Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

Встановлення ГБО на Geely MK Cross 1.5 2014 (4 циліндра) система ГБО - Lovato

Фотографії установки ГБО 4 покоління на Geely MK Cross 1.5 2014 (4 циліндра)
Подобрать комплект ГБО под Geely MK Cross 1.5 2014
Авто в портфолио > Группа 1
43 деталі
у кожному
комплекті ГБО
Блок управління, форсунки і редуктор - це 50% надійної роботи авто, ще 50% успіху - інші комплектуючі
35%
клієнтів
встановили
ГБО у розстрочку
5 років гарантії або 200 000 км пробігу від Время газа
Окрім заводської гарантії на ГБО, надаємо додаткову гарантію на встановлення ГБО 5 років або 200 000 км пробігу від компанії «Время газа». Вирішуємо гарантійні ситуації в день звернення, без двотижневого очікування відповіді від заводу-виробника.
Авто в портфолио > Группа 2
Тс-с-с!
Хотите получить чек-лист
Как установить ГБО на Geely MK Cross 1.5 2014 и на 100% без вреда для двигателя?
Пришлем вам его в мессенджер
Мессенджеры

Газ на авто (ГБО) на Geely MK Cross 1.5 2014 (4 циліндра) система ГБО - Lovato

Модель оснащується, по суті, тойотовським агрегатом серії 5А, тому з підбором ГБО на Geely MK проблем не виникає. Тойоти компакт-класу успішно газифікуються в наших центрах у Києві. Двигуни, ресурс яких сягає 300 тис. км пробігу, відносяться до розряду надійних та безпроблемних. Недарма китайський виробник для своєї модельної лінійки вибрав саме цей ДВЗ.

Однак і тут є певні нюанси – наприклад, плаваючі оберти, які викликані засміченням дросельної заслінки, або високі витрати масла, що є фамільною рисою мотора. Однак на газову експлуатацію ці нюанси не впливають, а от на що дійсно потрібно звернути увагу, так це на дотримання міжсервісного інтервалу регулювання теплових зазорів клапанів. Цей агрегат не має гідрокомпенсаторів, тому виробник регламентує цю сервісну операцію – її слід проводити через кожні 100 тис. км пробігу. На газі регулювання краще робити частіше і не чекати, поки «застукають пальці».

гбо на geely

ГБО на Geely MK: особливості Geely MK Cross 1.5 2014 (4 циліндра) система ГБО - Lovato

Хоча мотор розроблявся ще у 80-ті роки минулого століття, ми не рекомендуємо ставити сюди газобалонне обладнання 2-го покоління. По-перше, для інжекторних двигунів створено відповідну технологію – розподілене впорскування газу. По-друге, устаткування ГБО на Джилі МК 4-го покоління, яке показало себе на цих ДВЗ найкращим чином, відноситься до середнього цінового сегменту. А отже, газифікація окупиться вже через 10 тис. км пробігу. Нарешті, для машин без гідрокомпенсаторів точність впорскування є надзвичайно важливою, і електронний блок управління (ЕБУ), що входить до комплектації газової системи, забезпечує коректне впорскування в широкому діапазоні.

Крім того, електроніка полегшує завдання водієві – строго кажучи, його втручання в роботу системи не потрібне, тому що зміна паливних режимів відбувається автоматично. Також електроніка стежить за залишком пропан-бутану в балоні й температурою газу. Водієві залишається вчасно заправляти балон і приїжджати на планове ТО. Устаткування ГБО на Geely MK обслуговується кожні 10 тис. км пробігу. А ресурс основних елементів газобалонного комплекту, якщо говорити про комплектації Lovato Smart ExR, перевищує 100-тисячний рубіж.

На практиці їзда на пропан-бутані виглядає так: запуск і прогрівання двигуна відбуваються у штатному режимі – на бензині. Доступною є також функція холодного пуску на газі: кнопкою управління паливними режимами водій має можливість примусово включити газовий режим. Однак цю опцію передбачено для аварійних ситуацій: коли виникли проблеми з бензиновою системою подачі палива або бензин «на нулі». Якщо з метою економії користуватися функцією постійно, то через підвищення навантаження скорочується ресурс редуктора-випарника, одного з найголовніших агрегатів ГБО на Джилі МК.

Коли температура охолоджуючої рідини (ОЖ) досягає 40°C, ЕБУ перекриває подачу бензину і відкриває газовий клапан. Якщо систему коректно відрегульовано, водій навіть не відчує момент переходу. Відгуки на педаль газу абсолютно «бензинові». Газовий режим діє в діапазоні оборотів двигуна від холостих до 4500. Коли стрілка тахометра долає верхню риску, електроніка одразу ж включає бензиновий режим. Детальніше щодо експлуатації «Джилі» на газі дізнавайтесь у нашого консультанта.