Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

Встановлення ГБО на Mitsubishi Lancer X 1.5 2010 (4 циліндра) система ГБО - Lovato

Фотографії установки ГБО 4 покоління на Mitsubishi Lancer X 1.5 2010 (4 циліндра)
Встановлення ГБО на Mitsubishi Lancer X 1.5 2010 (4 циліндра) система ГБО - Lovato
Розрахунок витрати та економії
від встановлення ГБО на станціях «Час Газу» для Mitsubishi Lancer X 1.5 2010
Протягом 10 хвилин отримайте точну калькуляцію окупності ГБО для вашого Mitsubishi Lancer X 1.5 2010
Дисклеймер: точність розрахунку залежить багатьох чинників. Розрахунок нижче – усереднений. Ми наводимо його для того, щоб ви могли скласти загальне уявлення про вигоду їзди газом для вашого авто.
Бензин
Газ
Різниця
Об'єм бака
58 л
42 л
-16 л
Вартість повного бака
2695.26 ₴
886.62 ₴
-1808.64 ₴
Витрата на 100 км
місто 9.7 л
місто 11.16 л
1.46 л
траса 8 л
траса 9.2 л
1.2 л
Поїздка на одному баку
місто 598 км
місто 376 км
-222 км
траса 725 км
траса 457 км
-268 км
Ціна палива
46.47 ₴
21.11 ₴
25.36 ₴ (на 55% дешевше)
Цена поездки 1000 км
місто 4508 ₴
місто 2356 ₴
2152 ₴ (на 48% дешевше)
траса 3718 ₴
траса 1942 ₴
1775 ₴ (на 48% дешевше)
Щомісячні витрати при пробігу 10 000 км у змішаному режимі
місто 41126 ₴
місто 21490 ₴
19636 ₴ (на 48% дешевше)
43 деталі
у кожному
комплекті ГБО
Блок управління, форсунки і редуктор – це 50% надійної роботи авто, ще 50% успіху забезпечують інші комплектуючі.
35%
клієнтів
встановили
ГБО у розстрочку
5 років гарантії або 200 000 кілометрів пробігу від Час Газу
Окрім заводської гарантії на ГБО надаємо додаткову гарантію на встановлення ГБО – 5 років чи 200 000 кілометрів пробігу від компанії «Час Газу». Вирішуємо гарантійні ситуації в день звернення, без двотижневого очікування відповіді від заводу-виробника.
Авто в портфолио > Группа 2
Тс-с-с!
Хочете отримати чек-лист.
Як встановити ГБО на Mitsubishi Lancer X 1.5 2010 і на 100% без шкоди для двигуна?
Вишлемо вам його в месенджер

Газ на авто (ГБО) на Mitsubishi Lancer X 1.5 2010 (4 циліндра) система ГБО - Lovato

Якщо і є в цьому світі стабільність, то це чотирициліндрові двигуни «Міцубісі». Моторна лінійка моделі включає в себе п'ять агрегатів – на 1,5, 1,6, 1,8, 2,0 та 2,4 л. Це перевірені часом мотори, на яких «виросла» спочатку корейська, а потім і китайська автопромисловість. Зворотний бік феноменальної надійності – високі витрати бензину, і встановлення ГБО на Mitsubishi Lancer Х – це єдина можливість заощадити на паливі без шкоди для двигуна.

Зазначимо, що модифікації цих японських «четвірок» зустрічаються не тільки на китайських або корейських авто, а й на деяких американських моделях. Тому всі нюанси підбирання і налаштування ГБО на Міцубісі Лансер Х поширюються багато в чому й на ці автомобілі.

Гідрокомпенсаторів немає навіть на 1,6-літрових двигунах, а отже, не можна забувати регулювати теплові зазори клапанів. При бензиновій експлуатації регулювання роблять через кожні 90 тис. км пробігу. Газ на Лансер Х зобов'язує робити це частіше – через кожні 40–50 тис. км пробігу. Зате на пропан-бутані збільшується ресурс: якщо на бензині двигун «ходить» 300–350 тис. км, то на газі безремонтний пробіг можна збільшити до півмільйона кілометрів.

