Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

Встановлення ГБО на Mazda 6 GH 2.5 2009 (4 циліндра) система ГБО - Lovato

Фотографії установки ГБО 4 покоління на Mazda 6 GH 2.5 2009 (4 циліндра)
6 GH 2.5 2009
Подобрать комплект ГБО под Mazda 6 GH 2.5 2009
Авто в портфолио > Группа 1
43 деталі
у кожному
комплекті ГБО
Блок управління, форсунки і редуктор - це 50% надійної роботи авто, ще 50% успіху - інші комплектуючі
35%
клієнтів
встановили
ГБО у розстрочку
5 років гарантії або 200 000 км пробігу від Время газа
Окрім заводської гарантії на ГБО, надаємо додаткову гарантію на встановлення ГБО 5 років або 200 000 км пробігу від компанії «Время газа». Вирішуємо гарантійні ситуації в день звернення, без двотижневого очікування відповіді від заводу-виробника.
Авто в портфолио > Группа 2
Тс-с-с!
Хотите получить чек-лист
Как установить ГБО на Mazda 6 GH 2.5 2009 и на 100% без вреда для двигателя?
Пришлем вам его в мессенджер
Мессенджеры

Газ на авто (ГБО) на Mazda 6 GH 2.5 2009 (4 циліндра) система ГБО - Lovato

Автомобілі оснащуються «четвірками» об'ємом 2,0 або 2,5 л. До 2012 року це були мотори «Дуратек», відмінно піддаються газифікації. Ці ж двигуни ставлять на автомобілі Форд. Але третє покоління моделі отримало «небесні» агрегати - SkyActive, які не відразу мали необхідне обладнання для газифікації.

Причина - близькість бензинових форсунок до камери згорання, через що їх не можна відключати при переході в газовий режим. Сьогодні ця проблема вирішена - безпосередні ДВС при певних умовах також переводяться на газ.

Реалізують систему 4-го покоління, не нижче.

Газ на Мазду 6: 4-е покоління Mazda 6 GH 2.5 2009 (4 циліндра) система ГБО - Lovato

Почнемо з балона - зазвичай застосовується ТОР, який поміщається в нішу запасного колеса.

Є варіант з ємністю циліндричної форми, проте рішення з тороїдальною конфігурацією виглядає ергономічніше. Заправка здійснюється через мультиклапан, але щоб кожен раз не відкривати багажник, застосовують виносний заправний пристрій (ВЗП), штуцер якого розміщують в лючку бензобака або в задньому бампері.

По днищу від балона до моторного відсіку розмфщується газова магістраль - інші основні елементи установки розміщуються під капотом, в тому числі і електронний блок керування (ЕБК), що відповідає за коректну роботу системи. Тобто переходи між режимами «газ» - «бензин» відбуваються автоматично.

Щоб добитися ідеального вприскування, установка ГБО на Мазда 6 після монтажу ретельно налаштовується. Потім налаштування перевіряються на діагностичному обладнанні.

Нагадаємо, що некоректна робота машини на газу для сучасних ДВС обертається проблемами з клапанами. Тому монтаж і налаштування поза сервісних центрів, а також самостійні регулювання системи вкрай небажані.