Наші роботи
Lexus

ГБО на Lexus LX 470 (8 циліндрів) система ГБО - STAG

Фотографії встановленого "ГБО 4 покоління" на автомобіль Lexus LX 470 (8 циліндрів).

Встановлення 4 покоління ГБО на Lexus LX 470
Встановлення 4 покоління ГБО на Lexus LX 470
Загальний вигляд підкапотного простору після встановлення ГБО
Загальний вигляд підкапотного простору після встановлення ГБО
Редуктор газовий KME GOLD
Редуктор газовий KME GOLD
Балон тороїдальний внутрішній замість запасного колеса 94 літри
Балон тороїдальний внутрішній замість запасного колеса 94 літри
Заправний пристрій під бампером на кронштейні
Заправний пристрій під бампером на кронштейні
Дізнатися вартість ГБО на мій автомобіль

Lexus LX 470 (8 циліндрів) с установленной системой ГБО STAG

Модель оснащується супернадійною V-подібною «вісімкою», ресурс якої може легко перевищити 500 тис км пробігу. Цей же агрегат застосовується на декількох моделях Тойота-Лексус, тому нашим мотористам він добре знайомий. Єдиний недолік - високий апетит, тому заводські показники - 16 л на 100 км - в міському циклі практично недосяжні. За характером двигун - 100-відсотковий «американець», здатний працювати навіть на 92-му бензині, з низьким ступенем стиснення. Застосування варіатора КВЗ тут цілком доречно, тому ми завжди рекомендуємо включати його в комплектацію.

Двигун чутливий до складу паливної суміші: «трїння» та посмикування - перша ознака збідненого суміші, а це означає, регулювання та доналаштування системи після монтажу обов'язкові. Кращий спосіб відрегулювати ГБО на Lexus LX 470 - викатати паливну карту в реальній експлуатації, а потім перевірити отримані налаштування при діагностиці.

Коректна робота мотору в газовому режимі виглядає так: запуск і прогрів на бензині, а після досягнення температури охолоджуючої рідини (ОР) 40 ° С машина автоматично переходить на газ. Тобто участі водія в управлінні режимами не потрібно. Холодний пуск на газу можливий, проте такий режим вважається аварійним, і зловживати ним не слід. Витрата пропан-бутану - на 10-15% вище бензинового показника. Це пояснюється фізичними особливостями газу.

Однак, однакове споживання пропану і бензину в газовому та бензиновому режимах вказує на помилки в налаштуваннях або неправильну роботу на бензині. Хоча на Lexus LX 470 витрата газу вище, ніж бензину, але об'ємі двигуна і дворазова різниця в ціні палива гарантує швидку окупність устаткування. Щоб дізнатися термін повернення інвестицій, скористайтеся газовим калькулятором на сайті. Якщо є питання по комплектації ГБО, звертайтеся до нашого консультанта.

Сподобалася стаття? Поділіться
Час газу – це офіційні
сертифіковані станції з
установлення, обслуговування та ремонту ГБО
Ми отримали сертифікацію виробників систем ГБО, які встановлюємо, а також усі необхідні державні дозвільні документи, у тому числі – від Державної служби з питань праці на роботи підвищеної небезпеки.
0% розстрочка0% розстрочка
Время газа