Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

Встановлення ГБО на Jeep Grand Cherokee 3.6 2016 (6 циліндрів) система ГБО - STAG

Фотографії установки ГБО 4 покоління на Jeep Grand Cherokee 3.6 2016 (6 циліндрів)
Встановлення ГБО на Jeep Grand Cherokee 3.6 2016 (6 циліндрів) система ГБО - STAG
Розрахунок витрати та економії
від встановлення ГБО на станціях «Час Газу» для Jeep Grand Cherokee 3.6 2016
Протягом 10 хвилин отримайте точну калькуляцію окупності ГБО для вашого Jeep Grand Cherokee 3.6 2016
Дисклеймер: точність розрахунку залежить багатьох чинників. Розрахунок нижче – усереднений. Ми наводимо його для того, щоб ви могли скласти загальне уявлення про вигоду їзди газом для вашого авто.
Бензин
Газ
Різниця
Об'єм бака
93 л
42 л
-51 л
Вартість повного бака
4321.71 ₴
886.62 ₴
-3435.09 ₴
Витрата на 100 км
місто 14.3 л
місто 16.45 л
2.15 л
траса 8.2 л
траса 9.43 л
1.23 л
Поїздка на одному баку
місто 650 км
місто 255 км
-395 км
траса 1134 км
траса 445 км
-689 км
Ціна палива
46.47 ₴
21.11 ₴
25.36 ₴ (на 55% дешевше)
Цена поездки 1000 км
місто 6645 ₴
місто 3473 ₴
3173 ₴ (на 48% дешевше)
траса 3811 ₴
траса 1991 ₴
1820 ₴ (на 48% дешевше)
Щомісячні витрати при пробігу 10 000 км у змішаному режимі
місто 52279 ₴
місто 27316 ₴
24962 ₴ (на 48% дешевше)
43 деталі
у кожному
комплекті ГБО
Блок управління, форсунки і редуктор – це 50% надійної роботи авто, ще 50% успіху забезпечують інші комплектуючі.
35%
клієнтів
встановили
ГБО у розстрочку
5 років гарантії або 200 000 кілометрів пробігу від Час Газу
Окрім заводської гарантії на ГБО надаємо додаткову гарантію на встановлення ГБО – 5 років чи 200 000 кілометрів пробігу від компанії «Час Газу». Вирішуємо гарантійні ситуації в день звернення, без двотижневого очікування відповіді від заводу-виробника.
Авто в портфолио > Группа 2
Тс-с-с!
Хочете отримати чек-лист.
Як встановити ГБО на Jeep Grand Cherokee 3.6 2016 і на 100% без шкоди для двигуна?
Вишлемо вам його в месенджер

Газ на авто (ГБО) на Jeep Grand Cherokee 3.6 2016 (6 циліндрів) система ГБО - STAG

Бензинові двигуни моделі, на відміну від дизельного агрегату, мають приголомшливу надійність. Особливо радують своїх автовласників автомобілі з мотором Pentastar V6, яким оснащуються кілька крайслерівських моделей. Однак богатирський апетит і ціни на бензин в Україні змушують автомобілістів шукати варіанти для економії. Тому Jeep Grand Cherokee 3.6 із ГБО на наших теренах – не рідкість.

Із нюансів, які є важливими для газифікації, виокремимо наявність гідрокомпенсаторів і чутливу електроніку.

Обидві особливості ми вважаємо позитивними. Гідрокомпенсатори звільняють від необхідності регулювати теплові зазори клапанів. Виходить, власники, які перевели Jeep Grand Cherokee 3.6 на газ, перебувають у дещо привілейованому становищі. Адже на авто без гідрокомпенсаторів регулювати клапани при газовій експлуатації доводиться частіше, ніж на бензині.

А що стосується чутливої електроніки, то check engine бортового комп'ютера (БК) допомагають звернути увагу на несправність на самому ранньому етапі, коли проблемний вузол ще не накоїв лиха. А якщо check з'являється після монтажу ГБО на Jeep Grand Cherokee 3.6, тоді є можливість оперативно відрегулювати газову систему.

Також на автомобілях третього покоління (WK2) ранніх років випуску спостерігаються проблеми з каталізатором.

Причина – неякісний бензин. Підвисання клапанів через відкладення нагару на напрямних теж пов'язане з експлуатацією на бензині низької якості. Газ на Jeep Grand Cherokee 3.6 зводить ці нюанси до мінімуму, адже пропан-бутан згоряє помітно чистіше від будь-якого високооктанового бензину. Та й октанове число в нафтового газу становить 105–108 одиниць, залежно від пропорції пропану і бутану в суміші. Так що газифікація «Джипа» не тільки економить гроші на заправці, а й позитивно впливає на ресурс ДВЗ.
Гбо на джипп Grand cheroky

Установка ГБО на Jeep Grand Cherokee: комплектація, налаштування, експлуатація Jeep Grand Cherokee 3.6 2016 (6 циліндрів) система ГБО - STAG

Двигун Pentastar V6 оснащується традиційним розподіленим упорскуванням палива. З технологій двигуна згадаємо систему зміни висоти підйому клапанів (VVL). Тобто тут можна застосовувати як преміальні комплекти, так і ГБО середнього цінового сегменту. Одним словом, чим ширші можливості налаштувань, тим краще працює газ на Джипі Гранд Черокі 3,6.

