Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

Встановлення ГБО на Mitsubishi Lancer X 1.5 2010 (4 циліндра) система ГБО - Lovato

Фотографії установки ГБО на Mitsubishi Lancer X 1.5 2010 (4 циліндра), ГБО 4 покоління
Встановлення ГБО на Mitsubishi Lancer X 1.5 2010 р.в.
Підібрати комплект під мій автомобіль
Авто в портфолио > Группа 1
43 деталі
у кожному
комплекті ГБО
Блок управління, форсунки і редуктор - це 50% надійної роботи авто, ще 50% успіху - інші комплектуючі
35%
клієнтів
встановили
ГБО у розстрочку
5 років гарантії або 200 000 км пробігу від Время газа
Окрім заводської гарантії, надаємо додаткову гарантію 5 років або 200 000 км пробігу від компанії «Время газа». Вирішуємо гарантійні ситуації в день звернення, без двотижневого очікування відповіді від заводу-виробника.
Авто в портфолио > Группа 2
Тс-с-с!
Хочете отримати чек-лист
Як встановити ГБО на 100% без шкоди для двигуна?
Пришлемо вам його в месенджер
Мессенджеры

Газ на авто (ГБО) на Mitsubishi Lancer X 1.5 2010 (4 циліндра) система ГБО - Lovato

Якщо і є в цьому світі стабільність, то це чотирициліндрові двигуни «Міцубісі». Моторна лінійка моделі включає в себе п'ять агрегатів – на 1,5, 1,6, 1,8, 2,0 та 2,4 л. Це перевірені часом мотори, на яких «виросла» спочатку корейська, а потім і китайська автопромисловість. Зворотний бік феноменальної надійності – високі витрати бензину, і встановлення ГБО на Mitsubishi Lancer Х – це єдина можливість заощадити на паливі без шкоди для двигуна.

Зазначимо, що модифікації цих японських «четвірок» зустрічаються не тільки на китайських або корейських авто, а й на деяких американських моделях. Тому всі нюанси підбирання і налаштування ГБО на Міцубісі Лансер Х поширюються багато в чому й на ці автомобілі.

Гідрокомпенсаторів немає навіть на 1,6-літрових двигунах, а отже, не можна забувати регулювати теплові зазори клапанів. При бензиновій експлуатації регулювання роблять через кожні 90 тис. км пробігу. Газ на Лансер Х зобов'язує робити це частіше – через кожні 40–50 тис. км пробігу. Зате на пропан-бутані збільшується ресурс: якщо на бензині двигун «ходить» 300–350 тис. км, то на газі безремонтний пробіг можна збільшити до півмільйона кілометрів.

ГБО для Mitsubishi 10

Установка ГБО на Mitsubishi Lancer Х: комплектація обладнання і нюанси налаштування Mitsubishi Lancer X 1.5 2010 (4 циліндра) система ГБО - Lovato

Деякі газівники відносять ці мотори до розряду «дубових». У тому сенсі, що з підбором ГБО на Лансер Х можна не морочитись, оскільки двигун надійний. Ми категорично не сприймаємо такий підхід, тому що помилки в комплектації та налаштуванні газобалонної системи обходяться тут також дорого, як і на інших автомобілях.

Ці двигуни справді не хваляться технологічністю та обладнані традиційним інжектором. Проте це лише означає, що ГБО для Mitsubishi Lancer Х можна обирати із середнього цінового сегменту. Зазвичай такі комплектації йдуть з універсальною програмою впорскування. А отже, після монтажу системи слід зробити додаткові налаштування. Якщо обмежитись автоматичними налаштуваннями, то нормальної їзди на газі не вийде.

Більше того, некоректна паливна суміш негативно впливає на клапани і каталізатор. Тому не слід ставити 2-ге покоління ГБО на Міцубісі Лансер Х.

Наявність електронного блоку управління (ЕБУ) в комплектах 4-го покоління дозволяє налаштовувати впорскування газу практично ідеально – і з точки зору відчуття, і за даними діагностики. Встановлення ГБО на Міцубісі Лансер Х тільки тоді вважається завершеним, коли діагностика не виявляє помилок. Із цієї причини рекомендується встановлювати обладнання виключно в сертифікованих центрах.

Один из вариантов комплектов – ГБО польского бренда MRC Systems.

У європейців прекрасна електроніка і надійні механізми. У такій конфігурації ГБО Міцубісі Лансер Х буде монобрендовим – «з однієї коробки». Тут слід ураховувати, що, наприклад, ловатівський ЕБУ не поєднується з компонентами сторонніх брендів. Однак при бажанні можна скласти збірний комплект. Електроніка деяких виробників газової апаратури не конфліктує з компонентами інших виробників. Подробиці дізнавайтесь у наших консультантів.

Для ідеальної роботи газу на Mitsubishi Lancer Х також необхідно підібрати відповідні газові форсунки і редуктор-випарник.

Насамперед компоненти підбираються за потужністю двигуна. Для газових форсунок також важливим є показник «скорострільності». Йдеться про швидкість циклу відкрито/закрито штока (клапана) форсунки – чим швидше спрацьовує шток, тим краще. Встановлення газу на Міцубісі Лансер Х можливе також і з повільними форсунками типу «Валтек». Автовласники обирають такі моделі, щоб заощадити.

Однак ми рекомендуємо застосовувати ті моделі, у яких показник «скорострільності» не поступається бензиновим аналогам: по-перше, ресурс швидких форсунок вищий, по-друге, налаштування впорскування газу зі «скорострільними» варіантами виходять точнішими.

Встановлення газу на міцубіЯк працює газ на Mitsubishi Lancer Х?ші 10

Як працює газ на Mitsubishi Lancer Х? Mitsubishi Lancer X 1.5 2010 (4 циліндра) система ГБО - Lovato

Стандартна схема роботи обладнання виглядає так: двигун «на холодну» запускається у штатному режимі. Якщо ви віддаєте перевагу прогріванню на ходу, то можна починати рух, не чекаючи включення газового режиму – після прогрівання газ на Міцубісі Лансер Х включиться автоматично. Повернення в бензиновий режим відбувається в таких випадках:акінчився пропан-бутан у балоні;

  • закінчився пропан-бутан у балоні;
  • оберти двигуна перевищили позначку 4500 об/хв;
  • водій активував бензиновий режим кнопкою.

До речі, цією самою кнопкою, яка виконує також функцію індикатора залишку газу в балоні, можна активувати газовий режим відразу при холодному запуску. Опція відноситься до розряду аварійних і виручає у випадках несправності бензинової паливної системи. Однак ми рекомендуємо не зловживати такою здатністю без крайньої потреби і довіритись електроніці. Якщо вас цікавить встановлення газу на Mitsubishi Lancer Х, звертайтеся до наших консультантів і уточнюйте варіанти комплектації ГБО.