Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

Встановлення ГБО на Lexus RX 350 2012 (6 циліндрів) система ГБО - Lovato

Фотографії установки ГБО на Lexus RX 350 2012 (6 циліндрів), ГБО 4 покоління
ГБО 4 покоління на Lexus RX 350 2012 р.в.
Підібрати комплект під мій автомобіль
Авто в портфолио > Группа 1
43 деталі
у кожному
комплекті ГБО
Блок управління, форсунки і редуктор - це 50% надійної роботи авто, ще 50% успіху - інші комплектуючі
35%
клієнтів
встановили
ГБО у розстрочку
Справжня Гарантія
Окрім заводської гарантії, надаємо додаткову гарантію 5 років або 200 000 км пробігу від компанії «Время газа». Вирішуємо гарантійні ситуації в день звернення, без двотижневого очікування відповіді від заводу-виробника.
Авто в портфолио > Группа 2
Тс-с-с!
Хочете отримати чек-лист
Як встановити ГБО на 100% без шкоди для двигуна?
Пришлемо вам його в месенджер
Мессенджеры

Перехід на пропан справа часу Lexus RX 350 2012 (6 циліндрів) система ГБО - Lovato

На модель ставлять тойотівську V-подібну шістку 3.5 л. Хвороба у мотора одна - підтікаюча помпа та складність її заміни. До ГБО 4 покоління це має безпосереднє відношення, тому що низький рівень антифризу призводить до недогріву редуктора-випарника, що загрожує його передчасним ремонтом.

Втім двигун тільки радує власників машини, якби не витрата бензину - 16 л / 100 км вважається нормою для повнопривідного паркетника, хоча виробник і бортовий комп'ютер обіцяють на 1 л менше. Тому машину переводять на пропан часто, особливо коли 2/3 пробігу проходять в столичних заторах.

Комплектація обладнання: нюанси

Максимальний оборотний момент ДВС видає ближче до 5000 об. / хв., А для граничної потужності движок доводиться крутити ще сильніше. Коли газ на Лексус RX 350 ставлять не для гонок, то вистачить середнього рівня комплектації. Зовсім бюджетні форсунки недостатньо спритні, а звичайні газові «мізки», яких би вистачило Логану, для «рисаків» простуваті. Але якщо потрібно перфектна система, до якої так звикли власники марки, то перевагу віддають преміальним виробникам ГБО.

ГБО на лексус RX

Мова про системи з персоніфікованим софтом, де керуюча програма створена під конкретну модель.

До софту додається відповідне «залізо» - це кращі на сьогодні газові форсунки японського виробника і безвідмовний редуктор-випарник. До обладнання додається технологічна карта монтажу з докладним описом розташування агрегатів установки. Всі етапи робіт чітко прописані, навіть довжина патрубків між редуктором, форсунками та врізки в колектор строго регламентована.

Відбій регулюванням

Така система не вимагає додаткових налаштувань або регулювань ні на ходовому стенді, ні в ходових випробуваннях - сів і поїхав. До слова, в русі відрізнити газовий режим від бензинового неможливо. Єдине, що видає роботу на пропані - миготливі діоди на кнопці керування режимами, яка поставляється в комплекті і відповідає модифікації конкретного авто. Дизайн елементу залежить від колірного рішення салону автомобіля. Вихідні дані беруться з VIN-коду, згідно з яким формують комплект і прошивки електронного блоку керування (ЕБК).

Про бензобак та реальну економію на паливі

З приємних дрібниць виділимо тороїдальний балон, який розміщують в ніші запасного колеса. Підлога багажника при цьому залишається рівною. Завдання - зробити ГБО на борту автомобіля максимально непомітним та ергономічним. Також для зручності виносний заправний пристрій (ВЗП) встановлюють в лючку бензобака, щоб не змінювати бензиновим звичкам водія.

Але більш за все порадують власника Lexus RX 350 витрата газу та витрати на паливо в грошах: їсти пропану мотор буде на 1.5 л більше, ніж бензину, але дворазова різниця в ціні обернеться економією. Витрати на установку окупляться ближче до 30 тис. пробігу - рік столичної експлуатації. Ресурс обладнання розрахований на весь термін служби авто.