Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

Встановлення ГБО на Nissan Almera Classic 1.6 (4 циліндра) система ГБО - Digitronic

Фотографії установки ГБО 4 покоління на Nissan Almera Classic 1.6 (4 циліндра)
Встановлення ГБО на Nissan Almera Classic 1.6 (4 циліндра) система ГБО - Digitronic
Ще установки ГБО на Nissan Almera Classic
Розрахунок витрати та економії
від встановлення ГБО на станціях «Час Газу» для Nissan Almera Classic 1.6
Протягом 10 хвилин отримайте точну калькуляцію окупності ГБО для вашого Nissan Almera Classic 1.6
Дисклеймер: точність розрахунку залежить багатьох чинників. Розрахунок нижче – усереднений. Ми наводимо його для того, щоб ви могли скласти загальне уявлення про вигоду їзди газом для вашого авто.
Бензин
Газ
Різниця
Об'єм бака
50 л
42 л
-8 л
Вартість повного бака
2404 ₴
1070.16 ₴
-1333.84 ₴
Витрата на 100 км
місто 11 л
місто 12.65 л
1.65 л
траса 8 л
траса 9.2 л
1.2 л
Поїздка на одному баку
місто 455 км
місто 332 км
-123 км
траса 625 км
траса 457 км
-168 км
Ціна палива
48.08 ₴
25.48 ₴
22.6 ₴ (на 47% дешевше)
Цена поездки 1000 км
місто 5289 ₴
місто 3223 ₴
2066 ₴ (на 39% дешевше)
траса 3846 ₴
траса 2344 ₴
1502 ₴ (на 39% дешевше)
Щомісячні витрати при пробігу 10 000 км у змішаному режимі
місто 45676 ₴
місто 27837 ₴
17839 ₴ (на 39% дешевше)
43 деталі
у кожному
комплекті ГБО
Блок управління, форсунки і редуктор - це 50% надійної роботи авто, ще 50% успіху - інші комплектуючі
35%
клієнтів
встановили
ГБО у розстрочку
5 років гарантії або 200 000 км пробігу від Час Газу
Окрім заводської гарантії на ГБО, надаємо додаткову гарантію на встановлення ГБО 5 років або 200 000 км пробігу від компанії «Час Газу». Вирішуємо гарантійні ситуації в день звернення, без двотижневого очікування відповіді від заводу-виробника.
Авто в портфолио > Группа 2
Тс-с-с!
Хочете отримати чек-лист.
Як встановити ГБО на Nissan Almera Classic 1.6 і на 100% без шкоди для двигуна?
Вишлемо вам його в месенджер

Газ на авто (ГБО) на Nissan Almera Classic 1.6 (4 циліндра) система ГБО - Digitronic

В арсеналі моделі – виключно чотирициліндрові агрегати. Однак через скромну потужність цих двигунів встановлення ГБО на Ніссан Альмера Класік у своїх комплектаціях і налаштуваннях від модифікації ДВЗ майже не залежить.

Найбільш популярним вважається 1,6-літровий мотор, родовід якого почався ще наприкінці минулого століття. Поважний вік завжди вказує на виняткові експлуатаційні характеристики – агрегат дійсно надійний і невибагливий. Установка газу на Nissan Almera Classic якщо і впливає на його ресурс, то тільки в позитивному ключі.

Інший бік надійності – це зазвичай підвищений апетит. Особливо якщо порівнювати із сучасними двигунами.

З особливостей виокремимо наявність на багатьох версіях системи зміни фаз газорозподілу (CVTC) і клапана EGR, який часто дає збої через нагар. Газ на Ніссані Альмера Класік позбавляє авто цього недоліку, адже пропан-бутан згоряє чистіше за бензин. Також нагадаємо про відсутність гідрокомпенсаторів, а оскільки регулювати теплові зазори при роботі двигуна на газі необхідно частіше, ніж пропонує автовиробник для роботи на бензині, то на регулюванні доведеться бувати через кожні 30–35 тис. км. УУстановлення ГБО на Ніссан Альмера Класік: комплектація та налаштування обладнання
Гбо на Нісан Альмера Класік

Встановка ГБО на Ніссан Альмера Класік: комплектація та налаштування обладнання Nissan Almera Classic 1.6 (4 циліндра) система ГБО - Digitronic

У моделі мало не рекордний для класу обсяг багажного відсіку. Тому ГБО для Nissan Almera Classic може комплектуватися різними типами балонів. Однак більшість автовласників вважають за краще тороїдальний балон, який установлюється в нішу запасного колеса.

