Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

Встановлення ГБО на Kia Optima 2.4 GDI (G4KJ) 2015 (4 циліндра) система ГБО - Romano

Фотографії установки ГБО 4 покоління на Kia Optima 2.4 GDI (G4KJ) 2015 (4 циліндра)
Встановлення ГБО на Kia Optima 2.4 GDI (G4KJ) 2015 (4 циліндра) система ГБО - Romano
Розрахунок витрати та економії
від встановлення ГБО на станціях «Час Газу» для Kia Optima 2.4 GDI (G4KJ) 2015
Протягом 10 хвилин отримайте точну калькуляцію окупності ГБО для вашого Kia Optima 2.4 GDI (G4KJ) 2015
Дисклеймер: точність розрахунку залежить багатьох чинників. Розрахунок нижче – усереднений. Ми наводимо його для того, щоб ви могли скласти загальне уявлення про вигоду їзди газом для вашого авто.
Бензин
Газ
Різниця
Об'єм бака
65 л
42 л
-23 л
Вартість повного бака
3009.5 ₴
885.78 ₴
-2123.72 ₴
Витрата на 100 км
місто 11 л
місто 12.65 л
1.65 л
траса 7.8 л
траса 8.97 л
1.17 л
Поїздка на одному баку
місто 591 км
місто 332 км
-259 км
траса 833 км
траса 468 км
-365 км
Ціна палива
46.30 ₴
21.09 ₴
25.21 ₴ (на 54% дешевше)
Цена поездки 1000 км
місто 5093 ₴
місто 2668 ₴
2425 ₴ (на 48% дешевше)
траса 3611 ₴
траса 1892 ₴
1720 ₴ (на 48% дешевше)
Щомісячні витрати при пробігу 10 000 км у змішаному режимі
місто 43522 ₴
місто 22798 ₴
20724 ₴ (на 48% дешевше)
43 деталі
у кожному
комплекті ГБО
Блок управління, форсунки і редуктор – це 50% надійної роботи авто, ще 50% успіху забезпечують інші комплектуючі.
35%
клієнтів
встановили
ГБО у розстрочку
5 років гарантії або 200 000 кілометрів пробігу від Час Газу
Окрім заводської гарантії на ГБО надаємо додаткову гарантію на встановлення ГБО – 5 років чи 200 000 кілометрів пробігу від компанії «Час Газу». Вирішуємо гарантійні ситуації в день звернення, без двотижневого очікування відповіді від заводу-виробника.
Авто в портфолио > Группа 2
Тс-с-с!
Хочете отримати чек-лист.
Як встановити ГБО на Kia Optima 2.4 GDI (G4KJ) 2015 і на 100% без шкоди для двигуна?
Вишлемо вам його в месенджер

Газ на авто (ГБО) на Kia Optima 2.4 GDI (G4KJ) 2015 (4 циліндра) система ГБО - Romano

Двигуни моделі добре знайомі мотористам зі стажем. Тому встановлення ГБО на Кіа Оптіма не викликає проблем. Схожими агрегатами оснащуються всі автомобілі, які використовують цю лінійку моторів. Це не що інше, як еволюція відомого мотора 4B12 компанії Mitsubishi. Моделі бренду Hyundai також використовують цей ДВЗ. Одним словом, газ на Кіа Оптіма працює ідеально.

З особливостей виокремимо чутливість двигунів до рівня моторного масла. Однак це не впливає на газифікацію – стежити за маслом потрібно завжди.

Дійсно, Kia Optima на газу здатна пройти більше, ніж на бензині. Причина, головним чином, криється в чистоті згоряння пропан-бутану: газ згоряє чистіше, ніж 95-й бензин. Адже саме нагар стає причиною прискореного спрацювання поршневої, що разом зі зростаючим споживанням масла надалі призводить до появи задирок на стінках циліндрів.

