Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

Встановлення ГБО на Kia Rio 1.4 2011 (4 циліндра) система ГБО - MRC

Фотографії установки ГБО 4 покоління на Kia Rio 1.4 2011 (4 циліндра)
Встановлення ГБО на Kia Rio 1.4 2011 (4 циліндра) система ГБО - MRC
Розрахунок витрати та економії
від встановлення ГБО на станціях «Час Газу» для Kia Rio 1.4 2011
Протягом 10 хвилин отримайте точну калькуляцію окупності ГБО для вашого Kia Rio 1.4 2011
Дисклеймер: точність розрахунку залежить багатьох чинників. Розрахунок нижче – усереднений. Ми наводимо його для того, щоб ви могли скласти загальне уявлення про вигоду їзди газом для вашого авто.
Бензин
Газ
Різниця
Об'єм бака
43 л
42 л
-1 л
Вартість повного бака
1998.21 ₴
886.62 ₴
-1111.59 ₴
Витрата на 100 км
місто 8.5 л
місто 9.78 л
1.28 л
траса 5.2 л
траса 5.98 л
0.78 л
Поїздка на одному баку
місто 506 км
місто 429 км
-76 км
траса 827 км
траса 702 км
-125 км
Ціна палива
46.47 ₴
21.11 ₴
25.36 ₴ (на 55% дешевше)
Цена поездки 1000 км
місто 3950 ₴
місто 2065 ₴
1885 ₴ (на 48% дешевше)
траса 2416 ₴
траса 1262 ₴
1154 ₴ (на 48% дешевше)
Щомісячні витрати при пробігу 10 000 км у змішаному режимі
місто 31832 ₴
місто 16635 ₴
15197 ₴ (на 48% дешевше)
43 деталі
у кожному
комплекті ГБО
Блок управління, форсунки і редуктор – це 50% надійної роботи авто, ще 50% успіху забезпечують інші комплектуючі.
35%
клієнтів
встановили
ГБО у розстрочку
5 років гарантії або 200 000 кілометрів пробігу від Час Газу
Окрім заводської гарантії на ГБО надаємо додаткову гарантію на встановлення ГБО – 5 років чи 200 000 кілометрів пробігу від компанії «Час Газу». Вирішуємо гарантійні ситуації в день звернення, без двотижневого очікування відповіді від заводу-виробника.
Авто в портфолио > Группа 2
Тс-с-с!
Хочете отримати чек-лист.
Як встановити ГБО на Kia Rio 1.4 2011 і на 100% без шкоди для двигуна?
Вишлемо вам його в месенджер

Газ на авто (ГБО) на Kia Rio 1.4 2011 (4 циліндра) система ГБО - MRC

Модель оснащується економічними «четвірками» на 1,4 і 1,6 л, проте газ на Кіа Ріо встановлюють досить часто. Справа в тому, що навіть найсучасніший ДВЗ продовжує споживати бензин, ціна якого зростає помітно швидше, ніж розвивається інженерна думка. Детальніше про витрати газу та окупність газобалонного обладнання ми скажемо трохи нижче.

Установка ГБО на Kia Rio Kia Rio 1.4 2011 (4 циліндра) система ГБО - MRC

Тип агрегату та особливості його конструкції впливають на комплектацію газової установки безпосередньо. З нюансів цих корейських двигунів виокремимо відсутність гідрокомпенсаторів. За бензинової експлуатації теплові зазори клапанів регулюються через кожні 90–95 тис. км пробігу – це традиційний інтервал для корейського виробника. Якщо Кіа Ріо на газу, тоді регулювання робляться частіше.

Ігнорувати цю сервісну операцію вкрай не рекомендуємо. Прогар клапанів пов'язаний саме з неправильно відрегульованим зазором клапанів.

