Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

Встановлення ГБО на Lexus LX 470 (8 циліндрів) система ГБО - STAG

Фотографії установки ГБО 4 покоління на Lexus LX 470 (8 циліндрів)
LX 470
Подобрать комплект ГБО под Lexus LX 470
Авто в портфолио > Группа 1
43 деталі
у кожному
комплекті ГБО
Блок управління, форсунки і редуктор - це 50% надійної роботи авто, ще 50% успіху - інші комплектуючі
35%
клієнтів
встановили
ГБО у розстрочку
5 років гарантії або 200 000 км пробігу від Время газа
Окрім заводської гарантії на ГБО, надаємо додаткову гарантію на встановлення ГБО 5 років або 200 000 км пробігу від компанії «Время газа». Вирішуємо гарантійні ситуації в день звернення, без двотижневого очікування відповіді від заводу-виробника.
Авто в портфолио > Группа 2
Тс-с-с!
Хотите получить чек-лист
Как установить ГБО на Lexus LX 470 и на 100% без вреда для двигателя?
Пришлем вам его в мессенджер
Мессенджеры

Газ на авто (ГБО) на Lexus LX 470 (8 циліндрів) система ГБО - STAG

Модель оснащується супернадійною V-подібною «вісімкою», ресурс якої може легко перевищити 500 тис км пробігу. Цей же агрегат застосовується на декількох моделях Тойота-Лексус, тому нашим мотористам він добре знайомий. Єдиний недолік - високий апетит, тому заводські показники - 16 л на 100 км - в міському циклі практично недосяжні. За характером двигун - 100-відсотковий «американець», здатний працювати навіть на 92-му бензині, з низьким ступенем стиснення. Застосування варіатора КВЗ тут цілком доречно, тому ми завжди рекомендуємо включати його в комплектацію.

Двигун чутливий до складу паливної суміші: «трїння» та посмикування - перша ознака збідненого суміші, а це означає, регулювання та доналаштування системи після монтажу обов'язкові. Кращий спосіб відрегулювати ГБО на Lexus LX 470 - викатати паливну карту в реальній експлуатації, а потім перевірити отримані налаштування при діагностиці.

Коректна робота мотору в газовому режимі виглядає так: запуск і прогрів на бензині, а після досягнення температури охолоджуючої рідини (ОР) 40 ° С машина автоматично переходить на газ. Тобто участі водія в управлінні режимами не потрібно. Холодний пуск на газу можливий, проте такий режим вважається аварійним, і зловживати ним не слід. Витрата пропан-бутану - на 10-15% вище бензинового показника. Це пояснюється фізичними особливостями газу.

Однак, однакове споживання пропану і бензину в газовому та бензиновому режимах вказує на помилки в налаштуваннях або неправильну роботу на бензині. Хоча на Lexus LX 470 витрата газу вище, ніж бензину, але об'ємі двигуна і дворазова різниця в ціні палива гарантує швидку окупність устаткування. Щоб дізнатися термін повернення інвестицій, скористайтеся газовим калькулятором на сайті. Якщо є питання по комплектації ГБО, звертайтеся до нашого консультанта.