З точки зору експлуатації, різниці між тороїдальними та циліндричними балонами немає ніякої. Всі переваги тора – в ергономіці. Запаска ж поміщається у фірмовий чохол, а якщо потрібно задіяти весь обсяг багажника, то колесо в чистому чохлі переміщається в салон авто. За бажанням покупця ГБО в Ніссан Альмера Класік можна встановити циліндричний балон на 50 або 100 л. Виносний заправний пристрій (ВЗП) розташовується у люку бензобаку або врізається в бампер. Місце його розташування обирається за бажанням автовласника.

Двигун моделі обладнано традиційним розподіленим упорскуванням. Технічно сюди можна встановити 2-ге покоління ГБО. Однак, щоб встановлення газу на Ніссан Альмера Класік дійсно економило гроші, рекомендуємо застосовувати відповідну технологію. Тим більше що ціна ГБО 4 майже не відрізняється від вартості 2-го покоління газу. А якість їзди із сучасними системами незрівнянно вища.

Встановлення ГБО на Nissan Almera Classic комплектується електронним блоком управління (ЕБУ), який відстежує показники компонентів системи, а також керує впорскуванням газу. Бюджетні комплектації зазвичай мають універсальну програму впорскування.

Це означає, що після монтажу обладнання система потребує додаткового налаштування: спочатку газовий блок збирає інформацію за заводськими налаштуваннями, а потім настроювач створює паливну карту на підставі бензинової. Уточнюючі регулювання газу на Nissan Almera Classic роблять упорскування точнішим, а отже, характеристики автомобіля на пропан-бутані не поступляться бензиновим показникам.

Ще одна перевага 4-го покоління газобалонних систем – розподілене впорскування для газу, алгоритм якого практично повторює бензиновий. До комплекту ГБО на Nissan Almera Classic входять газові форсунки – по одній для кожного циліндра. Принцип їх роботи такий самий, як у бензинових аналогів: за сигналом ЕБУ клапан форсунки відкривається і в циліндри надходить газ. Обсяг палива регулюється часом відкриття, яке прописане в паливній карті для конкретного режиму їзди.

Також до ключових компонентів ГБО на Ніссані Альмера Класік відноситься редуктор-випарник.

Агрегат має «водяну сорочку», через яку циркулює охолоджувальна рідина (ОР) із системи охолодження двигуна авто. Нормальний перехід скрапленого пропан-бутану в пароподібний стан відбувається при температурі 40°C і вище. Однак водієві не доведеться стежити за температурою.
Nissan Alymera Clasicc встановлення Гбо

Як працює встановлення газу на Nissan Almera Classic Nissan Almera Classic 1.6 (4 циліндра) система ГБО - Digitronic

Запуск двигуна і режим прогрівання проходять на бензині. Коли електронний блок управління ГБО на Ніссані Альмера Класік отримає інформацію, що температура ОР досягла робочого показника, активується газовий паливний режим – клапан газу відкривається, а подача бензину, навпаки, припиняється.

Це відбувається автоматично і навіть під час руху. Газовий режим діє до 4500 об/хв. Якщо стрілка тахометра долає це значення, активується бензиновий режим, а подача газу на Ніссан Альмера Класік призупиняється. Як тільки оберти повертаються в робочий коридор, знову включається газ. На ділі водій навіть не помічає зміни паливного режиму. Все зроблено для того, щоб водій не відволікався від дороги.

Кнопкою управління паливними режимами газ на Ніссані Альмера Класік можна включити/вимкнути вручну.

Ця функція виручає, коли закінчився бензин або зламався бензонасос. Однак заводитися на газі регулярно не рекомендується. При холодному пуску на пропан-бутані непрогрітий редуктор-випарник зазнає підвищеного механічного навантаження. А отже, ресурс агрегату скорочується. Щодо примусового включення бензинового режиму, тут ніяких обмежень немає. Якщо вас цікавить встановка ГБО на Ніссан Альмера Класік, то в наших консультантів можна отримати більш детальну інформацію.

Вам потрібне встановлення ГБО на Nissan Almera Classic 1.6? 🤔
Чому Nissan Almera Classic 1.6 повинне проводитись на сертифікованій станції ? 🤔
Скільки можливо заощадити, якщо встановити ГБО на Nissan Almera Classic 1.6?🤔
Встановлення ГБО на Nissan Almera Classic 1.6, за чи проти?🤔