Наші роботи
Kia

ГБО на Kia Rio 1.6 2012 (MRC) (4 циліндра) система ГБО - MRC

Фотографії встановленого "ГБО 4 покоління" на автомобіль Kia Rio 1.6 2012 (MRC) (4 циліндра).

Встановлення ГБО 4 покоління MRC Systems OBD 6c на Kia Rio 1.6 2012 р. в.
Встановлення ГБО 4 покоління MRC Systems OBD 6c на Kia Rio 1.6 2012 р. в.
Кнопка перемикання палива газ-бензин
Кнопка перемикання палива газ-бензин
Загальний вигляд підкапотного простору після встановлення ГБО
Загальний вигляд підкапотного простору після встановлення ГБО
Редуктор із запасом потужності Tomasetto Nordic
Редуктор із запасом потужності Tomasetto Nordic
Фільтр тонкого очищення з відстійником Alex Ultra 360 + Рукава Parker
Фільтр тонкого очищення з відстійником Alex Ultra 360 + Рукава Parker
МАР-сенсор MRC PTS 01 + Самозатисні хомути
МАР-сенсор MRC PTS 01 + Самозатисні хомути
Високошвидкісні форсунки MRC Solo
Високошвидкісні форсунки MRC Solo
Тороїдальний балон на 42 л. замість запасного колеса
Тороїдальний балон на 42 л. замість запасного колеса
Мультиклапан євростандарту
Мультиклапан євростандарту
Газовий заправний пристрій виведено в люк бензобаку
Газовий заправний пристрій виведено в люк бензобаку
Дізнатися вартість ГБО на мій автомобіль

Kia Rio 1.6 2012 (MRC) (4 циліндра) с установленной системой ГБО MRC

В арсеналі моделі – тільки «четвірки»: на 1,4 та 1,6 л. По суті, це один і той самий двигун, у якому обсяг камери згоряння варіюється за рахунок колінчастого валу і ходу поршнів. Тому устаткування ГБО на КІА Ріо комплектується ідентичними газовими форсунками і редуктором-випарником – саме ці агрегати впливають на впорскування газу.

Двигуни вважаються вдалими, недарма випускаються його модифікації з прямим упорскуванням (GDI) і турбіною для деяких компактних моделей групи (KIA входить до Hyundai Motor Group). Газифікація агрегатів з «наворотами» проводиться за особливою схемою. А от газове устаткування на КІА Ріо, як і подальша експлуатація автомобілів на пропані, особливих труднощів не передбачає.

Єдине, про що не можна забувати автовласникові авто з газом, – вчасно регулювати теплові зазори клапанів, тому що тут немає гідрокомпенсаторів. Періодичність процедури при їзді на бензині – 95 тис. км. Газ на KIA Rio зобов'язує проводити регулювання частіше. Докладніше про сервіс обладнання дізнавайтесь у наших консультантів.

ГБО на Kia Rio

Відповідне встановлення ГБО на КІА Ріо

Як уже говорилося, мотори моделі оснащуються традиційним інжектором і не вимагають топових комплектацій газобалонного обладнання. Можна використовувати електронний блок управління (ЕБУ) з універсальною програмою газового впорскування.

Системи MRC розроблено та сертифіковано в Європейському Союзі.

Великий плюс цього газобалонного обладнання – здатність поєднуватися з апаратурою сторонніх виробників. Тобто устаткування ГБО на KIA Rio може комплектуватися будь-якими газовими форсунками або редуктором-випарником – на вибір автовласника, аби тільки ці агрегати відповідали характеристикам мотору. У випадку, наприклад, з електронікою Lovato, BRC, Landi Renzo, Prins, використання апаратури сторонніх виробників є неможливим. Детальніше про системи читайте у відповідному розділі нашого сайту або дізнавайтесь у консультанта.

ГБО на КІА Ріо з універсальною програмою вимагає додаткового налаштування після монтажу.

Для цього ЕБУ має зняти заводські налаштування впорскування в різних режимах експлуатації. Подальша взаємодія бортового комп'ютера і газового контролера відбувається за принципом ведучий-ведений, і газова програма повністю повторює бензинові алгоритми, тільки з коефіцієнтом корекції. Якщо газ на КІА Ріо не провокує «чеки», то, паливна карта на пропан-бутані, коректність якої перевіряється при діагностиці, працює нормально, і машина готова до експлуатації.

Як працює устаткування ГБО на KIA Rio у штатному режимі?

Запуск двигуна відбувається на бензині. Для повноцінного перетворення скрапленого пропан-бутану в пару потрібно, щоб температура охолоджувальної рідини (ОР) досягла 40°C. Однак водієві стежити за цим не доведеться – ЕБУ сам моніторить показники, і як тільки умови відповідатимуть налаштуванням, електроніка вмить включить газовий режим.

Зворотний перехід на бензин здійснюється також автоматично і завдяки попереднім налаштуванням ГБО на КІА Ріо. Відбувається це у випадках, коли закінчився газ або оберти двигуна перевищили позначку 4500 об/хв. Опція ручного управління паливними режимами використовується, коли машина не заводиться на бензині через несправність штатної паливної системи. Однак зловживати холодним пуском на газі вкрай не рекомендується. Детальніше про нюанси експлуатації автомобіля на пропан-бутані розповість наш консультант.

Сподобалася стаття? Поділіться
Час газу – це офіційні
сертифіковані станції з
установлення, обслуговування та ремонту ГБО
Ми отримали сертифікацію виробників систем ГБО, які встановлюємо, а також усі необхідні державні дозвільні документи, у тому числі – від Державної служби з питань праці на роботи підвищеної небезпеки.
0% розстрочка0% розстрочка
Время газа