Природно, тут застосовується ГБО 4-го покоління, де за коректність роботи відповідає електроніка.

Електронний блок управління газобалонної системи (ЕБУ) зазвичай містить універсальні прошивки. Такі програми газового впорскування слід додатково налаштовувати під конкретний двигун. Щоб Jeep Grand Cherokee 3.6 із ГБО їхав на пропан-бутані не гірше, ніж на бензині, ЕБУ дають час зчитати заводські налаштування для різних режимів експлуатації.

Після цього створюється окрема паливна карта під газ, яка повністю повторює бензинові параметри впорскування, і потім майстром вноситься коригувальний коефіцієнт. Як тільки ГБО Jeep Grand Cherokee 3.6 активує газовий паливний режим, реалізується сценарій, який прописаний в газовій паливній карті. При поверненні на бензин керування впорскуванням палива бере на себе БК. Таким чином, на автомобілі працюють дві автономні паливні системи.

Крім налаштувань програми важливим також є «залізо». Встановлення ГБО на Jeep Grand Cherokee комплектується високошвидкісними газовими форсунками, редуктором-випарником, трубопроводами високого та низького тиску, балоном із мультиклапаном і монтажними витратними матеріалами.

Найбільш відповідальними і навантаженими агрегатами газової системи є форсунки і редуктор.

До комплекту ГБО на Джипі Гранд Черокі 3,6 входять шість газових форсунок – по одній для кожного циліндра. При виборі відповідних варіантів звертають увагу на потужність і швидкість спрацьовування (відкриття/закриття). Перший показник повинен відповідати потужності мотора, а другий – характеристикам штатних бензинових форсунок.

Також важливою є сумісність форсунки і ЕБУ ГБО Джипа Гранд Черокі 3,6. Електронні блоки деяких брендів конфліктують із компонентами системи сторонніх виробників. У таких випадках ставиться комплект «з однієї коробки». Перевага монобрендових комплектацій полягає в ідеальній узгодженості роботи всіх елементів системи, а недолік – у неможливості застосувати, наприклад, газові форсунки іншого виробника.

За бажанням автовласника встановлення ГБО на Jeep Grand Cherokee 3.6 комплектується компонентами різних виробників. Наприклад, блоки MRC Systems добре взаємодіють із форсунками і редукторами інших брендів. Детальніше про такі комплектації дізнавайтесь у наших консультантів.

Що стосується характеристик редукторів-випарників, то тут важливим є один показник – потужність.

Якщо продуктивність редуктора низька, то експлуатація Jeep Grand Cherokee 3.6 на газі не принесе ні економії, ні задоволення. Більше того, ми рекомендуємо ставити редуктор із 20-процентним запасом потужності. На витрати палива цей підхід не впливає, зате агрегат буде захищений від граничних механічних навантажень. А отже, ресурс редуктора-випарника збільшиться.
Jeep Grand Cherokee 3,6

Як працює встановлення ГБО на Джипі Гранд Черокі 3,6

Перший «холодний» запуск проводиться на бензині. Виняток – несправності з форсунками або бензонасосом. В аварійних ситуаціях встановлення газу на Jeep Grand Cherokee 3.6 спроможне виручити автовласника: водій може включити газовий режим кнопкою управління, яка розташовується в салоні авто. У штатній ситуації ЕБУ активує газовий режим без участі водія, коли двигун прогріється до 40°C.

Повернення в бензиновий режим відбувається у двох випадках – якщо закінчився пропан-бутан у балоні або оберти двигуна перевищили позначку 4500 об/хв. Також водій може включити бензиновий режим примусово – кнопкою. Тут немає ніяких негативних наслідків. У інших випадках установка газу на Джип Гранд Черокі 3,6 ніяк не впливає на експлуатацію автомобіля. Головне – вчасно заправляти балон і проходити ТО. Детальніше про заводську гарантію на обладнання дізнавайтесь у наших консультантів.

Вам потрібне встановлення ГБО на Jeep ? 🤔
Чому Jeep повинне проводитись на сертифікованій станції ? 🤔
Скільки можливо заощадити, якщо встановити ГБО на Jeep ?🤔
Встановлення ГБО на Jeep , за чи проти?🤔