Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

Встановлення ГБО на Hyundai Elantra 1.6 2008 (4 циліндра) система ГБО - KME

Фотографії установки ГБО 4 покоління на Hyundai Elantra 1.6 2008 (4 циліндра)
Встановлення ГБО на Hyundai Elantra 1.6 2008 (4 циліндра) система ГБО - KME
43 деталі
у кожному
комплекті ГБО
Блок управління, форсунки і редуктор - це 50% надійної роботи авто, ще 50% успіху - інші комплектуючі
35%
клієнтів
встановили
ГБО у розстрочку
5 років гарантії або 200 000 км пробігу від Час Газу
Окрім заводської гарантії на ГБО, надаємо додаткову гарантію на встановлення ГБО 5 років або 200 000 км пробігу від компанії «Час Газу». Вирішуємо гарантійні ситуації в день звернення, без двотижневого очікування відповіді від заводу-виробника.
Авто в портфолио > Группа 2
Тс-с-с!
Хотите получить чек-лист
Как установить ГБО на Hyundai Elantra 1.6 2008 и на 100% без вреда для двигателя?
Пришлем вам его в мессенджер
Мессенджеры

Газ на авто (ГБО) на Hyundai Elantra 1.6 2008 (4 циліндра) система ГБО - KME

Модель поставляється з 4-х циліндричної алюмінієвої четвіркою 1.6 л власної розробки корейського концерну; «Двушки», створеної на базі відомого двигуна від Мітцубісі; та високотехнологічної «четвіркою» 1.8 л серії NU. Останній з перерахованих агрегат оснащений безпосереднім багатоточковим вприскуванням, що вимагає персоніфікованих налаштувань. Базовий комплект газобалонної установки не піде.

Альтернатива - обладнання 5-6 поколінь під рідкий вприск пропану. Детально про це дізнавайтеся у наших консультантів.

Що з двигуном Hyundai Elantra 1.6 2008 (4 циліндра) система ГБО - KME

Непростий і перший мотор: виробник відводить йому короткий ресурс - 200 тис. км. Крім того, двигун не можна відкапіталити, а ланцюг ГРМ розрахований на весь термін служби ДВС. Зустрічаються екземпляри, які спокійно подолали цей рубіж з рідним ланцюгом, завдяки акуратній експлуатації. Щоб перехід на газ пройшов безболісно, ​​рекомендуємо ГБО на Hyundai Elantra 1.6 комплектувати просунутою електронікою та варіатором КВЗ.

Широкі електронні налаштування допоможуть збудувати точну паливну карту пропанового вприскування. А варіатор - відкоригує іскроутворення.

Витрата газу зменшиться, а тягові характеристики наблизяться до бензинових. Один момент: ці мотори видають максимум на високих оборотах, тому «повільні» газові форсунки краще не застосовувати. Рекомендуємо хоча б середньошвидкісні, тоді експлуатація на газі зовсім не завдасть клопоту. Планового ТО раз в 10 тис. пробігу і регулювання клапанів кожні 40 тис. буде цілком достатньо.

Газ на Елантра 2.0 л

З 2-х літровими моторами проблем не спостерігається. Не дарма прабатьками данного двигуна обожнюють тюнінгери усього світу за витривалість і невибагливість. Тому ГБО на Hyundai Elantra 2.0 не виділяється нюансами. Однак будь-які поліпшення базової комплектації зменшують відмінності між бензинової експлуатацією та їздою на пропані. Наприклад, з варіатором та швидкими форсами вдається зняти всі передбачені конструкторами конячки і ньютони. Головне - коректно налаштувати впорскування.

Сучасні автомобілі при переході на пропан одніим автокалібруванням не обходяться. Навіть модифікації моторів з історією, коли їх ставлять на нові моделі, обзаводяться новою електронікою. Тому тільки в русі з імітацією реальних режимів і під наглядом діагностичного комп'ютера, налаштувальнику вдається домогтися коректної роботи системи.

Звертайтеся до консультанта за подробицями.

Вам потрібне встановлення ГБО на Hyundai Elantra 1.6 2008? 🤔
Чому Hyundai Elantra 1.6 2008 повинне проводитись на сертифікованій станції ? 🤔
Скільки можливо заощадити, якщо встановити ГБО на Hyundai Elantra 1.6 2008?🤔
Встановлення ГБО на Hyundai Elantra 1.6 2008, за чи проти?🤔