення ГБО на Nissan , за чи проти?🤔