Ще мотори останніх років випуску оснащуються системою зміни фаз газорозподілу (CVVT), яка забезпечує хорошу віддачу двигуна в широкому діапазоні обертів. Тут краще не застосовувати базові комплектації газобалонних систем із повільними форсунками типу Valtek. Якщо газова установка на Кіа Ріо, а точніше – електронний блок управління ГБО (ЕБУ), здатне коригувати суміш у режимі реального часу, то ніяких складнощів із коректністю газоповітряної паливної суміші не виникає. Звичайно, йдеться про обладнання 4-го покоління. Більш рання технологія не забезпечує потрібну точність.

З ЕБУ MRC Systems OBD машина їде на пропан-бутані не гірше, ніж на бензині, – перевірено. Тут реалізується принцип головний-ведений, де роль першого виконує блок управління двигуна (ЕБУ), а ГБО на Кіа Ріо слухняно змінює час впорскування і коригує обсяг пропан-бутану, який подається. Зазначимо, що участь водія в роботі газобалонного обладнання 4-го покоління не потрібна – електроніка сама керує паливними режимами і справляється краще за людину.

Установка ГБО на Kia Rio

Як працює газ на Кіа Ріо? Kia Rio 1.4 2011 (4 циліндра) система ГБО - MRC

Запуск і прогрівання мотора проходять на бензині. Необхідно, щоб температура двигуна досягла хоча б 40°C. В іншому випадку перетворення пропан-бутану із зрідженого в пароподібний стан протікатиме некоректно. Справа в тому, що редуктор підігрівається охолоджувальною рідиною, яка циркулює в системі. Газ на Kia Rio можна включити і «на холодну» – ця функція присутня штатно, але належить до розряду аварійних.

При несправності бензинової системи водій включає газовий режим вручну – кнопкою-пультом, яка розміщується в салоні авто.

Однак потрібно розуміти, що при регулярних холодних пусках на пропан-бутані скорочується ресурс редуктора-випарника. У нормальних умовах агрегат здатний прослужити 100, в окремих випадках і 150 тис. км пробігу. Строк експлуатації з підвищеними навантаженнями передбачити складно.

Одним словом, щоб установка ГБО на Кіа Ріо передбачений виробником ресурс, рекомендуємо довіритись електроніці, яка сама перемкне машину на газ. Вона ж стежить за залишком пропан-бутану в балоні та за обертами двигуна. Як тільки стрілка тахометра наблизиться до «червоної зони» тахометра, блок управління одразу ж активує бензиновий режим. Тобто немає ніяких провалів тяги та інших «сюрпризів» – мотор працює рівно і впевнено, просто замість газу в циліндри подається бензин. Як тільки оберти знизяться, ЕБУ миттєво включить газ на Kia Rio.

Витрати газового пального перевищують бензиновий показник на 15–20%. Це пов'язано з відмінністю властивостей пропан-бутану і бензину. Спроби «придушити» споживання газу тягнуть за собою порушення складу паливо-повітряної суміші. Нагадаємо, відхилення від стехіометрії позначається на характері згоряння кожної порції палива. Догоряння на випуску ставить під удар клапани. Однак, з огляду на дворазову різницю в ціні газу і бензину, установка ГБО на Kia Rio – вигідне рішення. Окупність настає в районі 10 тис. км пробігу.

Наш газовий калькулятор, що враховує індивідуальні особливості експлуатації, точніше підрахує поріг окупності.

Більшість агрегатів газобалонного комплекту слугує не менше 100 тис. км пробігу. Є моделі газових форсунок і редукторів-випарників, ресурс яких сягає 150-тисячного рубежу. Тобто за весь строк служби обладнання окупиться кілька разів, за умови, звичайно, правильного підбору комплектації системи і коректного її налаштування. Яке ГБО є найкращим на Кіа Ріо з конкретним мотором, підкаже наш консультант.

Вам потрібне встановлення ГБО на Kia ? 🤔
Чому Kia повинне проводитись на сертифікованій станції ? 🤔
Скільки можливо заощадити, якщо встановити ГБО на Kia ?🤔
Встановлення ГБО на Kia , за чи проти?🤔