Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

Встановлення ГБО на Kia ProCeed 2.0 2008 (4 циліндра) система ГБО - Lovato

Фотографии установки газа на Kia ProCeed 2.0 2008 (4 циліндра), ГБО 4 покоління
Встановлення ГБО 4 покоління Lovato Smart на KIA Pro Ceed 2.0 2008 року в.
Подобрать комплект ГБО под Kia ProCeed 2.0 2008
Авто в портфолио > Группа 1
43 деталі
у кожному
комплекті ГБО
Блок управління, форсунки і редуктор - це 50% надійної роботи авто, ще 50% успіху - інші комплектуючі
35%
клієнтів
встановили
ГБО у розстрочку
5 років гарантії або 200 000 км пробігу від Время газа
Окрім заводської гарантії на ГБО, надаємо додаткову гарантію на встановлення ГБО 5 років або 200 000 км пробігу від компанії «Время газа». Вирішуємо гарантійні ситуації в день звернення, без двотижневого очікування відповіді від заводу-виробника.
Авто в портфолио > Группа 2
Тс-с-с!
Хотите получить чек-лист
Как установить ГБО на Kia ProCeed 2.0 2008 и на 100% без вреда для двигателя?
Пришлем вам его в мессенджер
Мессенджеры

Газ на авто (ГБО) на Kia ProCeed 2.0 2008 (4 циліндра) система ГБО - Lovato

Вперше головним ньюсмейкером паризького автосалону цього року всі світові видання визнають компанію KIA Motors. Корейці зважилися на сміливий крок, представивши на суд світової автомобільної громадськості серійний автомобіль сегмента, в якому «рулять» гранди автоіндустрії. Уже в 2019 році відгомони цієї «маленької французької революції» в кузові shooting brake докотяться і до України.

Shooting Brake – WTF Kia ProCeed 2.0 2008 (4 циліндра) система ГБО - Lovato

Це сегмент, в якому сьогодні грають Mercedes, BMW і Porsche. До слова, думки саме про Panamera приходять в голову при побіжному погляді на корму спортивного універсала від «корейців». Естетика вражає. Дизайнерам європейського відділення КІА на чолі з Маестро Пітером Шрайером вдалося створити справжній emotion car.

У дизайні все чудово, незважаючи на вже озвучені асоціації. Відразу звертають на себе увагу відсутність «безрамкових» дверей і корпоративний «ніс тигра» решітки радіатора, що вказують на те, що перед нами не люкс-клас. Впевнені, що і за багатством оздоблення салону ProCeed поступиться грандам. Наскільки сильно - можна переконатися тільки після того, як вдасться прокотитися на конкретному екземплярі. Однак цінник напевно зробить цю машину прекрасною. Вартість універсалу для України поки не оголошена.

У минулому кузовами shooting brake нас балували:

  • DB5 Vantage от Aston Martin.
  • Ferrari 365 Daytona.
  • Jaguar XK150.

Сьогодні найяскравішим представником цього кузовного класу вважаються Mercedes-Benz CLS Shooting Brake і Porsche's Panamera Sport Turismo. Чи означає це, що KIA підібралася до грандів? Звичайно, ні, тому що перед публікою постане «народний» shooting brake, а не витвір мистецтва. На це вказують технічні характеристики KIA і деякі інші нюанси.

Киа Сид - салон

Технічні характеристики KIA ProCeed

Машина трохи довше універсалу (4605 мм), але через спортивний профіль обсяг багажника у «ПроСид» трохи менше. Ширина і колісна база зберігаються стандартними - 1800 і 2650 мм відповідно. Спортивність передбачає зменшену висоту, знову ж таки в порівнянні з спортвагон - 1422 мм

Під капотом опиниться один з трьох двигунів: два бензинових - 3-циліндровий на 1 л (120 л. С.) І «четвірка» на 1,4 л (140 л. С.); і дизель на 1,6 л. Ймовірно, для нашого ринку ніяких винятків не буде, а це означає, що ми отримаємо найсучасніші двигуни в моторномій лінійці корейців.

Бензинові агрегати оснащені прямим вприскуванням і турбіною - в такому поєднанні в Україні моделі КІА раніше не поставлялися. Любителів їздити на газу цей факт може засмутити, тому що ГБО для безпосередніх двигунів коштує помітно дорожче. Крім того, від установників газу потрібна висока кваліфікація.

Особливість газифікації безпосередніх двигунів пов'язані з розташуванням бензинових форсунок - не в колекторі, а безпосередньо в камері згорання. Критична температура здатна розплавити форсунки, проте циркулює через них бензин знімає зайву теплове навантаження.

Щоб газифікувати такий мотор, потрібні спеціальні прошивки керуючого блоку ГБО (ЕБК). Завдання програми - періодично включати бензиновий режим, щоб прокачати через форсунки рідке паливо рівно в тій кількості, якого вистачає для охолодження. Завдання не проста, але здійсненне, що неодноразово доведено фахівцями СТО «Час газу». Де поставити газ в Києві на двигуни з прямим вприскуванням ми вже знаємо.