Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

Встановлення ГБО на Hyundai Tucson 2.0 (G4GC) 2008 (4 циліндра) система ГБО - Lovato

Фотографии установки газа на Hyundai Tucson 2.0 (G4GC) 2008 (4 циліндра), ГБО 4 покоління
Встановлення ГБО на Hyundai Tucson 2.0 (двигун G4GC) 2008 р.в.
Подобрать комплект ГБО под Hyundai Tucson 2.0 (G4GC) 2008
Авто в портфолио > Группа 1
43 деталі
у кожному
комплекті ГБО
Блок управління, форсунки і редуктор - це 50% надійної роботи авто, ще 50% успіху - інші комплектуючі
35%
клієнтів
встановили
ГБО у розстрочку
5 років гарантії або 200 000 км пробігу від Время газа
Окрім заводської гарантії на ГБО, надаємо додаткову гарантію на встановлення ГБО 5 років або 200 000 км пробігу від компанії «Время газа». Вирішуємо гарантійні ситуації в день звернення, без двотижневого очікування відповіді від заводу-виробника.
Авто в портфолио > Группа 2
Тс-с-с!
Хотите получить чек-лист
Как установить ГБО на Hyundai Tucson 2.0 (G4GC) 2008 и на 100% без вреда для двигателя?
Пришлем вам его в мессенджер
Мессенджеры

Газ на авто (ГБО) на Hyundai Tucson 2.0 (G4GC) 2008 (4 циліндра) система ГБО - Lovato

Найпопулярніший мотор на «Туксонах» - 2-літрова «четвірка», чий родовід іде від двигуна «Мітсубісі» 4G63. У движка прекрасна живучість, якщо не забувати регулювати теплові зазори клапанів. Виробник рекомендує виконувати операцію кожні 90 тис. км пробігу. При експлуатації на пропані рекомендуємо вдвічі частіше робити регулювання.

Ще один нюанс - каталізатор, ресурс якого обмежений 150 тис. км. Якщо проігнорувати проблему, то з'являється 100-відсотковий ризик поломки мотору, так як через «пісок», що потрапляє в циліндри, задирів не уникнути. Як правило, власники старих авто не знають про такі нюанси, і коли трапляються неприємності з ДВС, вони схильні звинувачувати газ, а не власну необізнаність або легковажність.

ГБО на Хундай Туксон: комплектація Hyundai Tucson 2.0 (G4GC) 2008 (4 циліндра) система ГБО - Lovato

Мотори представляють собою традиційний інжектор, що розширює спектр варіантів комплектацій газобалонних установок. Однак базові комплекти застосовувати не можна - рекомендуємо використовувати швидкісні форсунки і блоки управління з OBDII. Найкраще себе показують монобрендові комплекти: Lovato Easy Fast з форс 2KP залишається найкращим варіантом з точки зору ціни і технічних характеристик. Редуктор-випарник підбирають з запасом потужності - під мотор на 150 л. с. (163) оптимальним буде редуктор для двигунів на 190 л. с.

Щоб уберегти клапани від прогару, рекомендуємо включати в комплектацію варіатор КВЗ: пристрій коригує кут запалювання - робить його раніше, що дає додатковий час для згоряння паливо-повітряної суміші. При поверненні на бензиновий режим пристрій відключається.

З інших важливих нюансів виділимо мультиклапан євростандарту з дублюючим запірним клапаном. Коли запалювання вимикається, клапан автоматично перекриває балон, звільняючи водія від необхідності робити це вручну. В Європі функція стала обов'язковою, і не тільки для підземних паркінгів і критих стоянок. Для заправки балону застосовується виносний заправний пристрій (ВЗП), який можна врізати в люк бензобака або бампер - на вибір власника. Сам балон - ТОР на 72 л - розміщують замість запасного колеса.

Якщо залишилися питання по комплектації установки, задавайте їх нашому консультанту або приїжджайте на будь-яку нашу станцію, щоб подивитися, як виконується монтаж.