Виходить, установлення ГБО на Kia Optima обіцяє подвійну вигоду – економію на ціні палива і збільшення безремонтного пробігу ДВЗ. Дійсно, це справедливо лише за умови правильно підібраних компонентів газобалонного устаткування і коректних налаштувань упорскування газу. Особливо це актуально для машин із безпосереднім упорскуванням (GDI).

ГБО на Kia Optima

ГБО на Кіа Оптіма з прямим упорскуванням: особливості Kia Optima 2.4 GDI (G4KJ) 2015 (4 циліндра) система ГБО - Romano

Відмінності моторів із технологією безпосереднього впорскування від традиційних інжекторів полягають у конструкції головки блоку циліндрів (ГБЦ) та місці розташування бензинових форсунок. Ці умови диктують вимоги до комплектації ГБО на Kia Optima.

По-перше, тут застосовуються технології 4-го покоління і вищих. По-друге, програма газового впорскування має «вміти» реалізовувати алгоритм управління паливними режимами, який захищає бензинові форсунки від перегрівання. Kia Optima з ГБО, у якому передбачено універсальну програму, далеко не поїде.

Справа в тому, що на моторах GDI в газовому режимі подача бензину на форсунки не припиняється, а зменшується. Через форсунки подається рівно стільки бензину, скільки потрібно для їх охолодження: один раз на кілька циклів до циліндрів замість газу впорскується бензин. При цьому їде Kіа Оптіма на газі, просто бензинова складова за нормальних обертів двигуна практично не перевищує 20%.

Як працює газ на Кіа Оптіма? Kia Optima 2.4 GDI (G4KJ) 2015 (4 циліндра) система ГБО - Romano

Завдяки програмі газового впорскування процес поперемінного подання газової суміші та бензину відбувається автоматично. Водій навіть не помічає впорскування бензину. Та й узагалі участь водія в роботі системи не потрібна: після запуску двигуна газ на Kia Optima почне подаватися, коли температура охолоджувальної рідини (ОР) досягне 40°C. При цьому можна починати рухатись, якщо двигун прогрівається переважно на ходу.

Газовий режим діє в діапазоні до 4500 об/хв. Якщо стрілка тахометра долає верхнє значення, електронний блок управління (ЕБУ) одразу активує бензиновий режим. Коли оберти повернуться в робочий газовий коридор, знову включиться подача пропан-бутану. Встановлення газу на Кіа Оптіма зовсім не означає, що автовласник повинен розбиратись, як працює ГБО.

За бажання газовий режим можна активувати вручну.

Перемикання здійснюються кнопкою-індикатором, яка розташовується в салоні. Опція ручного перемикання допомагає в ситуаціях, коли виникають неполадки з бензиновою системою впорскування. До речі, це ще одна перевага газифікації: Kia Optima з ГБО здатна самостійно дістатися до автосервісу. При цьому витрати на обслуговування газобалонного обладнання в десятки разів менші, ніж вартість однієї послуги евакуатора.

Установлення ГБО на Кіа Оптіма: сервіс Kia Optima 2.4 GDI (G4KJ) 2015 (4 циліндра) система ГБО - Romano

Ресурс основних компонентів газобалонної системи перевищує 100 000 км пробігу. Тому основними сервісними операціями під час планового ТО можна назвати заміну газових фільтрів і перевірку герметичності системи. Міжсервісний інтервал становить зазвичай 10 тис. км пробігу. Дотримання періодичності ТО є також умовою збереження гарантії виробника ГБО. Якщо вас цікавить установлення газу на Kia Optima і залишилися запитання щодо експлуатації машини на газовому паливі, зв'яжіться з нашим консультантом.

Вам потрібне встановлення ГБО на Kia ? 🤔
Чому Kia повинне проводитись на сертифікованій станції ? 🤔
Скільки можливо заощадити, якщо встановити ГБО на Kia ?🤔
Встановлення ГБО на Kia , за чи проти?🤔