Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

Встановлення ГБО на Hyundai Accent 1.6 2011 (4 циліндра) система ГБО - STAG

Фотографії установки ГБО 4 покоління на Hyundai Accent 1.6 2011 (4 циліндра)
Встановлення ГБО на Hyundai Accent 1.6 2011 (4 циліндра) система ГБО - STAG
43 деталі
у кожному
комплекті ГБО
Блок управління, форсунки і редуктор - це 50% надійної роботи авто, ще 50% успіху - інші комплектуючі
35%
клієнтів
встановили
ГБО у розстрочку
5 років гарантії або 200 000 км пробігу від Час Газу
Окрім заводської гарантії на ГБО, надаємо додаткову гарантію на встановлення ГБО 5 років або 200 000 км пробігу від компанії «Час Газу». Вирішуємо гарантійні ситуації в день звернення, без двотижневого очікування відповіді від заводу-виробника.
Авто в портфолио > Группа 2
Тс-с-с!
Хотите получить чек-лист
Как установить ГБО на Hyundai Accent 1.6 2011 и на 100% без вреда для двигателя?
Пришлем вам его в мессенджер
Мессенджеры

Газ на авто (ГБО) на Hyundai Accent 1.6 2011 (4 циліндра) система ГБО - STAG

Модель оснащують однією з «четвірок» - 1.4 або 1.6 л. Це двухвальні движки на ланцюгу сімейства Gamma, які пред'являють особливі вимоги до комплектації газобалонного комплекту. Базовий комплект сюди не ставлять, тому що мізки недорогого обладнання не дають необхідного діапазону регулювань вприскування. Некоректна робота системи вкорочує і без того скромний моторесурс агрегатів - до 200 тис. за даними виробника.

Те ж стосується газових форсунок: моторчики легко крутяться до 6 000 об. / хв., після чого видають максимальну потужність. «Повільні» форси не справляються з моментним збільшенням подачі пропану. Тут доречні - середньошвидкісні, тоді провалів не спостерігається. Дослідним шляхом ми напрацювали варіанти комплектації ГБО на Hyundai Accent для кожної модифікації автомобіля. Детально про це питайте наших консультантів.

Як уберегти клапани від зносу Hyundai Accent 1.6 2011 (4 циліндра) система ГБО - STAG

Ще один нюанс - клапани. При бензиновій експлуатації їх регулюють раз в 90 тис. На пропане процедуру проводять частіше.

Крім того, щоб уберегти клапани від надмірного теплового навантаження, ми рекомендуємо включати в комплект октан-коректор - варіатор випередження кута запалювання (КВЗ). Мета - виключити догорання газової паливної суміші на випуску.

Пропан-бутан через фізичні особливості згорає в циліндрах трохи довше бензино-повітряної суміші.

Варіатор КВЗ допомагає з'явитись іскрі трохи раніше: пристрій перехоплює імпульси з датчиків положення валів і відправляє бортовому комп'ютеру (БК) змінені свідчення. БК дає сигнал на більш раннє запалення. Отриманого гандикапу вистачає, щоб пропан згорів дотла. В результаті збільшується ККД мотору, а витрата - зменшується.

Ставимо газ на Hyundai Accent: налаштування та сервіс

Після монтажу, і гбошние «мізки», і варіатор проходять процедуру точних регулювань. Часом потрібно більше 50 км, щоб система запрацювала коректно. Краще ходових випробувань в реальних умовах, коли відтворюють штатні режими їзди, ще ніхто нічого не придумав. Завдання - змусити БК автомобіля показати заводські налаштування. За допомогою діагностичного софта налаштувальники «знімають» бензинову карту і формують газову.

Після випробувань і діагностики машина готова до експлуатації, проте на сервіс доведеться заскочити після першої тисячі-півтори пробігу. За цей термін проявляють себе 99% браку і несправностей, якщо такі знайдуться. Крім того, на нульовому ТО монтажники обстежують систему на предмет витоків, а забудовники перевіряють роботу електроніки. Далі ТО проходять раз в 10 тис., не рідше.

Вам потрібне встановлення ГБО на Hyundai Accent 1.6 2011? 🤔
Чому Hyundai Accent 1.6 2011 повинне проводитись на сертифікованій станції ? 🤔
Скільки можливо заощадити, якщо встановити ГБО на Hyundai Accent 1.6 2011?🤔
Встановлення ГБО на Hyundai Accent 1.6 2011, за чи проти?🤔