Наші роботи
Lexus

ГБО на Lexus RX 350 2012 (6 циліндрів) система ГБО - Lovato

Фотографії встановленого "ГБО 4 покоління" на автомобіль Lexus RX 350 2012 (6 циліндрів).

ГБО 4 покоління на Lexus RX 350 2012 р.в.
ГБО 4 покоління на Lexus RX 350 2012 р.в.
Блок керування Lovato Easy Fast C-OBD 2
Блок керування Lovato Easy Fast C-OBD 2
Редуктор газовий Lovato UHP
Редуктор газовий Lovato UHP
Фильтр тонкої очистки з відстійником Lovato
Фильтр тонкої очистки з відстійником Lovato
Балон тороїдальний замість запасного колеса на 72 літри + Мультиклапан євростандарту
Балон тороїдальний замість запасного колеса на 72 літри + Мультиклапан євростандарту
ВЗП в нижній частині заднього бампера
ВЗП в нижній частині заднього бампера
Кнопка перемикання палива бензин-газ
Кнопка перемикання палива бензин-газ
Дізнатися вартість ГБО на мій автомобіль

Lexus RX 350 2012 (6 циліндрів) с установленной системой ГБО Lovato

Перехід на пропан справа часу

На модель ставлять тойотівську V-подібну шістку 3.5 л. Хвороба у мотора одна - підтікаюча помпа та складність її заміни. До ГБО 4 покоління це має безпосереднє відношення, тому що низький рівень антифризу призводить до недогріву редуктора-випарника, що загрожує його передчасним ремонтом.

Втім двигун тільки радує власників машини, якби не витрата бензину - 16 л / 100 км вважається нормою для повнопривідного паркетника, хоча виробник і бортовий комп'ютер обіцяють на 1 л менше. Тому машину переводять на пропан часто, особливо коли 2/3 пробігу проходять в столичних заторах.

Комплектація обладнання: нюанси

Максимальний оборотний момент ДВС видає ближче до 5000 об. / хв., А для граничної потужності движок доводиться крутити ще сильніше. Коли газ на Лексус RX 350 ставлять не для гонок, то вистачить середнього рівня комплектації. Зовсім бюджетні форсунки недостатньо спритні, а звичайні газові «мізки», яких би вистачило Логану, для «рисаків» простуваті. Але якщо потрібно перфектна система, до якої так звикли власники марки, то перевагу віддають преміальним виробникам ГБО.

ГБО на лексус RX

Мова про системи з персоніфікованим софтом, де керуюча програма створена під конкретну модель.

До софту додається відповідне «залізо» - це кращі на сьогодні газові форсунки японського виробника і безвідмовний редуктор-випарник. До обладнання додається технологічна карта монтажу з докладним описом розташування агрегатів установки. Всі етапи робіт чітко прописані, навіть довжина патрубків між редуктором, форсунками та врізки в колектор строго регламентована.

Відбій регулюванням

Така система не вимагає додаткових налаштувань або регулювань ні на ходовому стенді, ні в ходових випробуваннях - сів і поїхав. До слова, в русі відрізнити газовий режим від бензинового неможливо. Єдине, що видає роботу на пропані - миготливі діоди на кнопці керування режимами, яка поставляється в комплекті і відповідає модифікації конкретного авто. Дизайн елементу залежить від колірного рішення салону автомобіля. Вихідні дані беруться з VIN-коду, згідно з яким формують комплект і прошивки електронного блоку керування (ЕБК).

Про бензобак та реальну економію на паливі

З приємних дрібниць виділимо тороїдальний балон, який розміщують в ніші запасного колеса. Підлога багажника при цьому залишається рівною. Завдання - зробити ГБО на борту автомобіля максимально непомітним та ергономічним. Також для зручності виносний заправний пристрій (ВЗП) встановлюють в лючку бензобака, щоб не змінювати бензиновим звичкам водія.

Але більш за все порадують власника Lexus RX 350 витрата газу та витрати на паливо в грошах: їсти пропану мотор буде на 1.5 л більше, ніж бензину, але дворазова різниця в ціні обернеться економією. Витрати на установку окупляться ближче до 30 тис. пробігу - рік столичної експлуатації. Ресурс обладнання розрахований на весь термін служби авто.

Сподобалася стаття? Поділіться
Час газу – це офіційні
сертифіковані станції з
установлення, обслуговування та ремонту ГБО
Ми отримали сертифікацію виробників систем ГБО, які встановлюємо, а також усі необхідні державні дозвільні документи, у тому числі – від Державної служби з питань праці на роботи підвищеної небезпеки.
0% розстрочка0% розстрочка
Время газа