График работы наших станций на майские праздники
Увага! Графік роботи на 9, 10 травня! Друзі, 9 і 10 травня всі наші СТО працюють за звичайним графіком. Сонячних Вам вихідних!
Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

ГБО на Honda CR-V 2.0 2007 (4 циліндра) система ГБО - Lovato

Фотографії установки на Honda CR-V 2.0 2007 (4 циліндра), ГБО 4 покоління
ГБО на Honda Cr V: газ 4го покоління (Lovato)
Підібрати комплект під мій автомобіль
Авто в портфолио > Группа 1
43 деталі
у кожному
комплекті ГБО
Блок управління, форсунки і редуктор - це 50% успішної роботи авто, ще 50% успіху - інші комплектуючі
35%
клієнтів
встановили
ГБО в розстрочку
Справжня Гарантія
Окрім заводської гарантії, надаємо додаткову гарантію 3 роки або 100 000 км пробігу від компанії «Время газа». Вирішуємо гарантійні питання в день звернення, без двотижневого очікування відповіді від заводу-виробника.
Авто в портфолио > Группа 2
Тс-с-с!
Хочете отримати чек-лист
Як встановити ГБО на 100% без шкоди для двигуна?
Пришлемо вам його в месенджер
Мессенджеры

Модель оснащують «четвірками» об'ємом 2,0 і 2,4 л. По суті, це один і той самий мотор з ланцюговим приводом, тільки в другому варіанті збільшений хід поршня.

В експлуатації це поліпшило віддачу двигуна на низьких і середніх оборотах. Все ж таки кросовер призначений для міської їзди, а не для гонок.

З нюансів, важливих для газифікації, виділяється вимога періодично регулювати теплові зазори клапанів. При бензиновій експлуатації це роблять відповідно до рекомендацій в сервісній книжці, а при їзді на пропан-бутан ми рекомендуємо заглядати під кришку на 5-10 тис. км пробігу раніше, ніж при їзді на бензині.

На інші вузли газифікація не впливає, за умови, звичайно, періодичного ТО і правильної комплектації газобалонної установки, про що розповімо докладніше.

Ставимо газ на Хонду СРВ: нюанси комплектації

Незважаючи на те, що мова йде про абсолютно цивільний автомобіль, мотор тут залишається традиційно фірмовою фішкою.

З тим, що «хондовци» - кращі моторобудівники, погоджуються навіть «баварці», і вибуховий характер, як фамільна риса, присутня у всій лінійці двигунів. Це означає, що газові форсунки в будь-якій комплектації устаткування повинні володіти скорострільністю вище середнього. Інакше не уникнути провалів тяги при кікдауні або автоматичного переходу на бензин.

З редуктором-випарником та ж ситуація - його беруть із запасом продуктивності, адже випаровувати пропан-бутан про запас не можна, а це означає, редуктор повинен в будь-який момент дати підвищену дозу газу.

З огляду на нюанс з тепловими зазорами, ми рекомендуємо включати в комплект варіатор випередження кута запалювання (КВЗ).

Крім того, змінюючи кут в ранню сторону, можна домогтися, щоб газ на Honda CRV згорав з кращою віддачею, бо в звичайній ситуації в деяких діапазонах частина незгорілого пропану вилітає в трубу разом з відпрацьованими газами. Дане явище пов'язане з фізичними відмінностями між пропан-бутаном та бензином - полум'я в камері згорання в газовоздушном хмарі поширюється повільніше, ніж в бензоповітряної суміші. В результаті на випуску ми маємо догорання порції палива, що негативно позначається на клапанах і на віддачі мотору.

З варіатором КВЗ подібне виключається. Правда, наявність пристрою не замінить необхідність налаштувань після монтажу.

Тонке налаштування газового обладнання

Процедура необхідна у випадках, коли застосовується універсальна програма газового вприскування. Якщо ПО персоніфіковано, то в регулюванні потреби немає. Коштує такий комплект ГБО на Хонда СРВ помітно дорожче.

Для решти устаткування процедура наступна: після монтажних робіт застосовують автокалібровку, щоб запустити мотор вже на пропані. Далі машину ставлять на ходовий стенд і імітують реальну експлуатацію в різних режимах, з перемиканням передач в різних діапазонах оборотів двигуна.

На основі бензинових алгоритмів будують паливну карту, але вже на газу - налаштовувач виставляє коефіцієнт корекції під кожен режим з кроком 500 об. / хв. Потім налаштування перевіряються діагностикою - якщо склад суміші і час запалювання не викликають збоїв в роботі ДВС, машина готова до експлуатації.