Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

Встановлення ГБО на Kia Optima 2.4 GDI 2015 (4 циліндра) система ГБО - Romano

Фотографии установки газа на Kia Optima 2.4 GDI 2015 (4 циліндра), ГБО 4 покоління
Встановлення ГБО 4 покоління Romano на KIA Optima 2.4 GDI (код двигуна G4KJ) 2015 р. в.
Подобрать комплект ГБО под Kia Optima 2.4 GDI 2015
Авто в портфолио > Группа 1
43 деталі
у кожному
комплекті ГБО
Блок управління, форсунки і редуктор - це 50% надійної роботи авто, ще 50% успіху - інші комплектуючі
35%
клієнтів
встановили
ГБО у розстрочку
5 років гарантії або 200 000 км пробігу від Время газа
Окрім заводської гарантії на ГБО, надаємо додаткову гарантію на встановлення ГБО 5 років або 200 000 км пробігу від компанії «Время газа». Вирішуємо гарантійні ситуації в день звернення, без двотижневого очікування відповіді від заводу-виробника.
Авто в портфолио > Группа 2
Тс-с-с!
Хотите получить чек-лист
Как установить ГБО на Kia Optima 2.4 GDI 2015 и на 100% без вреда для двигателя?
Пришлем вам его в мессенджер
Мессенджеры

Газ на авто (ГБО) на Kia Optima 2.4 GDI 2015 (4 циліндра) система ГБО - Romano

Двигуни моделі добре знайомі мотористам зі стажем. Тому встановлення ГБО на Кіа Оптіма не викликає проблем. Схожими агрегатами оснащуються всі автомобілі, які використовують цю лінійку моторів. Це не що інше, як еволюція відомого мотора 4B12 компанії Mitsubishi. Моделі бренду Hyundai також використовують цей ДВЗ. Одним словом, газ на Кіа Оптіма працює ідеально.

З особливостей виокремимо чутливість двигунів до рівня моторного масла. Однак це не впливає на газифікацію – стежити за маслом потрібно завжди.

Дійсно, Kia Optima на газу здатна пройти більше, ніж на бензині. Причина, головним чином, криється в чистоті згоряння пропан-бутану: газ згоряє чистіше, ніж 95-й бензин. Адже саме нагар стає причиною прискореного спрацювання поршневої, що разом зі зростаючим споживанням масла надалі призводить до появи задирок на стінках циліндрів.

Виходить, установлення ГБО на Kia Optima обіцяє подвійну вигоду – економію на ціні палива і збільшення безремонтного пробігу ДВЗ. Дійсно, це справедливо лише за умови правильно підібраних компонентів газобалонного устаткування і коректних налаштувань упорскування газу. Особливо це актуально для машин із безпосереднім упорскуванням (GDI).

ГБО на Kia Optima

ГБО на Кіа Оптіма з прямим упорскуванням: особливості Kia Optima 2.4 GDI 2015 (4 циліндра) система ГБО - Romano

Відмінності моторів із технологією безпосереднього впорскування від традиційних інжекторів полягають у конструкції головки блоку циліндрів (ГБЦ) та місці розташування бензинових форсунок. Ці умови диктують вимоги до комплектації ГБО на Kia Optima.

По-перше, тут застосовуються технології 4-го покоління і вищих. По-друге, програма газового впорскування має «вміти» реалізовувати алгоритм управління паливними режимами, який захищає бензинові форсунки від перегрівання. Kia Optima з ГБО, у якому передбачено універсальну програму, далеко не поїде.

Справа в тому, що на моторах GDI в газовому режимі подача бензину на форсунки не припиняється, а зменшується. Через форсунки подається рівно стільки бензину, скільки потрібно для їх охолодження: один раз на кілька циклів до циліндрів замість газу впорскується бензин. При цьому їде Kіа Оптіма на газі, просто бензинова складова за нормальних обертів двигуна практично не перевищує 20%.

Як працює газ на Кіа Оптіма? Kia Optima 2.4 GDI 2015 (4 циліндра) система ГБО - Romano

Завдяки програмі газового впорскування процес поперемінного подання газової суміші та бензину відбувається автоматично. Водій навіть не помічає впорскування бензину. Та й узагалі участь водія в роботі системи не потрібна: після запуску двигуна газ на Kia Optima почне подаватися, коли температура охолоджувальної рідини (ОР) досягне 40°C. При цьому можна починати рухатись, якщо двигун прогрівається переважно на ходу.

Газовий режим діє в діапазоні до 4500 об/хв. Якщо стрілка тахометра долає верхнє значення, електронний блок управління (ЕБУ) одразу активує бензиновий режим. Коли оберти повернуться в робочий газовий коридор, знову включиться подача пропан-бутану. Встановлення газу на Кіа Оптіма зовсім не означає, що автовласник повинен розбиратись, як працює ГБО.

За бажання газовий режим можна активувати вручну.

Перемикання здійснюються кнопкою-індикатором, яка розташовується в салоні. Опція ручного перемикання допомагає в ситуаціях, коли виникають неполадки з бензиновою системою впорскування. До речі, це ще одна перевага газифікації: Kia Optima з ГБО здатна самостійно дістатися до автосервісу. При цьому витрати на обслуговування газобалонного обладнання в десятки разів менші, ніж вартість однієї послуги евакуатора.

Установлення ГБО на Кіа Оптіма: сервіс Kia Optima 2.4 GDI 2015 (4 циліндра) система ГБО - Romano

Ресурс основних компонентів газобалонної системи перевищує 100 000 км пробігу. Тому основними сервісними операціями під час планового ТО можна назвати заміну газових фільтрів і перевірку герметичності системи. Міжсервісний інтервал становить зазвичай 10 тис. км пробігу. Дотримання періодичності ТО є також умовою збереження гарантії виробника ГБО. Якщо вас цікавить установлення газу на Kia Optima і залишилися запитання щодо експлуатації машини на газовому паливі, зв'яжіться з нашим консультантом.