Наші роботи
Hummer

ГБО на Hummer H3 3.5 (6 циліндрів) система ГБО - STAG

Фотографії встановленого "ГБО 4 покоління" на автомобіль Hummer H3 3.5 (6 циліндрів).

Встановлення ГБО на Hummer H3
Встановлення ГБО на Hummer H3
Кнопка перемикання палива газ-бензин
Кнопка перемикання палива газ-бензин
Температурний датчик Stag
Температурний датчик Stag
Редуктор Valtek Palladio
Редуктор Valtek Palladio
Заправний пристрій
Заправний пристрій
Балон циліндричний на 65 л.
Балон циліндричний на 65 л.
Дізнатися вартість ГБО на мій автомобіль
Встановлення ГБО на інших моделях Hummer

Hummer H3 3.5 (6 циліндрів) с установленной системой ГБО STAG

Американський культовий позашляховик неможливий без відповідного силового агрегату під капотом. А підвищений паливний апетит автомобіля автовласникові легко компенсує встановлення ГБО на Hummer H3. Головне – підібрати відповідну комплектацію газобалонного обладнання і дотриматися всіх правил монтажу та налаштування апаратури.

«Бебіхаммер» оснащується або 5-циліндровим «малюком», або нижньовальним монструозним 5,3-літровим V8. Обидва двигуни застосовуються на інших моделях GM, тому їх нюанси прекрасно знайомі нашим фахівцям: газ на Хаммер Х3 доводиться часто встановлювати.

З особливостей 3,5-літрового мотору виокремимо слабке місце – сідла клапанів. Це означає, що агрегат є вкрай чутливим до сумішоутворення і запалювання. Тобто після монтажу та уточнюючих налаштувань коректність упорскування слід обов'язково перевіряти за допомогою діагностики, а програма газового впорскування повинна мати широкий спектр можливих налаштувань.

гбо на Hummer H3

Установлення ГБО на Hummer H3: окремі особливості

З огляду на чутливість двигуна щодо точності впорскування, рекомендуємо не експериментувати з устаткуванням 2-го покоління. «Газовий карбюратор» і ручне регулювання не забезпечують необхідну точність подачі палива. ГБО на Хаммер Х3 має бути 4-го покоління, не нижче, тому що в сучасних комплектах за коректність подачі палива відповідає електроніка – електронний блок управління (ЕБУ).

Електронний блок STAG включає в себе універсальні прошивки – програма підходить для цілого ряду моторів зі схожими характеристиками.

Для персоніфікації програми виконують уточнююче настроювання: на першому етапі ЕБУ в режимі реальної експлуатації збирає інформацію про впорскування бензину з бортового комп'ютера (БК). Таким чином, «газовий мозок» прив'язується до бензинових налаштувань, які передбачені виробником. Чим ретельніше пройдено цей етап, тим точніше працюватиме газ на Hummer H3.

Потім на підставі отриманих даних вибудовується паливна карта газового впорскування – вона повторює бензиновий алгоритм, тільки з коефіцієнтом корекції, який ураховує різницю між бензином і пропан-бутаном. На заключному етапі отримані налаштування перевіряються у процесі діагностики. Відсутність «чекінів» або відхилень у складі суміші означає, що автомобіль готовий до повноцінної експлуатації.

Ще один нюанс безпосередньо пов'язаний з потужністю ДВЗ: важливо, щоб основні агрегати ГБО на Hummer H3 відповідали характеристикам двигуна.

Йдеться про редуктор-випарник і газові форсунки. До слова, стагівські контроллери чудово поєднуються з елементами газового устаткування інших виробників. Однак зверніть увагу, що редуктор повинен задовольняти потужності мотора з 20-процентним запасом. Це усуне підвищене навантаження на агрегат. У газових форсунок крім продуктивності є ще один важливий показник – швидкість спрацьовування клапана (штока). Цей показник скорострільності не повинен поступатися бензиновим аналогам.

Якщо дотримуватися цих рекомендацій, то газифікація автомобіля не позначиться ні на тязі мотора, ні на його ресурсі. Запитання про варіанти комплектації газобалонного обладнання ставте нашим консультантам.

 

Сподобалася стаття? Поділіться
Час газу – це офіційні
сертифіковані станції з
установлення, обслуговування та ремонту ГБО
Ми отримали сертифікацію виробників систем ГБО, які встановлюємо, а також усі необхідні державні дозвільні документи, у тому числі – від Державної служби з питань праці на роботи підвищеної небезпеки.
0% розстрочка0% розстрочка
Время газа