ГБО для Mitsubishi 10

Установка ГБО на Mitsubishi Lancer Х: комплектація обладнання і нюанси налаштування Mitsubishi Lancer X 1.5 2010 (4 циліндра) система ГБО - Lovato

Деякі газівники відносять ці мотори до розряду «дубових». У тому сенсі, що з підбором ГБО на Лансер Х можна не морочитись, оскільки двигун надійний. Ми категорично не сприймаємо такий підхід, тому що помилки в комплектації та налаштуванні газобалонної системи обходяться тут також дорого, як і на інших автомобілях.

Ці двигуни справді не хваляться технологічністю та обладнані традиційним інжектором. Проте це лише означає, що ГБО для Mitsubishi Lancer Х можна обирати із середнього цінового сегменту. Зазвичай такі комплектації йдуть з універсальною програмою впорскування. А отже, після монтажу системи слід зробити додаткові налаштування. Якщо обмежитись автоматичними налаштуваннями, то нормальної їзди на газі не вийде.

Більше того, некоректна паливна суміш негативно впливає на клапани і каталізатор. Тому не слід ставити 2-ге покоління ГБО на Міцубісі Лансер Х.

Наявність електронного блоку управління (ЕБУ) в комплектах 4-го покоління дозволяє налаштовувати впорскування газу практично ідеально – і з точки зору відчуття, і за даними діагностики. Встановлення ГБО на Міцубісі Лансер Х тільки тоді вважається завершеним, коли діагностика не виявляє помилок. Із цієї причини рекомендується встановлювати обладнання виключно в сертифікованих центрах.

Один из вариантов комплектов – ГБО польского бренда MRC Systems.

У європейців прекрасна електроніка і надійні механізми. У такій конфігурації ГБО Міцубісі Лансер Х буде монобрендовим – «з однієї коробки». Тут слід ураховувати, що, наприклад, ловатівський ЕБУ не поєднується з компонентами сторонніх брендів. Однак при бажанні можна скласти збірний комплект. Електроніка деяких виробників газової апаратури не конфліктує з компонентами інших виробників. Подробиці дізнавайтесь у наших консультантів.

Для ідеальної роботи газу на Mitsubishi Lancer Х також необхідно підібрати відповідні газові форсунки і редуктор-випарник.

Насамперед компоненти підбираються за потужністю двигуна. Для газових форсунок також важливим є показник «скорострільності». Йдеться про швидкість циклу відкрито/закрито штока (клапана) форсунки – чим швидше спрацьовує шток, тим краще. Встановлення газу на Міцубісі Лансер Х можливе також і з повільними форсунками типу «Валтек». Автовласники обирають такі моделі, щоб заощадити.

Однак ми рекомендуємо застосовувати ті моделі, у яких показник «скорострільності» не поступається бензиновим аналогам: по-перше, ресурс швидких форсунок вищий, по-друге, налаштування впорскування газу зі «скорострільними» варіантами виходять точнішими.

Встановлення газу на міцубіЯк працює газ на Mitsubishi Lancer Х?ші 10

Як працює газ на Mitsubishi Lancer Х? Mitsubishi Lancer X 1.5 2010 (4 циліндра) система ГБО - Lovato

Стандартна схема роботи обладнання виглядає так: двигун «на холодну» запускається у штатному режимі. Якщо ви віддаєте перевагу прогріванню на ходу, то можна починати рух, не чекаючи включення газового режиму – після прогрівання газ на Міцубісі Лансер Х включиться автоматично. Повернення в бензиновий режим відбувається в таких випадках:акінчився пропан-бутан у балоні;

  • закінчився пропан-бутан у балоні;
  • оберти двигуна перевищили позначку 4500 об/хв;
  • водій активував бензиновий режим кнопкою.

До речі, цією самою кнопкою, яка виконує також функцію індикатора залишку газу в балоні, можна активувати газовий режим відразу при холодному запуску. Опція відноситься до розряду аварійних і виручає у випадках несправності бензинової паливної системи. Однак ми рекомендуємо не зловживати такою здатністю без крайньої потреби і довіритись електроніці. Якщо вас цікавить встановлення газу на Mitsubishi Lancer Х, звертайтеся до наших консультантів і уточнюйте варіанти комплектації ГБО.

Вам потрібне встановлення ГБО на Mitsubishi ? 🤔
Чому Mitsubishi повинне проводитись на сертифікованій станції ? 🤔
Скільки можливо заощадити, якщо встановити ГБО на Mitsubishi ?🤔
Встановлення ГБО на Mitsubishi , за чи проти?🤔