Увага! СТО на Виноградарі переїжджає 31.05.21. Найближчі станції дивіться у контактах

Детальніше

Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

Встановлення ГБО на Honda Civic 2.0 USA 2016 (4 циліндра) система ГБО - KME

Фотографії установки ГБО на Honda Civic 2.0 USA 2016 (4 циліндра), ГБО 4 покоління
Встановлення ГБО 4 покоління KME Nevo на Honda Civic 2.0 USA 2016 р. в.
Підібрати комплект під мій автомобіль
Авто в портфолио > Группа 1
43 деталі
у кожному
комплекті ГБО
Блок управління, форсунки і редуктор - це 50% успішної роботи авто, ще 50% успіху - інші комплектуючі
35%
клієнтів
встановили
ГБО в розстрочку
Справжня Гарантія
Окрім заводської гарантії, надаємо додаткову гарантію 5 років або 200 000 км пробігу від компанії «Время газа». Вирішуємо гарантійні ситуації в день звернення, без двотижневого очікування відповіді від заводу-виробника.
Авто в портфолио > Группа 2
Тс-с-с!
Хочете отримати чек-лист
Як встановити ГБО на 100% без шкоди для двигуна?
Пришлемо вам його в месенджер
Мессенджеры

ГБО на «Хонда Цивік» постане як рідне Honda Civic 2.0 USA 2016 (4 циліндра) система ГБО - KME

Японські машини можна порівняти зі складним твором мистецтва. Це винятковий союз чуйної електроніки та чутливої механіки. Впровадитись в нього складно, не порушивши гармонії злагодженого звучання мотору Honda Civic.

Якщо в країні Висхідного Сонця нікому б навіть в голову не прийшло копатися в настільки хитромудрій системі, для наших фахівців це виклик проявити кмітливість. Їх честь не постраждала, оскільки знайдена бездоганна формула, коли ГБО на «Цивик» стає ідеально, при цьому його «електронні мізки» навіть не помічають появу «чужака» і індивідуальність автомобіля зберігається повністю.

Кожен випадок вивчається персонально, щоб підібрати оптимальну комплектацію і правильно налаштувати систему. Варто помилитися, і «Хонда» втратить властиву їй вроджену красу, перетворившись на банальний транспортний засіб з претензією на східне коріння.

Щоб не опинитися біля «розбитого корита», переобладнання авто довіряйте тільки сертифікованим СТО, де завдяки професіоналізму майстрів і спеціальному обладнанню все пройде як по нотах.

Встановлення газобалонного комплексу на Honda має свої нюанси. Наприклад, рекомендується додатково встановити варіатор кута випередження запалювання, щоб зняти теплове навантаження з клапанів, тому що авто без гідрокомпенсаторів. Форсунки газові потрібні високошвидкісні, а редуктор із запасом потужності.

Приїжджайте, і ми розповімо ще багато цікавого про особливості модифікованого «Цивика».